רבלדה

סוכריה16

New member
איך את קובעת שאנחנו פרפירייה?

סליחה?!< פיכסה תשמעי תצמך מדברת!
אני מרכז בדיוק כמוך.. וברור שחשים תהבדל1 אפילו אם הייתי גרה במקום הכי נידח בעולם, היה לי אופי פי 1000 יותר חשוב ממכם הרי זה ידוע שלעשירים יש הכי הרבה בעיות לא ככה? ובדרך כלל אלו שמנסות להראות שהן עשירות הן בכלל לא כאלה..

אמרתי שאני עשירה?!

לרגע לא אמרתי ולא התכוונתי לזה. ואוייש תנוחי כבר עם הפסיכולוגיות בזלוטי שלך.. ואת לא מכירה אותי,אז שתקי. שלום ביי.

סוכריה16

New member
זה מה שהתהכוונת!

את חושבת שלא הבנו את העקיצה? חח זה שאת מאיזור השרון לא אומר כלום עלייך! תראי איזה אופי מחורבן שי לך ובכלס כמעט כולם פה אזור השרון.. שימי לב לאיך שכינית אותנו! רק מראה מה את מנסה להוכיח

gal y kike

New member
../images/Emo41.gifחחחחחחח מה הקשר ימסכנה?!!?

ותפסיקיייי לנסותת לתקן אותיייי את קרצייה !! לכי תחפשי לעצמך חיים! מהר !!

gal y kike

New member
../images/Emo41.gif למה דיברתי על עכשיו?!?

דייייי את ממש יצורהההה חחח עלק תסביך רדיפהה

חחח אתן טיפשות ממש אה?

נתתן לי להשיג את המטרה שלי בכיף. בכוונה אמרתי את הדברים האלה,בטון ציני ומסתלבט,ועובדה שגרמתי לכן להתעצבן ולהגיב לי בצורה שהגבתן. תודה. אתן קלות מדיי,יותר נכון,מטומטמות מדיי.

«Nitzan»

New member
אם יש לך רגשות אשמה אל תבואי אלינו

מה הבעיה עם עשירות? מי שיש להן, בכיף.. את לא עשירה אז את בוכה?
אל תוציאי עלינו את הרגשי נחיתות
אני לא מאמינה שהגבתי להודעה הזאת. ולא בגלל הויכוח על רבלדה.. לא בגלל זה אני מגיבה אני מגיבה בגלל שאת מכניסה דברים כל כך לא קשורים.. אם את כל כך בוגרת וחכמה תסבירי לי מה קשור כל הויכוח לצפוניות או עשירות?
במקרה הן לא עשירות צפוניות.. אוי טעית! וגם אם כן מה הבעיה? מה רע בזה? אני צפונבונית, כפרניקית גאה!!!
והן שוםםםםםם דבר רע בזה! אני סיימתי את דבריי.. את מוזמנת להגיב, לרדת עלי או כל דבר שבא לך..
באמת שלא אכפת לי..

סוכריה16

New member
אין לי בעיה עם עשירים!

מה זה השטויות האלו!?!. זה אפילו נושא שאני לא מדברת!?!? אבל היא ירדה עליינו בלי לדעת מאיפה אנחנו באות, ואיך אנחנו.. אז אני לא חושבת שזה צודק!! תיהי גאה כמה שתיהי, גם אני גאה מאיםפה שאני סמכי עליי.. אנ\בל בחיים אני לא אגיד למישוו שלא מהמרכז שהוא בא מפרפרייה.. וואסתכל עליו עם האף למעלה1 בחיים לא

למעלה