ראיתי Eternals (נצחיים)!!!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מאוד מאוד אהבתי.
כרגע בתחושה שלי יותר מסרטי מארוול האחרונים. (לפעמים אחרי שבוע כשאני חושב יותר על הסרט אז יורדת לי ההערכה אליו)
וממש עצוב לי שהרבה אנשים כנראה לא אוהבים. יש לסרט דירוג מבקרים יחסית מאוד נמוך (כרגע 50% ברוטן טומאטוס)
וגם שמעתי אנשים באולם איתי שאמרו שהם לא אהבו.

הוא מרגיש די שונה מסרטי מארוול האחרים. דבר אחד בעיקר - יש בו המון דמויות ראשיות. יש מעבר לזה שאני לא יכול לומר.

אני אכתוב בהמשך מחשבות ספוילריות.

אבל מאוד מעניין אותי לדעת מה אתם חושבים

אני מאוד מאוד אהבתי.
כרגע בתחושה שלי יותר מסרטי מארוול האחרונים. (לפעמים אחרי שבוע כשאני חושב יותר על הסרט אז יורדת לי ההערכה אליו)
וממש עצוב לי שהרבה אנשים כנראה לא אוהבים. יש לסרט דירוג מבקרים יחסית מאוד נמוך (כרגע 50% ברוטן טומאטוס)

הוא מרגיש די שונה מסרטי מארוול האחרים. דבר אחד בעיקר - יש בו המון דמויות ראשיות. יש מעבר לזה שאני לא יכול לומר.

בטוויטר אחד כתב שימשיכו כל הבכיינים לבכות הסרט מצוין, מעולה וכו'
כנראה אלך לצפות עם הבן.

LeR@nch

Well-known member
אני צפיתי כבר ביום רביעי

זה היה סרט שונה במובן שזו הפעם הראשונה מזה המון סרטים שאנחנו מקבלים סיפור מקור שלא מופיעות בו דמויות מהסרטים האחרים בכלל ושזו הצגה של המון דמויות חדשות בבת אחת. לדעתי הסרט ארוך מדי, יכלו לקצר אותו ב-20 או 30 דקות והרעיון עדיין היה עובר כמו שצריך. בגדול נהניתי אבל אי אפשר שלא להגיד שהסרט היה קצת צפוי. אמנם הופתעתי שאייג'ק מתה כל כך מהר והתבאסתי גם מהמוות של גילגמש, אבל היה לי ברור שלא כולם ישרדו את הסרט הזה. אני גם די בספק שאיקרוס באמת עף אל תוך השמש - אם אין גופה אז הוא לא באמת מת. האפקטים היו אחד הדברים הכי מוצלחים של הסרט הזה וגם הסיפור עצמו היה הגיוני ברגע שאייג'ק סיפרה מה באמת התוכנית של השמיימיים. זה היה קצת Mindblowing להבין שכדור הארץ הוא בעצם אינקובטור של שמיימי חדש ושהם לא עצרו את ת'אנוס כי מבחינתם הוא עיכב את ה-Emergance בחמש שנים כך שזה בעצם לטובת הכלל. הסיום כמובן הותיר המון קצוות פתוחים בכל הנוגע למה שארישם יעשה לסרסי, פאסטוס, ספרייט וקינגו, מה לעזאזל הארי סטיילס עושה שם בתור אח של ת'אנוס ומי זה לכל הרוחות דיין וויטמן והקול שהוא שמע לפני שהמסך השחיר. יאללה, תביאו לי את ספיידרמן!!!

רוב הזמן נח

Well-known member
אז התברר בסוף שהעולם שלנו ושל אחרים..
הוא בית גידול לשמימיים שבוקעים מתוכו ותוך כדי הורסים אותו. ואז הם מערבבים שוב ערפיליות בשביל שיווצרו שמשות ופלנטות חדשות שמשם שוב יבקעו שמימיים. ואם זה ככה, אז יש כאן התנגשות עם הסדרה מה אם? כי שם אולטרון בסוף השמיד פלנטות שהם בית גידול לשמימיים. במקרה כזה הם גם היו צריכים להלחם נגדו.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
טוב אני כבר לא אראה היום. אני קצת חולה (ואחותי החצופה עשתה תכנית אחרת אז יש לה מזל שאני במילא קצת חולה)
מקווה שמתישהו השבוע.

nerdkey treky

Active member
לא אהבתי את הסרט, חשבתי שהוא היה בין החלשים עד כה.
זה הרגיש שונה מסרטי מארוול, בעיקר בגלל שיש הרבה דמויות שקשה להתחבר אליהן והמסר של הסרט חלש ביחס למסרים של סרטי מארוול קודמים. והבסיס שלו, שקיימים חצי אלים שאחראיים להרבה דברים בהיסטוריה האנושית והם לא עשו כלום כי ככה (הסיבה הרשמית שנתנו בסרט ולא טרחו להתעמק בה שווה ל"ככה") לא אמין. זה עוד מקשה להתחבר לדמויות ולקחת את הסרט כחלק מהיקום הקפדני והמשכנע של מארוול.
האורך לא הפריע לי, הפריע לי שאני לא מעוניין לראות את רוב הדמויות בעתיד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא אהבתי את הסרט, חשבתי שהוא היה בין החלשים עד כה.
זה הרגיש שונה מסרטי מארוול, בעיקר בגלל שיש הרבה דמויות שקשה להתחבר אליהן והמסר של הסרט חלש ביחס למסרים של סרטי מארוול קודמים. והבסיס שלו, שקיימים חצי אלים שאחראיים להרבה דברים בהיסטוריה האנושית והם לא עשו כלום כי ככה (הסיבה הרשמית שנתנו בסרט ולא טרחו להתעמק בה שווה ל"ככה") לא אמין. זה עוד מקשה להתחבר לדמויות ולקחת את הסרט כחלק מהיקום הקפדני והמשכנע של מארוול.
האורך לא הפריע לי, הפריע לי שאני לא מעוניין לראות את רוב הדמויות בעתיד.
זאת בדיוק הסיבה שאסרתי עליך לכתוב בפורום יותר
(זאת הגרסה הרשמית שאני הולך איתה)
טוב אני כבר לא אראה היום. אני קצת חולה (ואחותי החצופה עשתה תכנית אחרת אז יש לה מזל שאני במילא קצת חולה)
מקווה שמתישהו השבוע.
אוי, תרגישי טוב

ועכשיו לגבי הסרט עצמו,
או לפחות תגובות לאורן על הסרט עצמו
אבל אי אפשר שלא להגיד שהסרט היה קצת צפוי.
באמת?
בכלל לא הרגיש לי צפוי.
היה לי צפוי שעוד מישהו מהנצחיים ימות, וגם חזיתי שזה יהיה גילגמש קצת לפני שזה קרה, אבל המון הפתיע אותי.
קודם כל מאוד הפתיע אותי כל העניין של זה שכדור הארץ הוא אינקובטור לשמיימי חדש. כלומר ציפיתי שיהיה משהו רע לגבי המשימה האמיתית של הנצחיים, אבל לא זה. לא שכל כדור הארץ צריך להתפוצץ. בעצם גם אתה אמרת את זה, אז אני לא יודע איך זה מתחבר עם "צפוי".
אבל אפילו אחרי זה לא היה צפוי.
לחלוטין תפס אותי לא מוכן זה שאיקרוס למעשה הרג את אייג'ק. כלומר היה די ברור שהוא לא לחלוטין בעד התוכנית של סרסי לעצור את הלידה של השמיימי, גם חלק מהאחרים לא היו, אבל זה שהוא ידע על זה לפני כן והרג את אייג'ק היה די שוק.
. הסיום כמובן הותיר המון קצוות פתוחים בכל הנוגע למה שארישם יעשה לסרסי, פאסטוס, ספרייט וקינגו,
גם את ספרייט ארישם לקח בסוף? כי אני חשבתי שזה רק את סרסי, פאסטוס וקינגו ולא את ספרייט כי לא ראיתי אותה שם. אבל חשבתי שזה בגלל שהיא הפכה לאנושית אז ארישם לא יכל לחוש בה.
מה לעזאזל הארי סטיילס עושה שם בתור אח של ת'אנוס ומי זה לכל הרוחות דיין וויטמן והקול שהוא שמע לפני שהמסך השחיר.
אז אתה יותר חזק ממני כי אני בדקתי כבר באינטרנט מה המשמעות של הדברים האלו.
כולל לגבי של מי היה הקול שדיבר אל דיין בסוף.
הם לא עצרו את ת'אנוס כי מבחינתם הוא עיכב את ה-Emergance בחמש שנים כך שזה בעצם לטובת הכלל.
לא אמרו שהם לא עצרו את תאנוס בגלל שזה עיכב את האמרג'נס. הרי רק אייג'ק ואיקרוס ידעו על האמרג'נס בשלב ההוא והם אז עוד רצו שזה יתרחש.
אני מניח שאם הם היו מבינים מה עומד לקרות אז הם היו עוזרים להלחם בת'אנוס.

עוד כמה דברים:
*את הדמויות של הארי סטיילס וקיט הארינגטון אני לא מכיר מהקומיקס, אבל דווקא את פיפ הטרול אני דווקא מכיר מהקומיקס. אני אפילו זוכר שפעם הוא דיבר על כך שהוא רוצה שפיטר דינקלג' יגלם אותו בסרט.
* בעניין שחקנים ממשחקי הכס - אהבתי שהייתה סצנה משותפת של קיט הארינגטון וריצ'ארד מאדן.
*אנשים לא האמינו שזה יקרה - אבל מארוול באמת עשו דמות ראשית להטבית. זה לא חלק גדול מהעלילה כמובן (והוא מופיע לראשונה רק כשעבר כבר יותר ממחיצית הסרט), אבל זה לא משהו שרק נרמז או שרק מתייחסים אליו במשפט לא ברור (כמו בהיפה והחיה או ג'נגל קרוז) אלא משהו אמיתי. (וכמובן גרם כבר לכמה מדינות כנראה למנוע הקרנה של הסתר בתחומם)
*אני חשבתי שהדיביאנט יהיה בסופו של דבר משמעותי לאיך שיעצרו את הלידה של השמיימי. אבל לא נורא.
*אהבתי את דמות המשרת של קינגו. לא ממש היה מקום בסרט לדמויות של אנושיים (ולכן בקושי ראו את דיין והבעל של פאסטוס) ושמחתי שהוא כן קיבל מקום בכל זאת.
*גם מאוד אהבתי את הדמות של קינגו - כל הקטע שהוא היה כוכב קולנוע למשך מאה שנה והעמיד פנים שהוא שושלת של שחקנים. וגם אהבתי את זה שבסוף הוא בוחר להיות נגד עצירת לידת השמיימי כי הוא מאמין בשליחות שלהם ובחשיבות של מעגל חיים קוסמי. אבל יחד עם זה מסרב לחלוטין לעזור לאיקרוס להלחם באחרים כדי לעצור אותם. לרוב בסרטים כאלו יש רק דרך אחת או המתנגדים לה. שני צדדים בקונפליקט (אם נטשה לא בצד של טוני אז היא בצד של סטיב). אהבתי את זה שהוא בחר לתת לטבע להתרחש, אבל לא להלחם.
*היו שני התייחסויות לדמויות מקומיקס DC בסרט - לגבי המשרת של קינגו גילגמש אמר שזה כמו אלפרד המשרת של באטמן. ולגבי איקרוס הבן של פאסטוס אמר שהוא כמו סופרמן (ופאסטוס קרא לו קלארק). לא זכור לי שהזכירו קומיקס גיבורי על בעבר בMCU.
*זכור לי שגם היה איזכור למלחמת הכוכבים מתישהו אבל אני כבר לא זוכר איפה אז אולי אני מתבלבל.
*השחקן ששיחק את דרויג שיחק גם בסרט דאנקירק לצד הארי סטיילס.

LeR@nch

Well-known member

לא אמרו שהם לא עצרו את תאנוס בגלל שזה עיכב את האמרג'נס. הרי רק אייג'ק ואיקרוס ידעו על האמרג'נס בשלב ההוא והם אז עוד רצו שזה יתרחש.

*זכור לי שגם היה איזכור למלחמת הכוכבים מתישהו אבל אני כבר לא זוכר איפה אז אולי אני מתבלבל.
קראתי כבר וזה די מפתיע שזה מגיע מהבמאית - מהרשלה עלי! אז זה אומר שדיין בטח יחזור ב"בלייד".
זה כן השתמע שהם לא עצרו את ת'אנוס - הם הרי יכולים לחזור לכל נקודה בזמן ועובדה שלא חזרו לרגע לפני הסנאפ. מבחינתם העיכוב של האמרג'נס הוא טוב כי היעלמות מחצית מהאוכלוסיה מחלישה את הנצחי שגדל בליבת כדה"א.
הרפרנט למלחמת הכוכבים היה בחוברת שאיקרוס החזיק כשהוא וסרסי היו בבית של פאסטוס:-D

Lion_Heart

Well-known member
אני מאוד מאוד אהבתי.

קודם כל סרט לדעתי ממש טוב , אז מסתבר שאבא של פיטר קוויל הוא לא היחיד ששם ...זרע בכדור הארץ...כאילו מה הקטע? , לא צפיתי שספרייט בסוף תהפוך אנושית...הייתי צריך , היה לה וייב פינוקיו ועכשיו היא ילדה אמיתית! כמובן תהיתי באיזהשהו שלב , היי...ראש ענקי צץ באוקינוס ההודי, איפה שאר סופר הגיבורים? אבל שוין , גם אני בדקתי מי הקול שבסצנה אחרי הכותרות ו...מאגניב! ובקשר לדמות של הארי סטיילס...קצת קריפי, רק קצת

Lion_Heart

Well-known member
זאת בדיוק הסיבה שאסרתי עליך לכתוב בפורום יותר
(זאת הגרסה הרשמית שאני הולך איתה)

אוי, תרגישי טוב

ועכשיו לגבי הסרט עצמו,
או לפחות תגובות לאורן על הסרט עצמו
באמת?
בכלל לא הרגיש לי צפוי.
היה לי צפוי שעוד מישהו מהנצחיים ימות, וגם חזיתי שזה יהיה גילגמש קצת לפני שזה קרה, אבל המון הפתיע אותי.
קודם כל מאוד הפתיע אותי כל העניין של זה שכדור הארץ הוא אינקובטור לשמיימי חדש. כלומר ציפיתי שיהיה משהו רע לגבי המשימה האמיתית של הנצחיים, אבל לא זה. לא שכל כדור הארץ צריך להתפוצץ. בעצם גם אתה אמרת את זה, אז אני לא יודע איך זה מתחבר עם "צפוי".
אבל אפילו אחרי זה לא היה צפוי.
לחלוטין תפס אותי לא מוכן זה שאיקרוס למעשה הרג את אייג'ק. כלומר היה די ברור שהוא לא לחלוטין בעד התוכנית של סרסי לעצור את הלידה של השמיימי, גם חלק מהאחרים לא היו, אבל זה שהוא ידע על זה לפני כן והרג את אייג'ק היה די שוק.

גם את ספרייט ארישם לקח בסוף? כי אני חשבתי שזה רק את סרסי, פאסטוס וקינגו ולא את ספרייט כי לא ראיתי אותה שם. אבל חשבתי שזה בגלל שהיא הפכה לאנושית אז ארישם לא יכל לחוש בה.

עוד כמה דברים:
*את הדמויות של הארי סטיילס וקיט הארינגטון אני לא מכיר מהקומיקס, אבל דווקא את פיפ הטרול אני דווקא מכיר מהקומיקס. אני אפילו זוכר שפעם הוא דיבר על כך שהוא רוצה שפיטר דינקלג' יגלם אותו בסרט.
* בעניין שחקנים ממשחקי הכס - אהבתי שהייתה סצנה משותפת של קיט הארינגטון וריצ'ארד מאדן.
*אנשים לא האמינו שזה יקרה - אבל מארוול באמת עשו דמות ראשית להטבית. זה לא חלק גדול מהעלילה כמובן (והוא מופיע לראשונה רק כשעבר כבר יותר ממחיצית הסרט), אבל זה לא משהו שרק נרמז או שרק מתייחסים אליו במשפט לא ברור (כמו בהיפה והחיה או ג'נגל קרוז) אלא משהו אמיתי. (וכמובן גרם כבר לכמה מדינות כנראה למנוע הקרנה של הסתר בתחומם)
*אני חשבתי שהדיביאנט יהיה בסופו של דבר משמעותי לאיך שיעצרו את הלידה של השמיימי. אבל לא נורא.
*אהבתי את דמות המשרת של קינגו. לא ממש היה מקום בסרט לדמויות של אנושיים (ולכן בקושי ראו את דיין והבעל של פאסטוס) ושמחתי שהוא כן קיבל מקום בכל זאת.
*גם מאוד אהבתי את הדמות של קינגו - כל הקטע שהוא היה כוכב קולנוע למשך מאה שנה והעמיד פנים שהוא שושלת של שחקנים. וגם אהבתי את זה שבסוף הוא בוחר להיות נגד עצירת לידת השמיימי כי הוא מאמין בשליחות שלהם ובחשיבות של מעגל חיים קוסמי. אבל יחד עם זה מסרב לחלוטין לעזור לאיקרוס להלחם באחרים כדי לעצור אותם. לרוב בסרטים כאלו יש רק דרך אחת או המתנגדים לה. שני צדדים בקונפליקט (אם נטשה לא בצד של טוני אז היא בצד של סטיב). אהבתי את זה שהוא בחר לתת לטבע להתרחש, אבל לא להלחם.
*היו שני התייחסויות לדמויות מקומיקס DC בסרט - לגבי המשרת של קינגו גילגמש אמר שזה כמו אלפרד המשרת של באטמן. ולגבי איקרוס הבן של פאסטוס אמר שהוא כמו סופרמן (ופאסטוס קרא לו קלארק). לא זכור לי שהזכירו קומיקס גיבורי על בעבר בMCU.
*השחקן ששיחק את דרויג שיחק גם בסרט דאנקירק לצד הארי סטיילס.

הדמות של הארי סטיילס (וגם של קיט הארינגטון...אבל פחות) מוכרות לי מהקומיקס...פיפ דווקא ממש פחות, גם אותי איקרוס איכשהו תפס לא מוכן, שבאיזהשהוא שלב הוא...היה מה שהוא היה אמור להיות, משרת של אדוניו...והאחרים התקדמו מעבר לזה,למרות שהם לא היו אמורים לעשות את זה
היה איזכור ל STAR WARS, נדמה לי שזה היה פוסטר
אהבתי את קינגו שהתחבא בשטח פתוח...דווקא גאוני ,
אה,כן שעשע אותי שהדמות של קיט היתה מאוהבת ב סרסי...

רוב הזמן נח

Well-known member
איך מוסיפים גיפ לחתימה? צרפתי כתובת לפי מה שעשיתם וזה סתם רשם אותה כלינק בלי להראות את הגיפ.

למעלה