ראיתי היום את התוכנית הדלוחה

חיבוקון

New member
דנוש...חס ושלום, שמן הוא ככל האדם

ואינ שמח שלא התאפקת חחחח בגדול אנחנו אנשים אינדבידואליים...כך שאם את נמשכת אליו אחלה, מצויין אני מאושר... דרך אגב זה מחזיר אותי לטענה שלי שאנחנו יותר ויזואליים מכן..בנות המין היפה (אנחנו ניסתפק בחזק..סמאק חחח) בוקר מתוק וחסר איפוקים :)

T r i l i a n

New member
פיספסת את הטענה שמלא

זה לא אומר לא יפה . ודווקא על נשים משקל עודף יושב יותר יפה מאשר על גברים, לדעתי. הצורה העגלגלה יותר הולמת בנות. לפחות מהניסון שלי, פגשתי לא מעט בנות שמנות ויפיפיות. לא אוכל לומר זאת על גברים.

חיבוקון

New member
טרילי..לא אמרתי ששמן זה לא דבר יפה

ל יפה להכניס לפי הצהרות שלא אמרתי :)) יש אנשים שמאוד יאהבו..ויש אנשים שלא...בדיוק כמו יוגורט, לא? זה אינדבידואלי..אי אפשר להכליל כאן, כמו כל נושא שבעולם

T r i l i a n

New member
אכן..אבל לך תידע?

אולי אם היא תשמין תגלה שגם אתה באופן אינדיווידואלי מת על נשים שמנות.

חיבוקון

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif מציקולית...

כשנגיע לגשר נקפוץ ממנו..היום היא חטובה להפליא, טפו טפו

אתם אתם ,,,,,

אתם ויזואליים וגם עוד כל מני דברים ,,,חחחחחח,,,,, זו לא היתה שאלה בכלל אם אמשך אליו,,,, מההתחלה לא צריך להגיע למשהו קיצוני,,,,, אם הוא ימשיך לעלות במשקל אני יעצור אותו ,, אגב הוא השמין כי הפסיק לעשן ,,,,ולא חשוב שהוא חזר לעשן ושוב יורד במשקל . לעצם העניין גם אם ההשמנה מפריעה לבעלי או לי יש דרכים לעצור את זה ,,,,באהבה,,,,

שקדייה

New member
לעצור את זה באהבה?

פרטי, מנקי והסבירי... יש מצב שעלית על שוס עולמי!

שקדייה

New member
גברים ונשים זה לא אותו דבר.

לא נעים לי להיות זו שתמיד מטיחה את המציאות (שלי, כמובן..
) בפנים. אבל, כדאי לתת את הדעת על כך שנשים וגברים די שונים בעניין הזה. בעוד אישה, תבין, תתמוך, תעודד ותתמכר לחברות הטובה - ובעיקר לתחושת הביטחון. הגבר יתחיל לפזול לצדדים. אז לפני שאתן מתנפלות, נכון, זה לא ב-100%. זה לא בכל המקרים. אבל בגדול זה מה שקורה. חבל להתעלם מהמציאות הזו. אם את בחורה יפה ושמנה וככה בעלך הכיר אותך וככה הוא אוהב אותך- יופי. אבל פה מדובר על משהו שונה בתכלית- על אישה שאחרי הנישואין שינתה את צורתה. למה אני מתכוונת בזה שמדובר בעובדות: דוגמא קצת שונה- אבל בכל זאת מבהירה את הנקודה לדעתי, ברור שנטיית הלב של כל אחת מאיתנו היא להגיד: "בעלי? מה פתאום! בעלולי שלי הוא איש עדין, מקסים שאוהב אותי ויאהב אותי לנצח" לא נראה לי שיש כאן בת אחת אפילו שחושבת שאולי בעלה בוגד בה, או שאולי בעלה יתחיל לבגוד בה תוך 3 שנים. אבל מכיוון שיש פה איזה 50 בנות פעילות (בערך) ואת הסטטיסטיקה בנושא בגידות כולנו מכירים- המסקנה היא שיש פה לפחות 50% בנות שטועות טעות מרה. זו המציאות. אני לא אומרת שהמציאות הזו יפה, הוגנת, נעימה וכייפית- אבל אלו הם פני הדברים. אנחנו אמנם עוד בתחילת הדרך ונדמה לנו שהמצאנו את נוסחת האהבה- אבל כנראה שלא.. אגב, אני לא בקטע של לבאס או סתם להעכיר את אוירת ה- Love is in the air אבל, לא ברור לי למה אנחנו מנסים כל הזמן לטייח את המציאות...

אמיקה

New member
עדיין לא מסכימה...

נסיוני הקצר (ממש קצר מיקוש חחחח) אומר שאם לא הולכים שבי אחרי האהבה העיוורת ניתן לנחש לא רע את הסיכוי שהאיש שאיתי מסוגל למעוד או לבגוד במודע ובכוונה תחילה אני עדיין בדעתי שהשמנה איננה סיבה לפרידה לא כשלעצמה...

את צודקת

במה שאת אומרת ,,,, אני מהאנשים הבודדים שמאמינה כי הבגידה תגיע בשלב כזה או אחר נדיר ,,,שזוג 50 שנה ואין פזילה לצדדים אחרים,,, הבגידה נובעת ממחסור בהמון דברים שחסר ואולי גם ההשמנה של בן הזוג השינוי הגדול הזה היא התוצאה של בגידה. אי אפשר לטייח את המציאות כי במציאות הזו אנו חיים ולא אנחנו המצאנו אותה.

אמיקה

New member
אני שמחה שאת מסכימה - אבל לא זה

מה שאמרתי
מה שאמרתי הוא שניתן לנחש את אופיו של אדם - אם הוא בוגדני או אם הוא כזה שינטוש את האשה שאיתו אם תשמין ולמען הסר ספק (קראתי שוב את ההודעה שלי כדי להבין למה חשבת שזה מה שאני אומרת) אני חושבת שאני מכירה היטב את בעלי ויודעת למה הוא מסוגל או לא מסוגל ולעומתו, היה לי פעם בן זוג שיכולתי להמר בחיי על הסיכוי שהוא יבגוד בי (וזו, בין היתר, היתה הסיבה לויתור עליו כבן זוג לחיים - הסיכוי למיטב ידיעתי הוא לא בגד בי אבל הסיכויים היו נגדי)

T r i l i a n

New member
אבל לא ניתן לנחש

אם בעתות משבר אחרי 2 קוקטיילים אדם לא יטעה. על עצמי לא אוכל להגיד שאני יודעת אז על מישהו אחר?

אמיקה

New member
אני שמחה שאת מסכימה - אבל לא זה

מה שאמרתי
מה שאמרתי הוא שניתן לנחש את אופיו של אדם - אם הוא בוגדני או אם הוא כזה שינטוש את האשה שאיתו אם תשמין ולמען הסר ספק (קראתי שוב את ההודעה שלי כדי להבין למה חשבת שזה מה שאני אומרת) אני חושבת שאני מכירה היטב את בעלי ויודעת למה הוא מסוגל או לא מסוגל ולעומתו, היה לי פעם בן זוג שיכולתי להמר בחיי על הסיכוי שהוא יבגוד בי (וזו, בין היתר, היתה הסיבה לויתור עליו כבן זוג לחיים - הסיכוי למיטב ידיעתי הוא לא בגד בי אבל הסיכויים היו נגדי)

שקדייה

New member
נראה לי שהיא התכוונה אליי.

וחוץ מזה, לדעתי את טועה (אין לך מושג כמה אני אוהבת להגיד לך את זה..
) את לא יכולה לדעת. לא אם יבגדו בך ולא אם יעזבו אותך. נכון שיש כאלו שזה מרוח להם על כל הפרצוף הפוזה של ה"מזיין מהצד". אבל גם התמימים, החנונים, אלו עם הנמשים על הגב, הכרס הקטנה והפרונקל על הטוסיק- גם הם עושים את זה. לא מעט. וחוץ מזה הבן האדם שאת מכירה היום- זה לא הבן אדם שתתעוררי איתו בבוקר בעוד 10 שנים. כפי שהוא שונה מהאדם שהיה לפני 10 שנים. החיים הם דבר דינמי.....

אמיקה

New member
דווקא התכוונתי לדניאלה ../images/Emo6.gif

ואני בהחלט מקווה שהבן אדם שאני אתעורר איתו בעוד 10 שנים יהיה גבר מכסיף ובוגר בן 43 ולא ילד בן 33 שמזכיר את נתי רביץ חחחחחח

למעלה