קריאה נרגשת: הגדילו את הטבלה...

קריאה נרגשת: הגדילו את הטבלה...

היי! חלק מכם אולי לא מכיר את הנושא, אבל גם למי שמכיר וגם למי שלא: יש לנו טבלה המכילה את שמות המשפחה שנחקרים ע"י חברי הפורום (לצורך העניין, כל מי שביקר פה פעם...). במקרה של הטבלה: הגודל כן קובע... ככל שנוסיף אליה יותר שמות - כך יעילותה תגדל. שימו לב, שניתן לקשר שם שמוסיפים לטבלה (או שמעדכנים) להודעה בפורום - זוהי האופציה המועדפת. כך, אדם שנתקל בשם שהוא חוקר, יכול ללחוץ על השם ולקבל את פרטי ההודעה, כלומר: את פרטי המשפחה. הוא יוכל, כך, גם לקרוא את התגובות, אם היו, ולראות אם הוא בכיוון הנכון. אז... למי ששמות המשפחה שהוא חוקר לא מופיעים עדיין בטבלה - בקרו בה ועיקבו אחר ההוראות
ביי, ארנון

zazaza

New member
ניסיתי ולא הצלחתי

אחרי שאני לוחץ "שלח" מופיע לי מקטע מHTML וזהו... יכול להיות שמשהו אצלי לא בסדר...

כנראה לא קראת את כל ההוראות ../images/Emo2.gif

זה בדיוק מה שאתה אמור לקבל - ולשלוח לי את זה בדוא"ל. זהו הקוד שאני מוסיף לטבלה. בהצלחה, ארנון

טבלה -שמות

ברכות לפורום החדש. מאחר ואני חברה ב Jewish Genealogical Society- הייתי מציעה, בלי להתחרות בפורום זה, שאנשים יגשו לאתר עם אלפי השמות ויחפשו שם, אחרי הכל עדיין חלק גדול של הקרובים מפוזרים בעולם הרחב. האם מטרת פורום זה לעזור בחיפוש קרובים או מה מטרתו? אשמח לדעת.

שלום לפמיניסטית../images/Emo70.gif

בוקר טוב, ראשית, אנחנו לא מתחרים באתר JewishGen, אלא מהווים פורום שייחודו הגדול - שהוא מתנהל בעברית. הטבלה שכאן נועדה רק לרכז את השמות שנחקרים במסגרת הפורום, והדבר אינו פוסל, כמובן, רישום ב - JewishGen, מה שמומלץ לעשות בכל מקרה. זהו אינו פורום "חיפוש קרובים" במובן הצר של המושג, אלא "חיפוש שורשים". כדאי לקרוא את הודעת המנהל, יש קישור למעלה. כך, תביני טוב יותר את מטרתו ותוכלי לסייע ולהיות מסוייעת... ביי, ארנון

ראם ערן

New member
דרך הלינקים של נושאים חשובים

דרך הלינקים של נושאים חשובים בראש העמוד

למעלה