קרונועי "אסלינגן" בסרט - עכשיו.....

מצב
הנושא נעול.

ליילנד

New member
תראו איזו רצינות

תראו איזו רצינות
אני לא יכולה, אני רואה את זה אני מתה מצחוק, אני לא מעריצה גדולה של סרטי המתיחות של יהודה ברקן, אבל הקטע הזה תפס אותי כהוגן. וזה כן היה בת"א מרכז

singera

New member
על איזו רצינות דיברת??

תראו איזו רצינות
אני לא יכולה, אני רואה את זה אני מתה מצחוק, אני לא מעריצה גדולה של סרטי המתיחות של יהודה ברקן, אבל הקטע הזה תפס אותי כהוגן. וזה כן היה בת"א מרכז
על איזו רצינות דיברת??
אגב כל האנשים שם זו חבורה של מטומטמים?????? אומנם זו היתה רכבת של 4 קרונות בלבד בלי גנרטור אבל יש את הG12 ששוקל 74 טון לבד ששם צריכים הרבה אנשים ויש לי הרגשה שבגלל שרכבת מחולקת שכמה חלקים שמחוברים ביניהם לא ניתן לגרור אותה עם 300 אנשים

singera

New member
על איזו רצינות דיברת??

תראו איזו רצינות
על איזו רצינות דיברת??
אגב כל האנשים שם זו חבורה של מטומטמים?????? אומנם זו היתה רכבת של 4 קרונות בלבד בלי גנרטור אבל יש את הG12 ששוקל 74 טון לבד ששם צריכים הרבה אנשים ויש לי הרגשה שבגלל שרכבת מחולקת שכמה חלקים שמחוברים ביניהם לא ניתן לגרור אותה עם אפילו 300 אנשים

ליילנד

New member
איזו רצינות../images/Emo35.gif

על איזו רצינות דיברת??
אגב כל האנשים שם זו חבורה של מטומטמים?????? אומנם זו היתה רכבת של 4 קרונות בלבד בלי גנרטור אבל יש את הG12 ששוקל 74 טון לבד ששם צריכים הרבה אנשים ויש לי הרגשה שבגלל שרכבת מחולקת שכמה חלקים שמחוברים ביניהם לא ניתן לגרור אותה עם אפילו 300 אנשים
איזו רצינות

התכונתי לרצינות שהאנשים לוקחים את הבקשה לדחוף רכבת ובאים לעזור, נו באמת.

נתון משקל ה- G-12 שלך שגוי לחלוטין.

על איזו רצינות דיברת??
נתון משקל ה- G-12 שלך שגוי לחלוטין.

ליילנד

New member
הקטע הזה היה ענק, ענק../images/Emo6.gif

תמונה מהסרט אכלתם אותה של יהודהברקן
הקטע הזה היה ענק, ענק

גדול מהחיים, אני עוד כמה ימים אחרי שראיתי את הקטע הזה, הייתי מתפוצצת בצחוק כל פעם שרק הייתי נזכרת. אגב רכבת, זוכרים את השירים? אז היום שמעתי את שלישיית גשר הירקון בשיר: "אני אוהב, אתה אוהב והיא אוהבת ובגלל זה הם אחרו את הרכבת ...."

ליילנד

New member
אופס... התרנגולים, לא גשר הירקון../images/Emo70.gif

הקטע הזה היה ענק, ענק

גדול מהחיים, אני עוד כמה ימים אחרי שראיתי את הקטע הזה, הייתי מתפוצצת בצחוק כל פעם שרק הייתי נזכרת. אגב רכבת, זוכרים את השירים? אז היום שמעתי את שלישיית גשר הירקון בשיר: "אני אוהב, אתה אוהב והיא אוהבת ובגלל זה הם אחרו את הרכבת ...."
אופס... התרנגולים, לא גשר הירקון

למיטב זכרוני לא הראו קרונועים

קרונועי "אסלינגן" בסרט - עכשיו.....
עכשיו בערוץ 2 רואים את הסרט "אלכס חולה אהבה". בסרט ראו כרגע את אלכס נוסע לתחנת רכבת, ושם ראו קרונועי "אסלינגן", מישהו יודע באיזה תחנה מצולם הסרט? עוד משהו, אני רואה שניתן להגיע לרציף ללא קניית כרטיס, כדי להפרד מהנוסעים עד לעליתם לרכבת.
למיטב זכרוני לא הראו קרונועים
בסרט, אלא רק רכבת "רגילה" (קרונות יוגוסלביים (?)).

מצב
הנושא נעול.
למעלה