קרדיטים

im mitzi

New member
DIY

לא התפרעתי בחלק הזה, ראיתי המון דברים יפים באינטרנט ואומנם היה לי המון זמן עד לחתונה עצמה (7 חודשים) אבל החלטתי שאני אעשה רק שני דברים שייחדו את החתונה שלי – הזר שלי והפתקיות הושבה.
את הפתקיות הושבה ראיתי באינטרנט והתלהבתי, החתונה שלנו היתה בטבע וזה היה פשוט מושלם לחלק לכולם זרעי פטרוזיליה שיגדלו בבית. זו היתה עבודה מאוד קשה, הלכו לי הידיים אבל זה היה שווה את זה.
הזר שלי גם דר המון השקעה וזמן, כל שבת ישבתי בערך שעה לקפל ולהדביק את הפרחים.
לזר שלי היתה גם משמעות נוספת, צירפתי אליו תליון עם תמונה של חברת ילדות שלי והשותפה שלי לשעבר שנפטרה מסרטן לפני שנה וחצי, לא היה מצב שאני אעמוד בלעדיה בחופה. (בכך גם ריגשתי את אמא שלה שהגיעה לשמוח איתי)

ronitvas

New member
מרגש ומקסים

איזה כישרון!!! פשוט תענוג (ועכשיו את ממש חייבת להעלות הדרכה גם לזר)

im mitzi

New member
ירח דבש - האיים המלדיבים

האיים המלדיבים, נסענו יומיים לאחר החתונה, מצד אחד אנחנו מאוד ממליצים לנסוע מיד, מצד שני קיבלנו את הפידבקים רק אחרי שחזרנו, זה היה קצת מוזר לחזור לארץ ורק אז לחזור למציאות ולשמוע את כל הפידבקים על החתונה.
את הירח דבש בילינו בריזורט reethi beach hotel, המקום אינו משווק בישראל ולכן מגיעים אליו מעט מאוד ישראלים, אנחנו היינו הישראלים היחידים על האי. איתנו היו בעיקר בריטים וגרמנים ומעט סינים/יפנים (מצטערת לא יודעת להבדיל בינהם)
התלבטנו רבות לגבי סוג השהות שלנו, ובסוף החלטנו על חצי פנסיון (א.בוקר וא. ערב) זו לדעתנו היתה בחירה טובה עבורנו, אנחנו לא שתיינים גדולים, לא הרגשנו צורך ב3 ארוחות גדולות ביום וגם רצינו לנסות את שאר המסעדות שעל האי.
אומנם לא הספקנו לנוח הרבה, אבל הספקנו לשנרקל, לעשות צלילת ניסיון, להיות בספא פעמיים, ראינו האכלות של סטינג ריי, שטנו לסיור באיים הקרובים, טיילנו על החוף ואכלנו מלא.
אנחנו מקווים לחזור למלדיבים בקרוב

elinoket

New member
מותר לשאול מחירים?

מלדיביים זה די חלום, אבל ממה שאני יודעת זה מאוד יקר.
האם למשל זה טיול באותו תקציב של תאילנד? (והאם יש שם FOOT MASAGE בכל חור כמו בתאילנד? הבחור חולה על מסאג ברגליים!
)

im mitzi

New member
אין לי בעיה לתת מחירים

אנחנו היינו בריזורט שהוא יחסית נחשב ברמה בינונית המלון עצמו עלה לנו ל7 לילות 13000 שקל, הטיסה עלתה לשנינו 2400$. זה בהחלט יקר אבל זו חופשה חלומית ושווה כל שקל.
&nbsp
לא היינו בתאילנד אבל מעריכים שזו יכולה להיות חופשה זהה ל3 שבועות בתאילנד, אם כי לטעמנו יותר מיוחד ופחות מתוייר.
יש בספא foot massage ולפי מה שהבאנו יש להם גם קטע של פעם בשבוע בתיאום מראש אופציה לפוט מסאג' על החוף.
&nbsp
ההמלצה היחידה שיש לי מכל העניין זה לא להזמין קונקשיין של שעה כי אנחנו נתקענו 24 שעות בטורקיה (סיפור ארוך ומחכים לפיצוי על כך).
וגם כשמזמינים את הטיסה לעשות צילום מסך ולבדוק טוב את הכרטיס טיסה (אנחנו קיבלנו כרטיס טיסה שונה ממה שהוזמן ולך תוכיח שאין לך אחות...)

ronitvas

New member
ממש ממש תודה שהעלית קרדיטים

מקסימים, יפים, שפויים ומרגשים.
אני בטוחה שכל התהליך לא היה הכי נעים, מבחינת כל הלחצים, אבל כפי שאני תמיד אומרת... התהליך הזה חשוב מאוד ומשפיע על הבית שאנחנו בונים ומעצב/בונה אותנו.
מאחלת לכם חיים מדהימים

im mitzi

New member
תודה

לא רצינו להיות עוד שטאנץ של חתונות, לא חיפשנו את הגימיקים ולא הוספנו שום דבר שלא הרגשנו שחייבים, אפילו צלם מגנטים לא היה לנו.
פשוט הבאנו לחתונה את עצמנו, ואפילו היום (חודש וחצי אחרי) מישהו אמר לי כמה הוא נהנה בחתונה וכמה היא היתה מיוחדת.
לא היינו עושים את זה בדרך אחרת

elinoket

New member
קרדיטים ממש יפים

כל הכבוד שהלכת עם הלב שלך, הזדהתי עם הרבה מהשיקולים שלך לאורך הדרך

שיהיו לכם המון שנים מאושרות ומקסימות לא פחות מיום חתונתכם!

im mitzi

New member
תודה רבה

לא היה לנו ספק שנלך עם הלב ומה שמתאים לנו
הסיטואציה המיוחדת שלנו עם המשפחה הקרובה והחרדית, האחות התאומה שילדה ממש סמוך והרבה בלבולי מוח ולחצים מהסביבה גרמה לנו להבין שכל ההחלטות שנקבל יהיו ההחלטות שנכונות לנו ומי שירצה להשמוח איתנו יהיה שם.
ובסופו של דבר כולם הגיעו ואפילו התלהבו מהכל.
&nbsp

rachelMcfadden

New member
איזה יופי! מיוחד מאוד

אהבתי ממש! הזר יצא מקסים, הצהוב בתחתית של השמלה ממש מיוחד...
שיהיה לכם המון מזל טוב וחיים מאושרים :)

למעלה