קצת חדשות על אלישיה

NoWords

New member
קצת חדשות על אלישיה ../images/Emo26.gif

אלישיה מועמדת בטקס של BET. היא מועמדת לקטגוריות הבאות-
זמרת הR&B הכי טובה
שיתוף הפעולה הכי טוב [My Boo עם אשר] הטקס יתקיים ב28.6! בהצלחה לאלישיה!
יש כל מיני דיבורים על כך שתאריך שיחרורו של האלבום הבא של אלישיה יהיה באוקטובר 2005, הלוואי!
אלישיה מתכננת להשתתף בסרט מתישהו בקרוב, כנראה בסרט "יצירה בשחור ולבן" שאמור לצאת ב2006 ומספר על בחורה בשם פיליפָה, נגנית פסנתר מדהימה שנאבקת מתחילת הקריירה שלה בגזענות, כאשר לבסוף היא מצליחה לפרוץ אל עולם הבידור בשנות ה50. אלישיה סיפרה שאת התפקיד הזה היא באמת רוצה לעשות, ושהיא מאוד מתרגשת לקראתו. עוד אמרה שבעבר גם היא נתקלה בגזענות והיא יודעת כמה שזה לא נעים.
כמו כן, אלישיה מתכננת לכתוב ספרים- בנתיים היא חושבת על סדרה של רומנים שיהיו מבוססים על חוויות שהיא עברה, ועל הילדות שלה.
יש משהו אחד שאלישיה תמיד לוקחת לסיבובי הופעות וזה את השמיכה הירוקה שלה. היא מספרת שהיא לא עוזבת את הבית בלעדיה. "היא מזכירה לי את הבית, לפעמים כשנכנסים לבית מלון ויש ריח חנוק של סיגריות וכדומה, אני מוציאה את השמיכה שלי!"
מסע ההופעות של אלישיה [שנמשך המון זמן...] הסתיים בסופ"ש הזה בלאס וגאס, ולכבוד זה אלישיה מתכננת שלוש הופעות ענקיות בMGM Grand Garden. אלישיה מספרת בהתלהבות שתלווה אותה בהופעות תזמורת של 36 נגנים, ושזה יהיה מופע מיוחד מאוד.

I TO THA TA

New member
../images/Emo26.gif

השבוע האלבום "דה דיירי אוף אלישיה קייז" נמצא במקום 116 במצעד האמריקאי עם מכירות של 8,492 עותקים
הוא האלבום היחיד בטופ 200 שיצא ליפני שנתיים(כל האלבומים הם חדשים וכאלו שיצאו בשנה האחרונה)
עד עכשיו היא מכרה בארה"ב בלבד:4,248,601 עותקים

NoWords

New member
WOW ../images/Emo2.gif

זה פוללללל זמן. כל הכבוד לאלישיה ולאנשים שקונים ת'אלבום. הוא באמת אלבום מצוין, שווה כל רגע תודה על העידכון איתי

למעלה