קפיטריה

מצב
הנושא נעול.

oren162

New member
הפתרון הכי הגיוני למצב היום

יהיה ממש קשה למצוא לה מקום
הן מכונות גדולות בסופו של דבר, אבל אם יש פתרון יצירתי אני בעד.
הפתרון הכי הגיוני למצב היום
הוא דיילים שיעברו עם עגלות בין הקרונות והנוסעים. זה קיים בהרבה מדינות ואין שום בעיה שזה לא יעבוד פה.
אני חושב שכל העניין הוא שהרכבת לא רצתה להפעיל שירות כזה בשנים האחרונות ממניעים שלה.
כמו שאמרתי, מכיוון שהיום כמות המסילות מתפתחות כאן בקצב מסחרר ויש קווים ארוכים יותר, השירות של מכירת שתיה ומזון בקרונות נהיה הכרחי.

typdef

New member
המחירים גם ככה יהיו לא סבירים...

קפיטריה
האם לא הגיע הזמן שברכבת ישראל תופעל קפיטריה ברכבות?
אני לא מדבר על כל הרכבות בכל הקויים, אלא רק בקווים בין עירוניים עם דגש על הקו מבאר שבע לנהריה.
אני חושב שזה קצת לא הגיוני שאנשים שנוסעים מהדרום לצפון או להפך, לא יכולים לקנות אוכל או שתיה בזמן הנסיעה הארוך.

קרון קפיטריה הוא למעשה לא חידוש ברכבת ישראל, וכבר הונהגו בעבר ברכבת קורנות כאלה שמאוחר יותר הצטמצמו לעגלת רוכלים ניידת עד שלבסוף נעלמו.
אולי יגידו פה שזה לא מוצדק כלכלית לעשות דבר כזה ולכן לא פועלות קפיטריות ברכבות. אבל אני סבור שמצבה של הרכבת לפני 10 שנים שונה לגמרי מהמצב של היום מבחינת כמות הנוסעים.
תארו לכם שביום מן הימים שבו תפעל הרכבת לאילת, נוסע שעלה בצפון הארץ ולא הביא איתו אוכל או שהביא איתו אוכל אבל אחרי שעה נהיה צמא, לא יוכל לשתות או לאכול עד אילת.
המחירים גם ככה יהיו לא סבירים...
אז בשביל מה?
מה שכן אני חושב שאם הרכבת באמת הייתה רוצה בקלות הייתה יכולה למקם מכונות לממקר חטיפים בקרונות מסוימים.

itamo

New member
הפינוק בסדיר היה סנדביץ בולגרית ברכבת מנהריה

קפיטריה
האם לא הגיע הזמן שברכבת ישראל תופעל קפיטריה ברכבות?
אני לא מדבר על כל הרכבות בכל הקויים, אלא רק בקווים בין עירוניים עם דגש על הקו מבאר שבע לנהריה.
אני חושב שזה קצת לא הגיוני שאנשים שנוסעים מהדרום לצפון או להפך, לא יכולים לקנות אוכל או שתיה בזמן הנסיעה הארוך.

קרון קפיטריה הוא למעשה לא חידוש ברכבת ישראל, וכבר הונהגו בעבר ברכבת קורנות כאלה שמאוחר יותר הצטמצמו לעגלת רוכלים ניידת עד שלבסוף נעלמו.
אולי יגידו פה שזה לא מוצדק כלכלית לעשות דבר כזה ולכן לא פועלות קפיטריות ברכבות. אבל אני סבור שמצבה של הרכבת לפני 10 שנים שונה לגמרי מהמצב של היום מבחינת כמות הנוסעים.
תארו לכם שביום מן הימים שבו תפעל הרכבת לאילת, נוסע שעלה בצפון הארץ ולא הביא איתו אוכל או שהביא איתו אוכל אבל אחרי שעה נהיה צמא, לא יוכל לשתות או לאכול עד אילת.
הפינוק בסדיר היה סנדביץ בולגרית ברכבת מנהריה
כל הדרך בשירה מלבנון היינו מתכננים איך נשב עם הסנדביץ גבינה בולגרית מהעגלה ברכבת מנהריה

מצב
הנושא נעול.
למעלה