קיץ משעמם להפליא כרגיל

מדוע לצד אחד. לדתיים וחרדים יש חופש מוחלט

בתי כנסת במימון המדינה.
אוכל כשר במימון המדינה.
חופש פולחן וחופש דת.
חופש לתלות מודעות מיסיונריות להחזרה בתשובה גם בשכונות חילוניות.
לכל שומר מסורת ישראל היא גן עדן.

הם תמיד ירגישו כקוזאק הנגזל, קוקונט...

נותנים להם הכל אבל יש להם עיניים גדולות

z2s3

New member
אני אגיד לך למה !

וזה מתחבר עם הפוסטים שכתבתי פה כבר לפני כחודשיים. הבעיה היא לא מדוע הר ברכה רוצה להקים פה מדינת הלכה נוסח בית דויד, ו...אירן. הוא יודע בדיוק למה, ובשבילו הכל ברור, אפילו ניתן לשבח אותו על כך שהוא גם מגשים זאת עם משפחתו הלכה למעשה...
הבעיה היא שהקומץ הזה שכמותו, כבר הפך לקרוב לרוב פה, וזה בגלל שאתה ואני החילוניים איבדנו את דרכינו, אנו מבולבלים, ושאלה תמימה כמו של פרץ הרוח הזה פה, פשוט ממוטטת את כל תפיסת העולם שלנו ! מה זכותנו פה, אם לא בבסיס הדתי / יהודי / לאומי , שהם כולם לכאורה מעורבים, ומתקיימים יחד . אם אתה מבסס את זכות ריבונותך, וקיומך פה על עברינו היהודי / היסטורי / דתי, הרי שאתה טוען בדיוק כמותו, שאברהם אבינו הוא הבסיס, ומה שיוצא מזה בסוף הוא איזה גימגום עילג, ודימוי של "דתי מזוייף" ללא שום תרבות, הוויה, אישות עצמאית אחרת.
כמובן שיש לנו החילונים הסטוריה יהודית משותפת לכל היהודים, כולל הלאומנים שבהם פה, אבל הזנחנו, ושכחנו את אבני הבינין הבסיסיים של תרבותנו, וצידוקינו החילוני פה.
אם בשבילי בג'ץ ומערכת המשפט הישראלית חשובים יותר מקדושת וחשיבות הסנהדרין, אז אני מרגיש מאוד בודד בזה. לפחות פה בפורום..

z2s3

New member
ממש לא. מי שמנהל את חייו, השקפותיו,

ותפיסת עולמו ע'פ צו התורה, הוא מאמין במדינת הלכה, שהיא פנדמנטליסטית, דיקטטורית, וגזענית. הפכתם למשיחי שקר, חבורת שבתאי צבי הזוייה. מי פחות, ומי יותר...
הציונות היא לא ביאת המשיח, ואם לדייק הוא כבר מת לפני כמה שנים בברוקלין.
כל השאר בארץ הם חילונים, וחלק ניכר מהם סתם מבולבלים...

הורסים את החיים במובן של חריגה מסמכות

ופעולה לא על פי חוק. אני רוצה לצאת בשבת למסעדה והמטרה שלהם היא לכפות את הדת ולהרוס לשאר את איכות החיים.
אין שום סיבה לא לאשר כשרות למסעדה שמגישה מזון כשר.
זו כפייה דתית ופעולה שלא על פי חוק. הם צריכים לאשר כשרות במידה שהמסעדה כשרה. אין שום בעייה שירשמו שהמסעדה פתוחה בשבת.

אז מדוע לא מבטלים כשרות של מסעדה במקרה ש?

בעלי המסעדה שמעו קונצרט בכנסיה.

הבת של בעל המסעדה התחתנה עם לא יהודי.

בעל המסעדה עובד בשבת בעבודה אחרת.

בעל המסעדה צולם אוכל חזיר בביתו.

...

צריך לתת תעודת כשרות במידה והמזון כשר ותו לא.

וממתי אדוןם ניצן אכפת לך מתעודת כשרות?

שאגב אני בתור אחד שואג לאכול במוקמות שיש כשרות רבנות( ולא בדץ) שדבר כמו הצעה של חוק של שטרן יחזק את הבדצים ויביא לעוד אלפי אנשים שכמוני שודאגים לאכול מרבנות לעבור ולחזק את שיטת הכשרות של הבדץ, מה לעשות אני לעולם לא יחזק ויאכל במקום שפותח בשבת, שלא לדבר על ההפליה כלפי שומרי שבת. אדון שטרן הוא הסכנה ליהדות עם המצאות מחודשות למנהם.

אכפת לי, בגלל פתיחה בשבת

א - נמאס מהעוצר שהמדינה כופה על הציבור החילוני\מסורתי ולא יהודי.

ב- יש מספיק אנשים שרוצים לראות תעודת כשרות אבל הם יאכלו במקום אם הוא פתוח בשבת.

צחי פלג

New member
אפשר אפילו לבשר, שכבר בתחילת שבוע, חוזרים

לשגרת יולי נוח מאוד.
אם ניקח את החוף הצפוני למשל, אז כבר בשישי שבת, נראה הרבה עננות בוקר (יותר נרחבת מהיום למשל) וטמפ' מקסימום, של 27°. בהרים, יהיה "קריר" יותר בשיא היום ואז, בראשון שני, אפילו סיכוי לגשמים קלים בשעות הבוקר בחוף הצפוני. באופן כללי, החל משישי ועד שני, הבקרים והערבים, יהיו קרירים למדי בהרים באופן כללי.

יש איזשהו גל חום לקראת אמצע שבוע הבא, אבל עד אז, עוד יפלו הרבה רקטות.

ר ו פ ן

New member
תארגן משהו קטן.. איזה
או

כאן, בצנטרום של החוטם

למעלה