"קח אותי בנג'י"

../images/Emo80.gifכי הם לוקחים להם את הזמן...

וחוץ מזה עדיף שיקחו כמה זמן שהם צריכים שהאלבום יצא טוב:] ושלא יתקרב לטראנס או משהו דומה!

A Screamer

New member
צודקת

אבל אני כבר לא יכול לחכות. נמאס לי מהשירים שלהם כבר XPXD

../images/Emo80.gif../images/Emo2.gifאיך אתה יכול להגיד דבר כזה?!

מה אתה עושה פה בכלל?! יאללה לך לך.. לא סתםXD משומה יש לי קטע איתם שלא משנה כמה פעמים אני אשמע אותם לא ימאס ליXD אבל כל האנשים סביבי כבר מתחרפניםXD

A Screamer

New member
חחחח בנג'י וג'ואל בארץ ההפתעות

קלטת ילדים כזאת תמכור הרבה כסף

EleVaTioN

New member
מי דיבר אליך?../images/Emo3.gif../images/Emo129.gif

למה מה עדיף להראות להם, יובל המבולבל?

A Screamer

New member
לא

לי לא יהיה טלויזיה בבית. סתם. יהיה. רק לא קלטות ילדים בשקל תשעים.

../images/Emo80.gifחחח איזה כריסטינה אגילרה??

קח אותי בנג'י!!אותי!!!!! לא סתםXD אבל התחילו להתרוצץ שמועות מפגרות שהוא יוצא עם בריטניXDD עכשיו תחשבו איזה משעשע זה יהיה XD כאילו את פאריס איכשהו הצלחנו לסבול..חלקנו...או שלא.. תחשבו שהוא יהיה הקורבן הבא של בריטני.. ואז הוא יהפוף את בריטני לגוטית..והיא תתחיל לעשות צווחות מוזרות כאלה בשירים שלה..ומי יודע לאן זה יוביל.. ואז הם יתחתנו למשך שעתיים ואז היא תגלה שבנג'י בגד בה איתי והם יתגרשו ואני ובנג'י נחיה באושר ועושר ^^ כן בסוף תמיד יוצא שאני ובנג'י נהיה ביחד..מי יודע אולי זה יקרה
אוקי תוותרו לי..אני אחרי כמה ימים של שעות מול המחשב עושה עבודה חופרת בספרות שאין לה סוף..ועכשיו סוףסוף סיימתי אותה ויש לי טיפה זמן להעביר בלי לעשות כלום! יו העבודה הזאת ממש חרפנה אותיXD

A Screamer

New member
בריטני?

בדיוק כשחשבתי שלא יכול להיות יותר גרוע מפאריס. בריטני יותר מדי מתוסבכת. ויש לה 709534 ילדים. בנג'י לא ירצה אותה.

../images/Emo80.gifחחחח

כן זה מה שכולם חושבים..אבל תמיד יש יותר גרועXD למרות שיותר גרוע מבריטני אני לא יכולה לחשוב עכשיו
ואני לא מבינה איך הגיעו למסכנה הזאת בכללXD אפילו בנג'י אמר שהוא צחק כשהוא שמע את זה מחברים שלו XD

A Screamer

New member
אולי בריטני המציאה את זה

היא ראתה שניקול ופאריס יצאו עם כאלה פריקים אז היא רצתה גם... כי היא מהחבורה שלהם

../images/Emo80.gifחח נכון!

היא גם רצתה אחד.. מה זה לא פייר למה לחברות שלה יש ולה אין?? איפה אפשר להשיג כזה וכמה זה עולה??

A Screamer

New member
חחחחח

רק חבל שהיא ניזכרה עכשיו, הסיפור עם ניקול-ג'ואל ופאריס-בנג'י היה לפני מלא חודשים

למעלה