קו 113 של דן

מצב
הנושא נעול.

droriko

New member
טוב בעקבות ההודעה של יעל

קו 113 של דן
כשעשיתי ידני באתר של דן את הלוז הזמנים של פברואר 02/02/14 כבר הכניסו את הזמנים לחודש הבא של כל הקווים פתאום אני נתקל בקו חדש 113 המסלול שלו מאוד מזכיר את קו 13 רק שהקו יהיה סיבובי כלומר ייצא מתחנת רכבת האוניברסיטה ייסע כמו מסלול של קו 13 עד רמת האביב החדשה ויחזור לרכבת האוניברסיטה לפי הלוז יפעל אחת לשעה מסתבר שקו 13 יבוטל מחודש פברואר כי אין לוז לקו 13 לחודש הבא.
טוב בעקבות ההודעה של יעל
קראתי את ההודעה שלך עוד פעם, והסתבר שפספסתי את השורה האחרונה. חשבתי משום מה ש-113 יהיה קו מזלג ל-13 אבל בעצם הוא מחליף אותו. אני אישית חושב שאם מורידים קו לפעם בשעה בעצם מודים שהוא קו מיותר,ומכאן אני לא מבין בשביל מה מחזיקים אותו בכח, אני לא רואה מישהו מאזורי חן שיחכה חצי שעה-שעה לאוטובוס בשביל להגיע לאוניברסיטה,כבר עדיף לקחת 125/71 לסמינר הקיבוצים ומשם להחליף לעוד אוטובוס.

hai001

New member
כנראה שאין לו מספיק נוסעים לקריית חינוך

טוב בעקבות ההודעה של יעל
קראתי את ההודעה שלך עוד פעם, והסתבר שפספסתי את השורה האחרונה. חשבתי משום מה ש-113 יהיה קו מזלג ל-13 אבל בעצם הוא מחליף אותו. אני אישית חושב שאם מורידים קו לפעם בשעה בעצם מודים שהוא קו מיותר,ומכאן אני לא מבין בשביל מה מחזיקים אותו בכח, אני לא רואה מישהו מאזורי חן שיחכה חצי שעה-שעה לאוטובוס בשביל להגיע לאוניברסיטה,כבר עדיף לקחת 125/71 לסמינר הקיבוצים ומשם להחליף לעוד אוטובוס.
כנראה שאין לו מספיק נוסעים לקריית חינוך
אז יש מצב שבגלל זה הוא הופך להיות קו סיבובי עם שילוט אחר

hai001

New member
אז סביר להניח שקו 113 החדש לא יחזיק הרבה זמן

טוב בעקבות ההודעה של יעל
תדירות גרועה, אף אחד לא יחכה שיש הרבה אופציות בעלי תדירות יותר גבוהה כגון 126/25/71/171. יוצא לי לראות את קו 13 איפה שהוא עושה את הסיבוב ברמת האביב החדשה ריק מנוסעים.

hai001

New member
אני חושב למה הם רוצים לבטל את הגישה הישירה

תדירות גרועה, אף אחד לא יחכה שיש הרבה אופציות בעלי תדירות יותר גבוהה כגון 126/25/71/171. יוצא לי לראות את קו 13 איפה שהוא עושה את הסיבוב ברמת האביב החדשה ריק מנוסעים.
אני חושב למה הם רוצים לבטל את הגישה הישירה
מרכבת האוניברסיטה לקריית חינוך.
א. אין הרבה נוסעים בו.
ב. הם רוצים להרגיל את הציבור להשתמש בכרטיסי מעבר, שאם מישהו רוצה להגיע מרמת אביב לקרית חינוך יכול לקחת קו 113 ואז אפשר להחליף ברמת אביב החדשה לקו 125/71/26 שמגיעים לקרית חינוך.

קו 13 מוארך עד הכרמלית לא מבוטל

קו 113 של דן
כשעשיתי ידני באתר של דן את הלוז הזמנים של פברואר 02/02/14 כבר הכניסו את הזמנים לחודש הבא של כל הקווים פתאום אני נתקל בקו חדש 113 המסלול שלו מאוד מזכיר את קו 13 רק שהקו יהיה סיבובי כלומר ייצא מתחנת רכבת האוניברסיטה ייסע כמו מסלול של קו 13 עד רמת האביב החדשה ויחזור לרכבת האוניברסיטה לפי הלוז יפעל אחת לשעה מסתבר שקו 13 יבוטל מחודש פברואר כי אין לוז לקו 13 לחודש הבא.

אוהדא11

New member
סוף סוף מישהו התעשת במשרד התחבורה והבין

שזו היתה שטות לבטל את 13 לכרמלית ושטות נוספת להפעיל את 13 במסלולו הנוכחי והמיותר. אולי יתשתו ויחדשו עוד מספר קוים שבוטלו

orchilit

New member
ורק נותר להמר על חשבון איזה קו יגיעו התשומות

שזו היתה שטות לבטל את 13 לכרמלית ושטות נוספת להפעיל את 13 במסלולו הנוכחי והמיותר. אולי יתשתו ויחדשו עוד מספר קוים שבוטלו
ורק נותר להמר על חשבון איזה קו יגיעו התשומות
לקו 113 ו-13 שיוארך.

אשרי1987

New member
למה היו צריכים לשנות את המספר

לא אושרי
הימים האלה תמו. גם המידיבוסים הפרחוניים כבר מושבתים מזמן.
להבא תקרא לפני שאתה שואל - הקו סביובי מרכבת האונ'
למה היו צריכים לשנות את המספר
אם בעצם,מקצרים את המסלול והופכים את הקו לסיבובי,זה סתם לשגע עוד פעם את הנוסעים

מצב
הנושא נעול.
למעלה