קושי בדרך לזוגיות

MommyHug

New member
קושי בדרך לזוגיות

כשאני נמצאת בקשר, הוא זורם וטוב לי ואין לי בעיה עם עבודה על הקשר.
אבל השלבים הראשונים מעיקים מאד.
אני מוצאת את עצמי מתקשה אפילו לקיים את השיחה הטלפונית הראשונה. וגם למצוא את המוטיבציה לצאת לעוד ועוד פגישות, בפגישות הראשונות. מעדיפה להשאר בבית, בשלב שזה עדיין לא משמעותי.
בעצם יש בי קונפליקט - בין הרצון להיות בקשר, לבין הצעדים שצריך לעשות עם אדם לא מוכר, להפגש איתו בפגישות הראשונות, בהן גם יש את העניין של לעמוד ברצון שלו למגע (נשיקה, מגע וסקס), כי אני זקוקה לזמן עד שאני מגיעה למצב שאני רוצה להיות שם, והגבר בדר"כ מכוון מיד, גם אם זה "רק" להחזיק ידיים.

איך מוצאים את המוטיבציה הזו בהתחלה? כשעדיין לא מתאים לפתוח את הקלפים ולדבר על מה אני רוצה וצריכה כדי להתחיל קשר חדש.
אני מרגישה תקועה.
ומאד רוצה זוגיות! מאד רוצה להקים משפחה! ואני כבר לא צעירה... (34)

מישהו פה יכול להבין על מה אני מדברת?

shimonbx

New member
היי

כן אני ממש מבין אותך אצלי זה גם הפוך אני בן 37 בקרוב וגם רוצה להקים משפחה.
אני לא יוצא גם לפגישות אני פשוט מכיר את הנשים ככה על הדרך-אני לא מדבר על סקס על מצב להתחיל להכיר אין לי את הכוח הזה כבר.

putzik2

New member
כשניסיון החיים הופך לרועץ

אני מבינה מאוד על מה את מדברת. מאוד.
אני לא מכירה אותך ומה עומד מאחורי התחושה הזו שלך ולכן לא אתיימר לקבוע דבר כזה או אחר, אני רק יודעת שהעייפות וחוסר המוטיבציה אצלי נובעים מהתחושה שלצאת לדייט הפך להיות מטלה או הכנה לקרב....מרוב טיפוסים כל כך מזוויעים שפגשתי ובעיקר עניין שליחת הידיים, ניסיון לנשק, לגעת, לעלות אלי הביתה....אני לא מצליחה להבין, באמת לא מצליחה להבין גברים בקטע הזה, בעיקר כשאומרים להם לא, זה לא מתאים. אחרי כמה פעמים כאלו עם טיפוסים שונים שמתנהגים בדיוק אותו הדבר, אז כן...אין מוטיבציה, בעיקר אין כוחות להתמודד עם זה. אני כבר שנים חיה עם התחושה שאף אחד לא רוצה בכלל להכיר אותי- אני לא מעניינת אף אחד, הגוף שלי לעומת זאת- מאוד מעניין. ועייפתי מזה לחלוטין. מה גם, שזה משעמם נורא, להעביר ערב עם מישהו שאין לו שום דבר מעניין לומר, לא ממש מעוניין להקשיב לך...אני מעדיפה לקרוא ספר טוב במקום.

היי, זו אני MommyHug (יש תקלה ביוזר)

כתבת את זה מדויק מאד!!!
בדיוק כך.
כשאת אומרת שלא מתאים, מסתכלים עליך כאילו לא מבינים מה את אומרת. או למה. חסר זה שיכבד את הקצב ואת הרצון או חוסר רצון, גם במעשים, גם אם לא מסכים.
וגם התחברתי לעניין השעמום...
וזה נהיה קשה עם הזמן. עם הנסיון.
אבל לא בא לי להיות לבד

רוצה זוגיות, אהבה, משפחה, ילדים.
מה שצריך לעבוד בדרך לזה, לא הגיוני!..

puma141

New member
תנסי

לחשוב מה בכל זה מפחיד אותך, ומה כבר יכול לקרות?
קחי את המצב הכי קצוני-מה יכול לקרות? שהבחור לא ירצה אותך- אז לא ירצה!
גם ככה זו רק התחלה......
אחד הדברים הקשים, זה לשנות חשיבה. תתאמצי לעשות את זה...למען עצמך.
בפעם הבאה שיש לך את אחת מהפגישות הראשונות האלה, פשוט תגידי לעצמך- הפעם אני עצמי ומה שיהה יהיה.....:)ככה!
הזרימה תשתנה לך.....
אבל אם תתקבעי על מה שאת חושבת ומחזקת בך היום, את כל הפחדים/הבריחות/ההסתייגויות שלך- לא תצאי מזה........תהיי בלופ.

PeteSampras

New member
הכל אצלך בסדר, אין מה לדאוג!

מצד אחד, הרי גם כאן עובד חוק המספרים הגדולים. לכן, עדיף להמשיך לצאת לעוד פגישות, למרות הקושי הלגיטימי שיש לך - לייצור הכרות עם אדם זר.
מצד שני, גבר ראוי שמחפש זוגיות, יידע להתייחס לאישה שמולו בכבוד הראוי. אם היחס שלו לא נוח לך (כולל ידיים שלא במקום) - פשוט עוברים הלאה.

דאלטון

New member
הבילבול קיים גם אצל הגבר

אם הוא לא ינסה לנשק או לגעת או לחבק או להציע לבחורה לעלות
אליו לבית אז הבחורות עלולות לחוש שהגבר לא מעוניין כי הוא לא יוזם....
כך יוצא ששני הצדדים יפסידו ולא יגיעו לשום מקום. חחחחחחח

נשים מצפות שהגבר יזום ואם לא יזום הן חושבות שהוא לא בעניין של להכיר ,וכך
שני הצדדים נדפקים.

למעלה