קבלת תוים לא רצויים מבסיס הנתונים B-(

de_niro

New member
קבלת תוים לא רצויים מבסיס הנתונים B-(

אני מחזיק בטבלה שדה קישורים כאשר אני שולף את הנתונים ושם בין תגי הHTML המתאימים הקישור אכן מולבש שם כמו שצריך אבל בסוף המחרוזת גם מתווספים לי שני ## זה לא מפריע כי זה מופיע אחרי / אבל זה מציק לי מישהוא יודע איך פוטרים את זה או אולי פקודה ב Vbscript שבה אני יכול לחתוך תווים? תודה Niro ועוד משהו קטן B-( קראתי את כל ההודעות לגבי מעבר הפורום החדש חברים אתם לא חושבים שאתם קצת מגזימים? 1. לא יורקים לבאר ממנה שותים במשך שלוש שנים אם האיחוד לא מוצא חן בענייכם אפשר לעזוב (גם אני לא אוהב את הפורומים של WALLA ) 2. אולי תבחרו שלושה חברים ותיקים שינהלו את הפורום? להזיק זה בטוח לא שתהיה לכולם שבת פוריה בבטלה Niro B-)

תווים לא מופיעים מתוך ריק...

משהו או מישהו שם אותם שם. תבדוק טוב טוב את הקוד שלך. ואם אתה רוצה דרך מהירה להעיף אותם... אתה יכול פשוט להשתמש ב-Replace. ככה: strLink = replace(recLink(``URL``), ``##``, ````) הוא פשוט יחליף את ה-## בכלום... שזה מה שאתה רוצה, בערך. ובעניין הבאר... אף אחד לא יורק לשום באר. ועם כל הכבוד, הבאר ששתינו ממנה, נסגרת... וואללה זאת לא אותה באר. מה גם, שכשבאר מתייבשת, עוברים לבאר אחרת... רעננה ומלאה יותר. ואם יש לבחור משתיים את הטובה יותר, מה טוב. וזה בדיוק מה שהפורום הזה עשה... בחר בבאר הטובה יותר.

למעלה