קבליסט המנצל מינית את הפונות אליו

ליאת 105

New member
קבליסט המנצל מינית את הפונות אליו

לפני תקופה הופנתי על ידי חברה טובה לקבליסט אשר ייתן לי את דעתו ואת עצתו לשיפור חיי האישיים, אל הפגישה הלכתי עם אחותי שגם כן ביקשה עצה מאותו ה"קבליסט", לצערי, משם הפגישה רק הלכה וירדה לפסים אישיים ביותר, בשלב זה אני מעדיפה להשאיר את הפרטים לשיחה טלפונית או פנים מול פנים, למיטב ידיעתי האדון ממשיך לערוך מפגשים כאלו ובטוחני כי ישנם עוד נשים המומות מהטיפול שעוד לא התלוננו כנגדו אשמח מאוד לסגור חשבון עם היצור הנאלח שקורה לעצמו קבליסט, שכן רחוק הוא מרחק שנות אור מלעזור או להשתמש בכח טהור שכזה אלא בדיוק ההפך מכך, אשמח אם תצרו עימי קשר בהקדם שכן יפה שעה אחת קודם, מי יודע בכמה נשים עוד מדובר......., תודה מראש, ליאת 105

חשוב מאוד לפרסם את השם אם זה באמת נכון, שלא

יטעו עוד בנות. זה מה שקורה בעולם החילוני, כולם מנסים לאחוז ולהאמין במשהו, הולכות לכל מיני שטוטניקים, וכל מה שעליכם לעשות הוא בסך הכל להתפלל לבורא עולם ולבקש ממנו מה שאתן רוצות ותראו שתענו בזמן הנכון ובמועד הנקבע מאת השם. עזבו אתכם מכל מיני קבליסטים, שכל מטרתם זה בצע כסף ומי יודע מה עוד... אני מקווה שלמדת לקח ויותר אל תפני לכאלה. השם ישמור אותך ואשמח לעזור לך בעוד עצות אם תהיי מעוניינת.

למעלה