קבוצת רכישה עגלת בייבי ג'וגר

Matan Shahar

New member
קבוצת רכישה עגלת בייבי ג'וגר

שלום,
אחרי שפרסמתי את המחיר שקיבלתי בפורום , קיבלתי מספר הודעות פרטיות ולכן חשבתי לארגן קבוצת רכישה ואולי להוריד את המחיר עוד קצת. במידה ומישהי/מישהו מעוניין שלחו לי הודעה עם הפרטים שלכם. המחיר שקיבלתי עגלת בייבי ג'וגר סיטי מיני 4 גלגלים + אמבטיה+ סלקל+ מתאמים ב2,850 שח. מתן.

Matan Shahar

New member
עדכון לגבי קבוצת הרכישה

שלום,לאחר בירור קצר מול היבואן התברר שהוא עושה יבוא מקביל מה שאומר שלא תהיה אחריות מלאה של בייבי ג'וגר. אתמול התקשרתי לחנויות מורשות וצרכים לחזור אליי היום עם הצעת מחיר. אעדכן בהמשך היום. מי שעדיין לא שלח לי בהודעה פרטית שם וטלפון, שלחו בכדי שאוכל להתקשר אליכם בכדי לעדכן.

Matan Shahar

New member
עדכון לגבי קבוצת הרכישה

עדכון לגבי קבוצת הרכישה:
סגרתי עם יבואן מורשה של בייבי ג'וגר ככה שנקבל אחריות מלאה דרך בייבי ג'וגר ויש כמה דברים נוספים:
-בייבי ג'וגר סיטי מיני 4 גלגלים.
-סלקל סייבקס אטון 1.
-אמבטיה בייבי ג'וגר (הדגם החדש).
המחיר לקבוצת הרכישה הוא 2,850 ₪
המחיר לא כולל מתאם בין הסלקל לעגלה במחיר 180 ₪.
ניתן לפרוס את המחיר ל5 תשלומים.
הרכישה תהיה מול חנות בייבי סטאר וניתן יהיה לאסוף את העגלה מכל הסניפים.
הרכישה תתבצע בטלפון מול החנות בכדי לקבל את המחיר הנ"ל.
בשביל שיחזרו אליכם שלחו לי שם מלא טלפון וסניף שבוא תרצו לאסוף את העגלה בהודעה פרטים בהקדם, מי ששלח אין צורך לשלוח שוב.
סניפים בייבי סטאר : http://www.baby-star.co.il/page.aspx?page_id=120
עד סוף השבוע אני אעביר רשימה מסודרת לסוכן שסגרתי מולו ומנהלי הסניפים באזור מגוריכם יחזרו אליכם לגבי הסדר תשלום ואיסוף.
פרטי אחריות:
http://www.babyjogger.co.il/שאלות-ותשובות-נפוצות/

לא יודעת. מצריך בדיקה מקיפה....

הציעו לי את העגלה כולל כל מה שהצעת בלי קבוצת רכישה, ב- 3200 (אבל כולל המתאמים לסלקל). צריך לבדוק כמה עולה ההתקן הקבוע לרכב ולפי זה לראות. מחר אנסה לברר. עושה לי רושם שזה יצא בערך אותו דבר ובלי קבוצת רכישה. מה דעתך?

כן. ברור שאני משווה תפוחים תפוחים

אחרת ההשוואה לא שווה

זה כבר מביא את העגלה כולל הסלקל

המתאמים והבסיס ל- 3500 ש"ח. במחיר כזה מציעים, נדמה לי, גם בחנות דר' בייבי בראשל"צ. ראיתי במקרה כשעברתי שם לפני שבועיים +-. לא נשמע לי שהוא באמת נותן פה הנחה לרכישה קבוצתית....יכול להיות שאני טועה אבל ככה על פניו זה נשמע כך

למעלה