קאה ובובה - שרשור שוויץ

TheWorker

New member
מה זאת אומרת לאבטח לקולר?

זה בין הרגליים איך היא מצליחה להוציא את זה?

NoKi2sh

New member
היא מצליחה.../images/Emo13.gif

היא מעבירה את הרגל ומשוכת את הראש ויוצאת מהרתמה. משהו מיוחד. זה מאובטח כמו ההאלטי, עם מן הארכה קטנה ושאקל, לקולר. כדי שאם היא יוצאת, נשאר הקולר שממנו היא לא יכולה לצאת.

TheWorker

New member
תודה על האינפורמציה...

אני חושבת שאני אקנה כזה לשירלי בתקווה שזה לא יציק לה לדעתי בטווח הארוך זה יותר נעים להם מקולר רגיל :)

toomuchdogs

New member
חבל שהשרשור הזה יגיע אי שם אחורה

עד שנחשפות המתוקות האלה - נשאיר אותן מקדימה איפה נועה סאן????????????

oggi2

New member
איזה כיף, במקרה נכנסתי לפה, אחרי הרבה זמן

וזו פשוט הפתעה נעימה לראות סופסוף את קאה (היא קצת דלמטית?) ובובה! גם לי יצא לדבר עם נועה בטלפון המון בתקופה שהיא הצילה את בובה וששת הגורים שלה מההסגר באחיסמך, לא ראיתי מישהו שכל כך משקיע! הייתי צריכה לשכנע אותה להפסיק להעמיד סירים של עוף כל היום לכלבות! לצערינו הגורים לא שרדו, ויום יום עודכנתי ובכיתי עם נועה על מותם אחד אחרי השני, אבל בובה זכתה בבית מעולה, וזה היה שווה הכל! הדאגה והאהבה שלה לכלבות ולחתולים זה משהו מדהים! גם התשובות , ההודעות הנעימות וההתנסחות הרגועה והשלווה , כל הכבוד, ושמחתי להכיר אותך! ד"ש לבנות

toomuchdogs

New member
דיייייייייי נועה היא זו שלקחה אותם???

טוב, מה אני מופתעת? הלוא זה צפוי אין עליה!!!!

noasn

New member
קאה ובובה

מוסרות תודה ואני מוסרת תודה עוד יותר גדולה הלוואי וחלק מהמחמאות היו נכונות אך קאה ובובה מוסרות שהן נותנות נשיקות גדולות לכולם

katam

New member
את אדם מקסים

ואני תמיד נהנת לקרוא את מה שאת כותבת. שמחתי לראות את היפיפיות שלך

noasn

New member
זה תמונות שהיא רק הגיעה אלי ועוד חשבתי למסור

אותה לאימוץ

linsho

New member
נעה - אני עדיין חושבת שצריך לערוך מפגש-משחק

נראה לי שבובה תתבייש פחות עם שוורץ "התינוק המגודל-נלהב-שובב-משתולל עד שהלשון נופלת" בסביבה
ואז אולי יצאו עוד תמונות שוות! אבל אחרי המבחנים - לעזאזל עם המבחנים

noasn

New member
אנחנו נשמח

ובובה היא חובבת גברים ידועה אפלטונית כמובן ושוברת לבבות לא קטנה ותודה נשמה על התמונות

למעלה