צריכה עצה

צריכה עצה

היי כולם! אני בת 14 ויש לי בעיה קטנה-ייש לי 2 אחים קטנים ממני וההורים שלי כל הזמן מפנקים אותם והרבה יותר ממה שהיו מפנקים אותי כשהייתי בגילם עכשיו אחים לי עולים לכיתה א` ואני חושבת שההורים שלי לא חינכו אותם טוב כי האחים שלי ממש ממש מפונקים הם כל הזמן דורשים דברים ואם הם לא מקבלים אותם הם בוכים על שההורים שלי נכנעים, היום לדוגמא הם לא רצו לנקות את החדר שלהם אחרי שהם בילגנו אותו והורים שלי ביקשו מהם יפה והאחים שלי לא עשו כלום ובסוף הורים שלי ניקו בעצמם אני חושבת שהחינוך של אחים שלי ממש לא משהו כי הם כבר קלטו שכשבוכים את מקבלים הכל. תגידו לי מה אני יכולה לעשות,זה משגע לשמוע בכי כלל היום וגם הדרישות שלהם כבר הופכות למוגזמות

גרא.

New member
נסי להתעלם מאחייך,ועסקי בשלך...

תירס חם-בת,שמונה שנים היית בת בכורה,יחידה,עד שנולדו אחייך,לפי הבנתי, תאומים? מאד יתכן שכשניית בגילם,התנהגת אותו דבר,אלא שאינך זוכרת.כך מתנהגים רבים מהילדים בגילם,ואם יש להם אחים בוגרים יותר,הם לבטח מרגישים כמוך.עזבי את צורת החינוך של הורייך,את לא יכולה להתערב ולשנות אותו.נסי פשוט להתרכז יותר בחייך,בעולמך שלך,בלימודייך,בחברותייך,והתעלמי משני אחייך המפונקים..תמיד אפשר למצוא משהוא לעשות כאשר הם בוכים,כמו לשים אוזניות,ולשמוע מוסיקה טובה בקומפקט,להכנס לחדרך,באם את מתגוררת לבד, ןלסגור את הדלת,או סתם לללכת לבקר חברה.

למעלה