צרידות

צרידות

שלום לכם, אולי יש לכם משהו לזיכוך הקול, שיהייה צלול, בלי צרידות, אני אוהבת לשיר, וקשה לי לעלות בטונים כי הקול שלי נתפס, ועוד משהו, איך אפשר לעודד הוצאת ליחה, אני מעשנת ולא משתעלת, אז כל הליחה נשארת בריאות והייתי רוצה להוציא אותה, לקחתי תרופות מקופת חולים וזה לא עזר, תודה רבה לכם ,על תשובות שתתקבלנה, ויישר כוח

smady a

New member
לצרידות שירה ועישון אממממממממממ

את יכולה להכין מיץ בצל ממותק בדבש ולשתות פעמיים ביום כף. לשטוף את הגרון במיץ לימון לשתות ביצה מנוערת היטב היטב. ולהפסיק לעשן ולהוצאת ליחה. הכי טוב זה לאכול אגסים=אגס מוציא ליחה.

../images/Emo36.gifממליץ בחום ../images/Emo26.gif

להפסיק לעשן זה םוד הבריאות ואני יכול לומר לך את זה מנסיוני האישי. מי שרוצה , יכול . אני עישנתי מגיל 13 והייתי מכור לסיגריות , עישנתי 30 שנה ,יום בהיר אחד החלטתי להפסיק לעשן והפסקתי לחלוטין ... וסליחה על ההטפה.............................................. לזיכוך הקול לי ידוע ששותים ביצה כל בוקר

אAבB

New member
לצרידות ולניקוי ליחה

לטיפול בצרידות יש לבשל יחד במים תאנים וסובין חיטה לאחר הבישול יש לסנן את המים ולשתות מהם כוסות אחדות מדי יום. לניקוי ליחה יש לערבב פלפל כתוש עם צימוקים מעוכים ולאכול.מקווה שיעזור לך אם את אוהבת לשיר תעשי הכל בשביל זה כי שירה זה טוב לנפש

איזה פלפל?

איזה פלפל? ואיזה תאנים? דבלים? או טריים? וגם אם אפשר בבקשה, כמה ? ז"א אופן ההכנה, אני מאוד מודה לך על ההצעה והעזרה

אAבB

New member
פלפל ירוק

תאנים טריות תערבבי כ20 צימוקים ופלפל כתוש ביחס דומה פעם ביום עד שהמצב משתפר

אAבB

New member
בקשר לכמויות של התאנים והסובין

חיטה אני לא יודעת כמה בדיוק אז תעשי מספר תאנים עם קצת סובין תראי כמה כוסות זה יוצא לך ולפי זה תדעי כי צריך מדי יום לשתות 3-4 כוסות

למעלה