צמצום מאסיבי בשירות בחברת קווים למספר ימים.

מצב
הנושא נעול.

down under

New member
האשמה היא בכך שאין כמעט, לצערי הרב

האם כל הרופאים היהודים בארץ נמצאים בבית בפסח?
לא, נכון?
אז כנראה שגם לדיני העבודה שהזכרת יש סייגים.
האשמה היא בכך שאין כמעט, לצערי הרב
מאוד, לא סתם לצערי אלא לצערי הרב מאוד, מוסלמים שהינם חילוניים אמיתיים.
רופאים בבתי חולים ביום כיפור או פסח או ערב ראש השנה בד"כ זה רופאים או לא יהודים, או סטאז'רים (שבכלל טרם קבלו הסמכה לרפואה) או מתמחים
או פה ושם רופאים ערבים וגם ממש מעט רופאים יהודים אבל חילוניים.

orenhz

Member

או כפי שהוא מכונה באתר של נתיב אקספרס
"חג הקורבאן".

אורי404

New member
גם ב"נתיב אקספרס" צמצום נסיעות

ממחר ה-15.10 ועד יום חמישי ה17.10 משתנה הלו"ז של כמעט כל הקווים של חברת קווים באשכולות: פתח תקווה-בקאת אונו, עפולה, חדרה-נתניה (אשכול הצפון כפי שהוא מכונה על ידם).

מישהו יודע מה הסיבה לכך?
יש על כך הודעה באתר החברה.
לא ראיתי הודעות באתרים של "אפיקים" ושל "מטרופולין". בעבר זכור לי, שהיו גם בהם צמצומים בנסיעה בתקופת חג זו.

olli3

New member
מנהל
יש גם במטרופולין, מטרודן, החברות הנצרתיות

יש על כך הודעה באתר החברה.
לא ראיתי הודעות באתרים של "אפיקים" ושל "מטרופולין". בעבר זכור לי, שהיו גם בהם צמצומים בנסיעה בתקופת חג זו.
יש עדכונים גם באתר ויאולה (באפיקים העדכונים שבקו חיים), גם באומני אקספרס, גם בגלים כמובן ובועד חברות.

דווקא בדן ובאגד אין התייחסות מלבד מספר קווים של אגד בצפון שמסלול הקווים ישתנה במהלך החג.

אז כנראה בדן ובאגד יש רוב נהגים יהודי

יש עדכונים גם באתר ויאולה (באפיקים העדכונים שבקו חיים), גם באומני אקספרס, גם בגלים כמובן ובועד חברות.

דווקא בדן ובאגד אין התייחסות מלבד מספר קווים של אגד בצפון שמסלול הקווים ישתנה במהלך החג.

droriko

New member
הסיבה לכך

הסיבה לכך
היא שדן ואגד הן חברות מאד ותיקות, אז יש שם הרבה יהודים שנמצאים שם עוד מהתקופה שליהודים היה מוסר עבודה והם היו הולכים לעבוד בקו.

מה דן יעשו כל ערב? הרי בערב-לילה

הסיבה לכך
היא שדן ואגד הן חברות מאד ותיקות, אז יש שם הרבה יהודים שנמצאים שם עוד מהתקופה שליהודים היה מוסר עבודה והם היו הולכים לעבוד בקו.
מה דן יעשו כל ערב? הרי בערב-לילה
אחוז הנהגים הערבים גבוה בדן

orenhz

Member
בחב' ויאוליה בכלל הגדילו לעשות:

לקוחות יקרים!

בימים ג’,ד’, 10/13/ 16-15 יתקיים חג "איד אל פיטר" (חג הערבים) יחולו שינויים בקווי אשכול בני ברק/ירושלים

1. זה "איד אל אדחא", לא "איד אל פיטר"
2. "חג הערבים"???? הם רציניים??

olli3

New member
מנהל
איזה דפוקים.

לקוחות יקרים!

בימים ג’,ד’, 10/13/ 16-15 יתקיים חג "איד אל פיטר" (חג הערבים) יחולו שינויים בקווי אשכול בני ברק/ירושלים

איזה דפוקים.

orchilit

New member
זה עיד, אבל נו...ומה זה חג היהודים

לקוחות יקרים!

זה עיד, אבל נו...ומה זה חג היהודים
א לה ויאוליה ?

Rubim88

New member
הזוי..

לקוחות יקרים!

הזוי..

droriko

New member
איזה כיף לערבים הנוצרים,הוסיפו להם עוד חג

לקוחות יקרים!

איזה כיף לערבים הנוצרים,הוסיפו להם עוד חג

mister K

New member
טוב הם באס"ק, גם ככה סוגרים את הבאסטה.

לקוחות יקרים!

טוב הם באס"ק, גם ככה סוגרים את הבאסטה.

droriko

New member
זה מה שקורה

ממחר ה-15.10 ועד יום חמישי ה17.10 משתנה הלו"ז של כמעט כל הקווים של חברת קווים באשכולות: פתח תקווה-בקאת אונו, עפולה, חדרה-נתניה (אשכול הצפון כפי שהוא מכונה על ידם).

מישהו יודע מה הסיבה לכך?
זה מה שקורה
כשצעירים יהודים מפונקים מדי לבוא לעבוד בקו, אז מה שנשאר זה רק ערבים. ושלא תבינו לא נכון,למרות הדעות הפוליטיות שלי,אין לי בעיה איתם ברמה האישית, בדן יש הרבה כאלה וחצי מהם חברים טובים שלי(אני אוהב גם לעשות איתם ספירות כי הם טייסים) אבל לא יכול להיות שכל חודשיים יהיה עיד אל משהו וכל התחבורה הציבורית תשותק.

ולמי שחושב שאם רק ישפרו את התנאים אז צעירים יהודים יבואו בהמוניהם הוא חי בסרט, עבדתי שבוע במטרונית בחיפה, התנאים שם הם אידיאלים,גם שכר גבוה, גם אתה לא צריך להתעסק עם נוסעים, סתלבט לגמרי לעומת הג'ונגל של תל אביב. וכמה יהודים בני גילי היו שם? גורנישט. ואחרי זה המפונקים מתבכיינים שהם לא מרויחים מספיק כסף ומאיימים לעזוב לברלין.

נתנאל531

Well-known member
נהיגה במטרונית היא אחד הדברים המשעממים

זה מה שקורה
כשצעירים יהודים מפונקים מדי לבוא לעבוד בקו, אז מה שנשאר זה רק ערבים. ושלא תבינו לא נכון,למרות הדעות הפוליטיות שלי,אין לי בעיה איתם ברמה האישית, בדן יש הרבה כאלה וחצי מהם חברים טובים שלי(אני אוהב גם לעשות איתם ספירות כי הם טייסים) אבל לא יכול להיות שכל חודשיים יהיה עיד אל משהו וכל התחבורה הציבורית תשותק.

ולמי שחושב שאם רק ישפרו את התנאים אז צעירים יהודים יבואו בהמוניהם הוא חי בסרט, עבדתי שבוע במטרונית בחיפה, התנאים שם הם אידיאלים,גם שכר גבוה, גם אתה לא צריך להתעסק עם נוסעים, סתלבט לגמרי לעומת הג'ונגל של תל אביב. וכמה יהודים בני גילי היו שם? גורנישט. ואחרי זה המפונקים מתבכיינים שהם לא מרויחים מספיק כסף ומאיימים לעזוב לברלין.
לעצור בכל רמזור ובכל תחנה, לפתוח את הדלתות, לסגור אותם (לסגור שוב כי מישהו נע בקו של הגלאי), לעצור גם ברמזור הבא, לעבור עוד עיקול גיאומטרי משונה. להגיע לתחנת היעד, ואז להתחיל את המסלול שוב... וחוזר חלילה.

נשמע כמו שעמום לא נורמלי.

droriko

New member
אני מאמין שיפתרו את העניין עם הרמזורים בסוף

לעצור בכל רמזור ובכל תחנה, לפתוח את הדלתות, לסגור אותם (לסגור שוב כי מישהו נע בקו של הגלאי), לעצור גם ברמזור הבא, לעבור עוד עיקול גיאומטרי משונה. להגיע לתחנת היעד, ואז להתחיל את המסלול שוב... וחוזר חלילה.

נשמע כמו שעמום לא נורמלי.
אני מאמין שיפתרו את העניין עם הרמזורים בסוף
והעיכוב התחנות יקטן ברגע שהנסיעה תהייה בתשלום. לגבי הנהגים,הם הגיעו לפני שהם ידעו שיהיה הרבה עיכוב ברמזורים ובתחנות.

orchilit

New member
אני לא אתפרץ לדלת הזו יותר מדיי -

זה מה שקורה

רק אציין עובדה, שלמוסלמים אין כמעט ימי חג - חג הקורבן (3 ימים), חג הקורבן / סיום רמדאן וזהו בגדול . יש עוד 3-4 ימים נוספים (לילת אל קדר, אלאסראא ולמעראג', "ראש השנה", לדרוזים יש את נבי שועייב) והרמדאן. זה הכל. כך שאין מה להלין, אחרי הכל, בחגים (הרבים) שלנו + שבתות - יש שביתות 25 ועד 72 שעות (מישהו אמר ראש השנה)?

droriko

New member
לדעתי יש להם חג/תענית שהוא די ארוך

רק אציין עובדה, שלמוסלמים אין כמעט ימי חג - חג הקורבן (3 ימים), חג הקורבן / סיום רמדאן וזהו בגדול . יש עוד 3-4 ימים נוספים (לילת אל קדר, אלאסראא ולמעראג', "ראש השנה", לדרוזים יש את נבי שועייב) והרמדאן. זה הכל. כך שאין מה להלין, אחרי הכל, בחגים (הרבים) שלנו + שבתות - יש שביתות 25 ועד 72 שעות (מישהו אמר ראש השנה)?
לדעתי יש להם חג/תענית שהוא די ארוך
לא סגור על זה

מצב
הנושא נעול.
למעלה