צירים כל 8 דקות

מליוני מזלטובים../images/Emo77.gif../images/Emo49.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

שיר לשירים, שיר להורים, שיר שהגיחה ממש בפורים... שמחה גדולה, כי יצאה הכלה (די כבדה
) ונתנה עוד סיבה למסיבת היהודים. חנה וליאור היקרים, אינסוף איחולים, שתדעו הרבה אושר ושיר עם תווים
מחכה, כמו כולם לשמוע את פרטי הפרטים שלכם, דלית או- שחר של טללים...

מיכל מ.

New member
מזל טוב, מזל טוב ו... עוד מזל טוב !

ד"ש חם מאלון וגיל. נשיקות לשיר! מיכל

קירה

New member
וי וי וי!!!!! איזה התרגשות!!! אני

אכנס כל רגע שאוכל! מחזיקה אצבעות ושיעבור קל ובלי כאבים

קירה

New member
רק עכשיו קלטתי ששיר כבר נולדה!!

המון המון המון המון מזל טוב לכם, יקירי!! אני מאחלת לכם הנאה כמו שאתם מדמיינים לעצמכם!! נשיקות וחיבוקים קירה ופטיש

../images/Emo49.gif ../images/Emo49.gif חנה, ליאור ושיר ../images/Emo65.gif

המון אושר למשפחה החדשה והיקרה מאחלת לכם את הכי טוב שאפשר מזל טוב!!!
כוכי

sharongo1

New member
חנץ´, ליאורי ושיר המתוקה

ייייייווווווווווווווווווווווווו, כל כך הרבה חיכינו והנה זה בא. אוהבים הכי, מתרגשים יותר והדופק דוהר ודוהר. אפילו יצא לי חרוז. בשם כל משפחת אילת הרחוקה, קרובים אליכם יותר מתמיד, מחבקים וגאים. איזה כיף לקרוא את ההודעה. מאחלים כל מה שתרצו והמון המון אושר, שמחה, צחוקים וקימה בלילה |ירח. נדבר כשתתאוששו. המון חיבוקים, ניצן, שרון ושי.
מוצץ |בלון |ליצן

ת ו ת

New member
מזל טוב והרבה אושר לכם,בריאות ואהבה

חג שמח. את הפורים הזה לא תוכלו לשכוח. צרור איחולים מכל הלב. תות.

א י נ ס

New member
עכשיו ראיתי

מזל טוב, איזה יופי ששיר נולדה בפורים. ואיזה משקל יפה. אושר הנאה וכיף לשלושתכם. אינס

dana@twins

New member
Wow../images/Emo49.gif

מזל טוב להורים הטריים ולשיר שחרחרת הבלורית!!! איזו הקלה שהכל עבר בשלום. מחכה לקרוא את סיפור הלידה שלכם. אמנם ההיכרות שלנו היא וירטואלית, אך אני מתרגשת בשבילכם אחרי הדרך הכ"כ ארוכה שעברתם. Have a great time as a new family. d.

פנינה ו

New member
האב המאושר מוסר תודה על הברכות

ואני זכיתי לראות את התמונות של הנסיכה כבר אתמול בלילה סוכריה אמיתית יום רביעי המשפחה כולה חוזרת הביתה ואת הסיפור המלא נקבל ברגע שיהיה לחבר´ה זמן. פנינה

ליאור, אבא של שיר מבקש למסור../images/Emo124.gif

את מס´ ה -
למי שרוצה: 383887-067. הם יעלו לביבי-אפרופו היום בצהרים, ומי שרוצה לבקר, יכול לעשות זאת החל מאחה"צ (ורצוי, אם אפשר, כמה ביחד.
ואני מאוד מבינה אותם, כי גלי המבקרים מאוד מעייפים, אז אם ניתן להגיע כמה ביחד, זה יקל עליהם).

ליאור וחנה - ברכות חמות להולדת שיר

אני כל כך שמחה בשבילכם. סוף סוף אתם מאחורי ההריון והלידה וחובקים את שיר. מאחלת לכם רק נחת משיר הקטנה. היא עוד תדע שנפל בחלקה להיות בת להורים נפלאים ואוהבים שייחלו לבואה. מאחלים גאיה וזיו.

ליאור וחנה, מתרגשת בשבילכם !

לא מכירה אתכם ומעולם לא שוחחתי איתכם, גם לא וירטואלית אך אני עוקבת אחריכם כבר כמה זמן וראיתי את ההתרגשות שלכם, ובמיוחד שלך ליאור לקראת הלידה. אז מאחלת לכם את כל הטוב שבעולם... ושתמיד תזכו לכאלו התרגשויות טובות !!!!

noh1

New member
המון המון המון מזל טוב! אושר ואושר

כל כך שמחה לשמוע. גאה בכם! ומאחלת למשפחתכם בריאות ואושר

iris2210

New member
מזל טוב ../images/Emo95.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif

לליאור וחנה הרבה מזל טובים להולדת שיר מאחלת את כל האושר בעולם. עכשיו תתחילו להנות משיר.

למעלה