צילום 95: צלם: אביתר רייטר

מצב
הנושא נעול.

oren*

New member
../images/Emo47.gif כל הכבוד אביתר, תודה ../images/Emo70.gif

די ! נגמר לי הכח להיום ! לילה טוב !
כל הכבוד אביתר, תודה

ב6/5 זה קורה. אני נרשמתי. ואת/ה?

והכי הכי - צילום 107 ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לעונג הוא לי לשתף אתכם בכל צילום!
והכי הכי - צילום 107

קטרים, אוטובוסים אבל הכי הכי: כלבים ! ועוד של מוזיאון הרכבת !!! שימו
שתמיד בשרשורים שלי יופיע בעל חיים תחבורתי מסויים. זה כל הכיף וכל הקסם שבעניין ! עבדכם מטורףףףףףףףףף על כלבים וחתולים !!

צחקן

New member
יש לך כלב בבית ?

והכי הכי - צילום 107

שתמיד בשרשורים שלי יופיע בעל חיים תחבורתי מסויים. זה כל הכיף וכל הקסם שבעניין ! עבדכם מטורףףףףףףףףף על כלבים וחתולים !!
יש לך כלב בבית ?
ב"ה

יש לי הרבה חיות !

יש לך כלב בבית ?
ב"ה
יש לי הרבה חיות !
עד לא מזמן ישן איתי חתול במיטה ! דרך אגב, זה נורא כיף לנסוע לטייל ברכבת עם חתול ו/או כלב ! זה מגניב לראות איך הם מתבוננים בנוף החולף בסקרנות ! וזה מותר !

alantan

New member
בנוגע ל ../images/Emo107.gif

והכי הכי - צילום 107

בנוגע ל

סופסוף יוצא לאישתי משהו מהפורום הזה - היא כל הזמן צוחקת על התחבורה, אז הנה - אביתר סיפק משהו שהיא תאהב... שמתי את זה ב-WALLPAPER שלה!!!

כל הכבוד ! אהבתי את מה שעשית !!!

בנוגע ל

סופסוף יוצא לאישתי משהו מהפורום הזה - היא כל הזמן צוחקת על התחבורה, אז הנה - אביתר סיפק משהו שהיא תאהב... שמתי את זה ב-WALLPAPER שלה!!!
כל הכבוד ! אהבתי את מה שעשית !!!
אני אדאג כי בעתיד בכל שרשור שלי, תצוץ תמונה של כלב או חתול כי זה שרשור ההיכר שלי !! שלך, אביתר.

luckydude

Active member
תחנת רמלה

די ! נגמר לי הכח להיום ! לילה טוב !
תחנת רמלה
כודם כל, תודה על התמונות!! בהסתכלות על תחנת רמלה מעניין לדעת איפה ישימו מסילה נוספת ורציף כשיוכפל הקו מלוד לנען. נראה שיש שם מכשולים לצד המסילה בקצה אחד של התחנה ולא נראה שיש מקום לרציף נוסף או לאפילו למסילה בלי רציף. מישהוא אולי יודע?

בוודאי ! התשובה היא

תחנת רמלה
כודם כל, תודה על התמונות!! בהסתכלות על תחנת רמלה מעניין לדעת איפה ישימו מסילה נוספת ורציף כשיוכפל הקו מלוד לנען. נראה שיש שם מכשולים לצד המסילה בקצה אחד של התחנה ולא נראה שיש מקום לרציף נוסף או לאפילו למסילה בלי רציף. מישהוא אולי יודע?
בוודאי ! התשובה היא
ש 5 הבתים הערביים ליד התחנה החדשה כבר הופקעו ועכשיו דנים בגובה תשלום הפיצויים. התחנה החדשה היא זמנית. בעתיד הלא רחוק, היא תורחב גם לצד השני של המגרש למרות שגם שם יש בעיות שהרי מגרש זה מהווה נקודת הסעה לתושבי השטחים העובדים בישראל, כך שיש לפתור גם סוגיה זו בטרם הרחבת התחנה שבעיניי היא מאוד יפה !

luckydude

Active member
תודה! ../images/Emo51.gif

בוודאי ! התשובה היא
ש 5 הבתים הערביים ליד התחנה החדשה כבר הופקעו ועכשיו דנים בגובה תשלום הפיצויים. התחנה החדשה היא זמנית. בעתיד הלא רחוק, היא תורחב גם לצד השני של המגרש למרות שגם שם יש בעיות שהרי מגרש זה מהווה נקודת הסעה לתושבי השטחים העובדים בישראל, כך שיש לפתור גם סוגיה זו בטרם הרחבת התחנה שבעיניי היא מאוד יפה !
תודה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה