ציטוטים

sharkyM

New member
ציטוטים

מכיוון שכ"א פותח לו שרשור משלו, זאת על שירים וזה על קללות, החליט שארקים להצטרף להצעות החוק הפרטיות ולפתוח שרשור "ציטוטים". אנא שרשרו ציטטות שעשו\עושות לכם את זה. ואני מתחיל: it´s not the man in your life that counts, it´s the life in your man (מקור בלתי ידוע) >לייזר, אם תמחוק את זה - דמך בכרבולתך<

הציטוט שעשה לי את זה:

"לייזר, אם תמחוק את זה - דמך בכרבולתך"... >לייזר, אם תמחוק את זה - דמך בכרבולתך<

נכון!

"ונתתי עשב בשדך" - דברים י"א, ט"ו "בנאות דשא ירביצני" - תהילים כ"ג ב´ "בלי עשון גם כי" - הושע ט´ ט"ז "עד שיתחיל לומר שירה עם הלוים בתורת סניף" - מלבי"ם, יחזקאל מ´ מ"ה "אויסעראדענטליך גראס" - הכתב וקבלה, במדבר י"ד ח´ ועוד רבות ונצורות... ומובאות גם גימטריאות רבות והדברים נפלאים ישובבו נפש! <ים תכול וצלול מאמין בגימטריות>

גל נעים

New member
תסביר לי בבקשה את הטור באה"ע כ´:

"הבא על אחת מן העריות או שבעל ביאה אסורה בין כדרכה בין שלא כדרכה" (זה מה שאני חושב שזה?...)

תנאית

New member
ויש גם אורגיה:

" על אחת כמה וכמה " <תנאית יודעת שזו בדיחה נדושה..>

אחר

New member
ויש עוד אורגיה- בזמירות שבת:

"ולערוך בו כמה מינים..."

sharkyM

New member
אני חושב שאתה קצת טועה...

הפירוש הרגיל למושג ההלכתי "שלא כדרכה" הוא מה שהתכוון גל ידידנו. ביטוי זה עובר כיוט השני בכ"מ שיש התייחסות לנושא. לדוגמא: מסופר על רבקה שלא הייתה כשאר חברותיה, שהם היו מופקרות שלא כדרכן ואילו היא שמרה גם על מקום זה. >שארקי מוצא קצת שכל בהתנהגות זו שלה, בהתחשב שהייתה רק בת 3<

להיפך (...) זה בדיוק מה שגל חושב!

מעולם לא שמעתי ולא נתקלתי בכתובים בפרושו דלעיל של אתאיסט. אני מתעצל להביא פה את הלכות איסורי ביאה וכיוצ"ב ואסתפק בציטוט מ"מדריך לתלמוד" של שטיינזלץ (שאפשר להגיד עליו כל דבר אבל הוא ת"ח אמיתי): עמ´ 222 "שלא כדרכה - ביאה על אשה דרך פי הטבעת. ביאה שלא כדרכה נחשבת ביאה לכל דבר, הן לעניין איסור להתחייב עליה בכל אופן שחייב אדם באיסורי עריות מכל סוג, הן לעניין ייבום" עכ"ל. ואוסיף כי פשיטא שיוצא ידי חובת עונתה בביאה שלא כדרכה וידוע המעשה באשה שבאה לפני רבי בטענת "ערכתי לו [לבעלה] שולחן - והפכו" (נדרים כ ע"ב) והתיר. וראה גם רש"י יבמות לד ע"ב ד"ה שלא כדרכה ועוד מקומות הרבה. נו, גל, עשיתי לך את היום..?

ימי בצפר העליזים

ציטוט מהמורה המיתולוגית שלי למתמטיקה (שהיא סיפור בפני עצמו), לקראת סוף השיעור היינו מתחילים לחתוך מוקדם, אוספים אחת הדברים שלנו ויוצאים, כל אחד לכיתתו הוא. זה הולך ככה (יש לקרוא בקול ציפציף): "מי שיצא החוצה - אני אוציא אותו החוצה!" >ספל חמאה נזכרת בגעגועים פקטיבים<

MooN of 1986

New member
אם כבר אמרת מורה למתמטיקה....

תמיד יש את המורה הכלבה של הקבצה א´... שלימים תהפוך להקבצת 4 יחידות..(כבר הזכרתי שאנחנו כיתה טיפולית? סתם, אנחנו לא עד כדי כך סתומות... בעצם אנחנו כן!) אז אצלינו המורה היא אחת מהמרשעות שקיימות... כל מי שלא למד איתה אף פעם בטוח שהיא מכשפה, על אף שיש לה יציאות נחמדות... אבל היציאה הכי הכי מבאסת שלה היא: את לא מבינה? ת-ר-ד-י ה-ק-ב-צ-ה!!!! עד כמה שזה נשמע טיפשי,,, ככה היא מחליטה והוריד בנות מההקבצה, זה לא ממש ככה... אבל אם תפסת אותה במצב רוח חרא... אז היא תהיה כלבתא עד הסוף!!!

תנאית

New member
"צאי החוצה ואמרי חמישה פרקי תהילים"

-היתה אומרת המורה לכתובים , כשבנות הכיתה מחרות - מחזיקות אחריה: "תתפללי שיגמר השיעור!!!!!"

זרוקה

New member
איגרת הרמב"ן בתור עונש

אם כבר מדברים על ימי בית הספר העליזים. המורה שלי להסטוריה נתנה לי בתור עונש, להעתיק את איגרת הרמב"ן ע-ש-ר פעמים.

טנטרי

New member
ולנו דווקא היה מורה "שווה כסף"

הוא היה אומר :"קח שטר של 10 שקלים, קנה לך משהו ואל תבוא יותר לשיעורים שלי" ממנו למדתי ש "תלמיד נקנה בכסף בשטר ובביאה ..."

למעלה