ציוני בגרויות הגיעו!

mr oysterhead

New member
אוי נו אתה לא צריכה לשקר.

זה בסדר אנחנו מכבדים את הבחירה שלך להיות כבשה.

Black Tear

New member
זוארון... תזהר!

אתה כבר מכיר את האיומים. אין לי חדשים. אז הישנים עדיין קיימים. או חודשו. מה שתבחר... אבל תזהר!

Darewolf

New member
טוב, הנה שלי, סתם חרא.

67 בלשון, 78 מגן, 73 סופי. היסטוריה: 72, מגן 88, 80 סופי מתמטיקה, 98 סופי, 3 יחל. סוציולוגיה: 85 מגן, 79 בגרות, 83 סופי. חרא ציונים, כנראה אעשה היסטוריה מועד ב´ או משהו. ואני מאוד מאוכזב מסוציו, אבל אין סיכוי שאני עושה שוב.

אההההההההההההה

אורי קיבל יותר ממני בלשון והיסטוריה! לא בסדר, הלך לי טוב מאוד בשניהם... :\

super-cat

New member
טוב... אז ככה...

השנה עשיתי בגרויות רק בתנ"ך, היסטוריה ומוזיקה (אבל מוזיקה אני לא יודעת כמה קיבלתי, כי לא רשום שם...) בכל אופן, הציונים הם: היסטוריה: בגרות - 68 (יותר ממה שחשבתי, הלך לי זוועה...), מגן - 76, סופי (יחידה אחת) - 72 וביחד עם שנה שעברה: 76 תנ"ך: בגרות - 70, מגן: 75, סופי (2 יח"ל) - 73. סתם ציונים... לא ציפיתי ליותר... השנה בשני המקצועות האלה כל הזמן הייתי מקבלת ציונים כאלה או נכשל... אז זה לא ממש אכפת לי.. אולי אני אשפר מתישהו...
נטלי

Bored Guardian

New member
אחרי

שהטעתי את עצמי במחשבה ששמתי לב לזה ראשון ופתחתי שרשור עצמאי, אני אצטרף לשרשור שלכם: כימיה - (כן, אנשים לומדים כימיה, לא אני לא אוהב את זה) 86, מגן - 85 הסטוריה - 86 ,מגן - 80, סופי 83 והכי חשוב אין לי הסטוריה יותר בחיים, מצד שני אזרחות...

Panzermensch

New member
אם זה מעניין מישהו

ציוני בחינה: מתמטיקה - 2 יחידות - 100 מתמטיקה - 3 יחידות - 99 היסטוריה - יחידה - 85 פיסיקה - מכניקה - 96 פיסיקה - פרקי בחירה - 92 או שלהיפך בפיסיקה

no love lost

New member
טוב שמישהו כאן לא חכם מידי..שחר

מי מקבל כאלה ציונים בפיסיקה??!!?

Panzermensch

New member
אהההה....

אז אני רואה שזה כן עניין פה מישהו טוב נו, הקשיחות פורצת... :)

Nomaed Dominus

New member
זה אריה...

76 בהיסטוריה, לא רע 96 במכניקה הנדסית (משהו של המגמה) מעולה, מצד שני זה היה גם קל נורא גם

למעלה