צח"מ הפרק היומי

Charmed24

New member
צח"מ הפרק היומי ../images/Emo96.gif

וואלה, אני הראשון שפותח בפורום התמוה הזה שרשור על הפרק היומי (וחבל"ז לכם אם לא יהיה פה שרשור
) נורא משעממת הסדרה הזאת, ניקי ה-
לא אוהב אותו. ועאלק בראד אומר לה שהיא נראת טוב היום...אז זהו שלא. הקטע של הטינז לא ממש תופס בצח"מ, מה לעשות, זו לא סדרה שפונה לילדונים זבי-חוטם בגילאי העשרה המוקדמים. אי אפשר כמובן לעבור לסדר היום על ראול (או ראל כפי שהחליטו לתרגם) השוווווווה הזה, אבל כל השאר לא משהו. במיוחד לא השמנמן הזה בילי אבוט. קתרין וג'יל רבות על גידול ילדים? שטויות. כבר לא נשאר להם על מה להמציא להן מריבות. חלש
. ביזנס זה מעניין בדר"כ, אבל כשזה עם הביג-בויז, ויקטור ג'ק וכו', לא מעניין כשזה ויקי ניק וחבריהם הצעירים. שכחתי עוד משהו? אה כן, קאלי....טוב זה אף פעם לא מעניין. ציון לפרק: 2/10

python 4

New member
בקיצור פרק גרוע...

אכן הסדרה הזו היא אצלי במקום האחרון אחרי צ'וקות ודייס, אבל שזה ישאר בינינו כי ככל הנראה יש פה כאלה שלא יסכימו איתי (מישהו אמר צהובון??). אכן, נקודות האור היחידות בסדרה הזו הן ג'יל וכריס וויליאמס, ובהעדרה של האחרונה כל מה שנשאר זה רק קטעי ג'יל טובים, אם כי אני חייב לציין שאני לא אוהב את תפקידה (המאולץ משהו) של ג'יל בתור אמא... אני כן אוהב את המריבות שלה עם סבתא קתרין! וזה רק אני שמקווה שבראס אנד סאסי של ויקטוריה תכשל כשלון מוחלט וז'בו תנגב עליה את הרגליים? הויקי הזו פשוט מעצבנת אם כל ה*יומרנות* הזו שלה.

Dawn12

New member
היום באמת היה פרק קצת חלש

אבל דווקא בשבוע שעבר היו כמה פרקים ממש ענקיים! בכל מקרה, אני גם לא ממש מתלהב מזה שמנסים עוד פעם לחבר בין ניקי ובראד. זה כל כך לא זה. עד כמה שהיא אולי נראית טוב לגילה, יש פעמים בהן היא נראית כמו דודה שלו. בעניין הטינז של צח"מ - אני דווקא חושב אחרת. נכון שבילי נראה עכשיו מחוצ'קן ושמנמן, וראול מוציא מילה פעם בשנה אבל חייבים להתחיל מתישהו, לא? איפה התחילו ניק ושרון וכריס ונינה אם לא בעלילות טינז מטופשות?
חוץ מזה, עם בריטני וג'יי טי בעסק זה אמור להשתפר. וגם בקשר לעסקים - ז'בו נגד בראש אנד סאסי - זה רק צפוי להשתפר ולהשתבח עם הזמן. חבל שאי אפשר לעשות FF של איזה שנתיים שלוש

blair manning

New member
אתמול היה פרק משעמם!!! ../images/Emo47.gif

ראיתי 5 דקות ראשונות וברחתי... עד כמה שאני אוהבת את ג'יל היא כבר עולה לי על העצבים כשכל דבר שקתרין אומרת לה זה כדי לסכסך בינה לבין הבן שלה או כדי לערער את השפיות שלה (בינינו יש עדיין מה לערער?!). הסיפור של בילי בנתיים משעמם, מק חמודה אבל חסרת עלילה. הסיפור של קניית הבית קפה גם משעמם אותי ולניק די נמאס כבר מהעסק... היחידה שעושה משהו בניומן אנטרפרייז זו ויקטוריה ניומן האלילה שלי!!!! ואיפה איפה ג'ק שצריך אותו...? ויש לי שאלת
מישהו יודע מתי פיליס חוזרת כבר?! משעמם לי!!!!

python 4

New member
לא לא, היא יותר מדי מאולצת.

ג'יל אמא? מתאים לה יותר להיות המאהבת החושנית.

ממש לא מתאים לה!(לדעתי)../images/Emo186.gif

לדעתי ממש לא מתאים לג'יל האמא היא צריכה באמת להיות המאהבת הבוגדנית או משהו בסגנון

Charmed24

New member
פיליס חוזרת

בפרקי אוגוסט 2000, דהיינו בדיוק בעוד שנה היא תופיע בארצנו הקטנטונת

למעלה