צומת דרכים.....

צומת דרכים......./images/Emo26.gif

בלב לא כואב בכלל ובשום יגון קודר במיוחד החלטתי בעקבות כישלון שני בבחינת הסימסטר(זאת אומרת שני נכשלים בשני סימסטרים) לזנוח את התואר ולהמשיך ללמוד באוניברסיטה הפתוחה במתכונת רגילה.הגעתי להחלטה הזה ללא ההיסטריה ותחושת הכישלון שאיפינה את המצבים האלה מבחינתי בשנים קודמות. בודאי שאיני מאושרת אבל הרי לא בשביל התעודה ובשביל הציון הלכתי ללמוד את הנושאים שמענינים אותי אלא למען התפתחותי והרחבת אופקי במוסד שמאפשר לי זאת,עצם העובדה שהצלחתי להשקיע ולהשאר בעקביות,יציבות והתמדה באותה מיסגרת כבר כימעט 3 שנים היא הישג מכובד בפני עצמו ולמען האמת ברגע שהחחלטתי מה שהחלטתי אני מרגישה שפשוט הורדתי מעלי עול(ממילא מיבחנים אף פעם לא היו הצד החזק שלי וגם בביהס די עזרו לי לעבור כי הם לא רצו ששהשקעה שלי תלך לאיבוד). שלכם חנה גונן

POOH*

New member
שמחה לשמוע שאת שלמה עם ההחלטה....

אני למדתי שניים וחצי קורסים [את האחרון לא סיימתי] באונ´ הפתוחה ומאד נהניתי. הרגשתי שדרך הלימוד האישית הרבה יותר מתאימה לי. אבל לא הייתי בטוחה שאצליח לסיים שם תואר.... מאחלת לך המון בהצלחה באונ´ הפתוחה.... ובהמשך הלימודים... POOH

zivadina

New member
לחנה אחולי הצלחה.

הכי חשוב ללמוד ולהתפתח. פחות חשובים הקצב והתואר. מאחלת לך שתלמדי ותיהני.

kniaper

New member
../images/Emo140.gifהעם רוצה פרטים

אני מבין שקיבלת החלטה חשובה בחייך ואת מרגישה שלמה איתה ואת יכולה בהחלט להרגיש טוב עם עצמך על השנים שבהם החזקת מעמד במקום שהיית בו ועוד יותר על ההחלטה להפסיק במקום שנראה לך שכבר אין טעם להמשיך בו יותר. הייתי שמח אם היית מרחיבה קצת על התהליך שעברת. הרי, כתבת מצד אחד שקיבלת את ההחלטה "ללא ההסטרייה ותחושת הכישלון..." ומצד שני את כותבת שאת לא מאושרת. אילו שאלות שאלת את עצמך ומה שקלת כנגד מה בזמן קבלת ההחלטה. אני חושב שכולנו יכולים להרוויח הרבה אם תשתפי אותנו בלבטים עצמם שהובילו להחלטה שנראה שעושה לך טוב.
הרבה הצלחה

למעלה