צום קל לכם!

Synthetic mE

New member
צום קל לכם!

מעניין כמה משעשע זה היה ליצור את "דריה - הגירסא היהודית" ולראות את התגובות המשעשעות של מועדון האופנה לכך שאסור ללכת היום בנעלי עור ואת ההלהבות על כך שזה חג שמעודד הפרעות אכילה נו מילא.. אתם צמים?

eorion

New member
אני אנסה לצום, פעם אחרונה!

שנה שעברה צמתי, השנה פעם אחרונה... אני יכול לראות את ג'ייק מסובב תרנגול מעל הראש...

חג שמעודד הפרעות אכילה..?

מעניין, אף פעם לא חשבתי על זה ככה.. אני מקווה שאף אחד שלא צריך לצום לא ינצל את ההזדמנות כדי לא לאכול. (תזכורת לעצמי- לבדוק שאף אחד לא מפתח הפרעות אכילה מאחורי גבי) אני כמובן לא צמה. אני כופרת ביהדות ועובדת אלילים, באמת שאין לי סיבה לצום. יותר מזה, זאת תהיה צביעות מצידי. אבל שיהיה צום קל לאלה שכן צמים. ובקשר לגירסא יהודית לדריה, יש לי רק משהו אחד להגיד- אוי וואי! (במבטא יידישי כבד)

daryaM

New member
אפשר לנסות שוב את הRPG..

(משחק התפקידים) אם זה נכשל פעם אחת, oh what the heck, תנו לו להכשל פעמיים. במיוחד כאשר זה משחק שדורש מאדם אחד את היכולות המדהימות לחקות את בריטני. without gagging.

אני בעד.

אבל יש לי הרגשה שזה לא ילך.. כמו כל דבר אחר בפורום הגוסס הזה.. אבל זו רק אני עם הפסימיות הזוהרת שלי.

daryaM

New member
תסתכלי על זה ככה

עדיף לך פורום גוסס, או חיקוי מושלם של לונדייל היי על צורות החיים שבו?

daryaM

New member
אפשר לנסות שוב את הRPG..

(משחק התפקידים) אם זה נכשל פעם אחת, oh what the heck, תנו לו להכשל פעמיים. במיוחד כאשר זה משחק שדורש מאדם אחד את היכולות המדהימות לחקות את בריטני. without gagging.

E l i a n

New member
אז מה,

אני היחידה שצמתי פה? אמנם רעיון האמונה רב סתירות בעיניי, אבל היה סבבה ועבר מהר. מה גם שהצום שלי לא כל כך "נחשב" משום שהדלקתי את המחשב, הטלויזיה והמערכת סטריאו,אבל זה רק היה בשביל להעביר את הזמן. המ.. זאת הייתה השנה הראשונה מאז שאני צמה שלא נתנו לי שיעורי בית ל"חג"!! זה היה נורא כיפי!! אמנם,גם לא הלכתי לבית הכנסת, אבל בדרך כלל אני הולכת, להתחבר לצד היהודי שבי, אני יודעת.. *פרצוף משועשע* גיתית,מתי רואים אותך? !!חנוכה,אנשים,עוד חודשיים וכמה ימים,שנתחיל כבר עכשיו לתכנן פגישה?
אולי בסוף ייצא לנו משהו, הא?
שבת שלום וסופשבוע מרענן!

למעלה