צהרים טובים בנות

מצב
הנושא נעול.

יעל301

New member
צהרים טובים בנות

צהרים טובים בנות
שאלה למי שמכירה או יודעת אני מעונינת לברר האם לבה"ח אסותא יש מחלקה ל IVF ואם כן האם מישהי יודעת מה שם הרופא שם?? או בכלל כל מידע יעזור ,חייבת כבר להחליט באיזה מרכז רפואי אני מתחילה את ההפריה ואני מבולבלת עזרתכן אם אפשר ושיהיה לכולן חג שמח ומועדים לשמחה.. יעלי

כן בהחלט. והיא אפילו נחשבת טובה

צהרים טובים בנות
שאלה למי שמכירה או יודעת אני מעונינת לברר האם לבה"ח אסותא יש מחלקה ל IVF ואם כן האם מישהי יודעת מה שם הרופא שם?? או בכלל כל מידע יעזור ,חייבת כבר להחליט באיזה מרכז רפואי אני מתחילה את ההפריה ואני מבולבלת עזרתכן אם אפשר ושיהיה לכולן חג שמח ומועדים לשמחה.. יעלי
כן בהחלט. והיא אפילו נחשבת טובה
כידוע זהו בית חולים פרטי וכפי שהגדיר זאת פרופ´ זיידמן, "זה כמו מכבי ת"א: הם הכי טובים כי יש להם הכי הרבה כסף". הוא הסביר לי שהם לוקחים את האמבריולוגיות הטובות ביותר מבתי החולים הציבוריים ומשלמים להם לא כפליים אלא פי 10 והן עובדות שם בשעות אחה"צ. יש שם כמה וכמה רופאים שכולם גם עובדים בבתי חולים ציבוריים. אם הולכים לאחד מהם באופן פרטי לקבלת פרוטוקול, מובטח שהוא זה שיבצע את השאיבה. אחרת עושה זאת הרופא התורן באותו היום. הבדיקות שם מתבצעות מוקדם בבוקר (לא יודעת בדיוק את השעה) והטיפולים עצמם אחרי הצהריים. הטלפון במחלקת IVF באסותא הוא 5201550-03 או 5201565-03. תתקשרי ותבקשי לקבל הסבר לגבי הפרוצדורה. קחי בחשבון שבגלל שזה בי"ח פרטי זה יעלה לך כסף. במכבי למשל (בתנאי שיש מכבי מגן זהב) בטיפול לילד ראשון או שני השתתפות הקופה היא של 83%. לילד שלישי 50%. העלות יכולה להגיע עד 1000 ש"ח לטיפול לפני השתתפות הקופה. ברוכה הבאה לפורום שלנו. אם מתאים לך, נשמח אם תספרי לנו קצת על עצמך. בכל מקרה, שיהיה בהצלחה!

אני טופלתי שם ויש לי ילדה מקסימה

צהרים טובים בנות
אני טופלתי שם ויש לי ילדה מקסימה
ובפריזר של אסותא נמצאים 8 אחים פוטנציאלים שלה. אם את במכבי הפרוצדורה מתחילה בד"כ ברמת מרפא שזו מרפאת פוריות שעובדת בשיתוף עם אסותא. אני הייתי נפגשת עם הרופא ברמת מרפא לקבל פרוטוקול ואח"כ עושה את כל הטיפול באסותא. את השאיבה וההחזרה עשה לי תמיד הרופא התורן, אבל כל הרופאים שעובדים שם הם מהשורה הראשונה: זיידמן, לב-רן, דור, משיח, כהנא, לב-רון, בידר ועוד. אני הייתי אצל לב-רן לפרוטוקולים וממליצה עליו בחום. כפי שכתבה לך רוצה עוד 1, המעבדה שלהם מצויינת והיחס הוא ממש טוב. אחד היתרונות הגדולים שלהם הוא שהם עובדים גם בשבת וחג במידה והטיפול דורש זאת (ושאת לא שומרת שבת). אצלי השאיבה וההחזרה האחרונות נפלו בפסח ולא הפסיקו את הטיפול בגלל זה. ובטיפול הזה הריתי. אני זוכרת שביום הראשון של חג הפסח (יום אחרי ליל הסדר) אני הייתי המשוגעת היחידה שנוסעת בשבע בבוקר על איילון בדרך לבדיקת US, שבה נקבע תאריך השאיבה כי הזקיקים היו בשלים. רחל

ממליצה עליהם בחום רב

צהרים טובים בנות
ממליצה עליהם בחום רב
עוד לא הצלחתי עדיין (מקווה בטיפול הקרוב...),אבל יש לי רק שבחים לספר עליהם. הצוות מקסים, החל מהאשה העדינה שלוקחת דם בבוקר, טכנאיות האולטראסאונד ועד לצוות שמטפל בך לאחר השאיבה וההחזרה. התורים ממש קצרצרים, רוב הפעמים אני מגיעה ואני פשוט נכנסת, זמן המתנה מקסימלי היה שם 20 דקות. המעבדה נחשבת משוכללת ולא עושים שם "חשבון". אם את שייכת למכבי, אז ההשתתפות שלך היא בערך 250 ש"ח, שזה לא בחינם אבל סביר מאוד לכך שאת מטופלת פרטי ללא שביתות וללא חגים ומועדי ישראל לשמחה. הצוות הקבוע שם הוא לב רן, דור ומשיח שעובדים ברוטציה _כל אחד מהם פעמיים בשבוע) וכן רופאים נוספים, כפי שציינו בתגובות קודמות. אני מטופלת אצל פרופ´ זיידמן, וכמובן יש לי רק שבחים לספר עליו. יש הרבה רופאים פרטיים שם (וביניהם הרופא שלי) שגובים תשלום רק על הפרוטוקול שהם בונים לך ומגיעים לשאיבה ולהחזרה במיוחד ללא תשלום נוסף. מצד שני, יש רופאים אחרים, שגובים עבור שאיבה והחזרה, אם את מתעקשת במיוחד עליהם. בהצלחה גדולה,

הם מטפלים גם במטופלות של קופות אחרו

ממליצה עליהם בחום רב
עוד לא הצלחתי עדיין (מקווה בטיפול הקרוב...),אבל יש לי רק שבחים לספר עליהם. הצוות מקסים, החל מהאשה העדינה שלוקחת דם בבוקר, טכנאיות האולטראסאונד ועד לצוות שמטפל בך לאחר השאיבה וההחזרה. התורים ממש קצרצרים, רוב הפעמים אני מגיעה ואני פשוט נכנסת, זמן המתנה מקסימלי היה שם 20 דקות. המעבדה נחשבת משוכללת ולא עושים שם "חשבון". אם את שייכת למכבי, אז ההשתתפות שלך היא בערך 250 ש"ח, שזה לא בחינם אבל סביר מאוד לכך שאת מטופלת פרטי ללא שביתות וללא חגים ומועדי ישראל לשמחה. הצוות הקבוע שם הוא לב רן, דור ומשיח שעובדים ברוטציה _כל אחד מהם פעמיים בשבוע) וכן רופאים נוספים, כפי שציינו בתגובות קודמות. אני מטופלת אצל פרופ´ זיידמן, וכמובן יש לי רק שבחים לספר עליו. יש הרבה רופאים פרטיים שם (וביניהם הרופא שלי) שגובים תשלום רק על הפרוטוקול שהם בונים לך ומגיעים לשאיבה ולהחזרה במיוחד ללא תשלום נוסף. מצד שני, יש רופאים אחרים, שגובים עבור שאיבה והחזרה, אם את מתעקשת במיוחד עליהם. בהצלחה גדולה,
הם מטפלים גם במטופלות של קופות אחרו
אני במאוחדת טופלתי אצל דור פרטי והטיפול נעשה באסותא במימון של הקופה כמדומני בשעתו זה היה 90% לרופא שילמתי פרטי הם אכן מדהימים אבל את השאיבה או ההחזרה עושה הרופא התורן ולאו דווקא הרופא המטפל האמת זה לא משנה כי כולם קליברים דור משיח לברן זיידמן וכו´(המחלקה כמדומני שייכת לשלושה הראשונים) כרגע אני מטופלת בתל השומר(ענין של עלויות לרופא הפרטי...)

מצב
הנושא נעול.
למעלה