צביעת קסדות, עבדות AIRBRUSH ועוד...

bondi78

New member
צביעת קסדות, עבדות AIRBRUSH ועוד...

שלום- יש לי סטודיו AIRBRUSH בין היתר אנחנו עושים גם עבודות מיוחדות לפי דרישות לקוח על קסדות. שתי דוגמאות שעשינו...

סער ניב

New member
שלום

אני חושב שאנשים כאן (וגם אני) נשמח לעוד פרטים בבקשה כגון: איך קוראים לסטודיו? היכן הוא ממוקם? באילו סוגי צבעים אתם משתמשים? סוג הייבוש? טווחי מחירים...? לדוגמא: קסדה עם דוגמא פשוטה בסגנון סנה כמה עולה ולעומתה קסדה בה יש עיצוב קסטום עם דוגמא מורכבת (תמונה וכו')..? מה מתבצע בתהליך המקדים...שיוף בנייר מים/צבע בסיס? טקסטורה...מבריקה/מאט? האם מסיימים בלכה שקופה? יש כאן נהגים שמחפשים לצבוע קסדה בצורה מקצועית אבל אותם חבר'ה הם בד"כ כאלו שיש להם קסדות בשווי אלפי שקלים ולכן חשובים מאוד הפרטים הטכניים שציינתי למעלה ובפרט סוג הצבע ותהליך הצביעה על מנת שכל אחד יוכל לדעת האם זה מתאים לסוג הקסדה שלו. תודה מראש.

bondi78

New member
קצת עלינו...

סאב צבע ועיצוב מורכבת משני אמנים הבאים מתחום האופנועים. תהליך של צביעת קסדה מורכב מהכנה (שיוף), איטום ומיסוך (בכדי שצבע לא יכנס לתוך איזורים לא רצויים), שכבת בסיס, צבע/גרפיקה/ציורים ולבסוף שכבת לקה. הצבעים הם צבעי רכב שבהם נוהגים להשתמש גם היצרנים עצמם. אני אופנוען וגם לי יש והיו קסדות בשווי כמה אלפי שקלים ולכן אני גם מודע ליחס שאותו הן צריכות לקבל. טווחי המחירים הם החל מ-400 ש"ח לצביעה חלקה ויכולים להגיע אפילו ל-2000 ש"ח במקרה של ציור איירבראש שלוקח שבוע לסיים אותו... רפליקות למיניהם נעות מ-700 עד 1000 ש"ח תלוי במורכבות וכמות העבודה. יש לנו את הניסיון, הידע והכישרון בכדי לעמוד בסטנדרטים של היצרנים עצמם כשהגימור עובר אותם (פוליש ווקס כשלב אחרון). אשמח לעמוד לשירותכם ולכל שאלותכם. בברכה, אורי סאב צבע ועיצוב

למעלה