צביעת דירה אל תהיו פראיירים

odelia gur

New member
צביעת דירה אל תהיו פראיירים

היי לכולם תשמעו איזה קטע היה לי אתמול ב"ה עברתי דירה בשעה טובה ומוצלחת בירושלים אחרי יגיעה של הרבה זמן וחיפושים מתמשכים והייתי צריכה לצבוע את הדירה כי לא אהבתי את הגוון הלבן שקיבלתי בדירה והתקשרתי לצבעי מהמקצוענים כי רציתי שתהיה עבודה טובה ומקצועית הגיע אליי איזה בחור הסתכל על הדירה אמר לי שעל דירת 3 חדרים הוא לוקח 3700 ש"ח והבטיח לי דירה יפה ונקיה אח"כ ומקצועית ובלה בלה בלה רציתי כבר לסגור איתו כי הסתכלתי במחירון צבעים וראיתי בערך מחירים דומים וגם הבטיח לי ניקיון ואחרי זה חזרתי הביתה ראיתי מודעה של צביעת דירה ב999 דירת 3 חדרים והתקשרתי אמרתי מה יש להפסיד הוא שאל אותי בטלפון מה גודל הבית ועוד שאלות על מצב הקירות ועד שאלות ובלה בלה בלה והוא אמר לי שהוא לא יכול להגיע לתת הצעת מחיר באותו יום אבל יכול לתת לי מחיר בערך הוא אמר לי שזה לא יהיה יותר מ1500 ש"ח אבל הוא אמר לי שהוא לא יכול להתחייב כי הוא צריך לראות ואמר מקסימום מחר אני פנוי לעבודה אני יבוא בבוקר לראות ואם זה בסדר הוא יתחיל לעבוד באמת הגיע בבוקר בערך ב10 קצת מאוחר אבל לא נורא אמר לי מקובל אפילו יעשה ב1400 לא חשבתי שזה אמיתי לרגע כי הרגשתי שחסכתי 2300 ש"ח אחרי זה המשכתי לעיסוקיי קצת חששתי שהוא חאפר אבל אמרתי מה יש להפסיד התקשר אליי אחר הצהריים ואמר לי שהוא לקראת שלבי סיום חששתי קצת למען האמת הגעתי לבית ונדהמתי הוא צבע את כל הדירה מאוד יפה ניקה אחריו שאריות צבע הוא ביקש אפילו סליחה שהוא לא עשה לי ספונג'ה אחרי אבל אמר לי שאת התענוג של השטיפה הוא משאיר ללקוח שיעשה בכיף רוצה להגיד לכם נהניתי מכל רגע ואם יש לכם ספיקות על מחירים של שיפוצים תקחו לכם צבעי זול שלא מחפש להרוויח על הגב שלכם עוד 2000 ש"ח מזדמנים אני משאירה פה את הטלפון שלו כי באמת בחור זהב עם מחירים טובים 0527113387

למעלה