צ'בוע טוב לכולם

ד ק ל 1

New member
חחחחח

1. אני עוד כאן ( סוגר כל מיני דברים , מיילים וכו') 2. כן , יעלי ראתה , הצעתי לכן להתחבר למסנג'ר - התעלמתן... 3. כבר שעה אני אומר/כותב את זה , אבל הפעם אני באמת קם מהמחשב 4. תמיד יש פעם הבאה ... עד אז , לילטוב וחלומות נעימים נעימים

גמניפו

New member
בקול מורתי:

אני מאוד שמחה שזה מצחיק אותך. פגעתי ברגשותינו העמוקים והפלת עלינו את האשמה. מאוד אבירי!!!

yaeli 101

New member
חחחחח../images/Emo6.gif

אמרתי מסאז'. למדתי שנה שלמה.... היום אני בעיקר עושה טיפולים לשחקנים לפני משחקים או במהלך העונה. ואת מוזמנת תמיד...

גמניפו

New member
אני פשוט דואגת לך

שלא תשכחי הכל, ושנה שלמה תרד לטמיון. חשוב לרענן את החומר הנלמד, ואני מסכימה לתרום את גבי למדע. אוףףףףף איזו גדלות נפש מצידי.

yaeli 101

New member
נשמה טהורה

אם רק היה לי שקל עבור כל אחד מהמתנדבים, לא הייתי צריכה לעבוד קשה בכלל

מה, את לא מכירה את זה?

זה בדיוק הקטע.. הם טוענים שצריך דם חדש במערכת אבל לא נותנים לו להיכנס... בלאט%^&#%^!

גמאת באה?? ../images/Emo24.gif

יהיה צפוף במזוודה.. אבל לא נורא, עדיף שניים- נחמד כפליים!

yaeli 101

New member
לא ישעמם לכן בטיסה ככה

אפשר בכלל לעשות מפגש פורום במזוודה שלי בדרך לחו"ל

גמניפו

New member
חפינדה.....כנסי שניה....

את זוכרת שנפגשנו פעם? נסי להתרכז.....את חושבת שפיתחו כבר מזוודות הולמות? אני אחותך ה-ג-ד-ו-לה!!! תפנימי....

yaeli 101

New member
את זוכרת את התוכנית

ספורט בילי? שהוא היה מוציא מהתיק שלו כדור קטן והכדור היה מסתדר במימדים הרגילים שלו? ככה הוא הכניס לתיק גם מכוניות, אניות, מטוסים ובערך כל מה שהוא רצה.... גם למזוודה שלי אפשר להעניס הכל, כולל הכל

גמניפו

New member
'סלחי לי, את מתבלבלת

זאת המזוודה של מרי פופינ'ס. ספורט בילי...ספורט בילי....נשמע לי מוכר. תהרגי אותי, לא זוכרת מה זה היה....

yaeli 101

New member
גם לה הייתה מזוודה בסיגנון

ספורט בילי - תוכנית מצויירת על ילד (נדמה לי עם כלב) שיש לו תיק אדום והוא מוציא ממנו כל מני דברים מוקטנים שחוזרים לגודלם הטבעי באויר הצח. בעיקר ציוד ספורט יש לו בתיק. היה בטלויזיה בימים שהיה רק ערוץ 1 . באנגלית, עם תרגום, אז אני אפילו לא יכולה כרגע למלמל לך את מילות שיר הפתיחה, כי לא ממש ידעתי אנגלית אז

למעלה