צא מלך העולמות וקח שני חברים לחו"ל

A v i v o o s h

New member
|פרפר../images/Emo69.gif

באמת אנחנו צריכים להתחיל לפרסם את הפורום עוד

פעם O: אבל הפעם צריך לא בתפוז...צריך להתחיל לשלוח לראש1 ומעריב לנוער מכתבים ולהגיד לכל מי שאוהב את פאניק שיבוא לפורם בתפוז ולשים את הכתובתה>< אפשר גם לעבורבאתרי מעריצים ולשים את הכתובת של הפורום :]

LPMCR

New member
../images/Emo163.gifפורום לינקין פארק מאחל לכם חג סוכות שמח

[
]
לאחרונה הוציאה הלהקה את הסינגלים המצליחים Shadow of The Day ו Bleed It Out, מתוך האלבום Minutes To Midnight ובקרוב מתכננת הלהקה להוציא דיסק הופעה חיה. אתם מוזמנים להשתתף בבחירת שם הדיסק, ולהצטרף לשאר הדיונים בפורום.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumId=371

tamir r

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo79.gifקומונת OFFTOPICmusic../images/Emo9.gif../images/Emo79.gif

אני מזמין אתכם להיכנס לקומונת OFF TOPIC music המקום הנכון לדבר בו על מוזיקה ושטויות
כל שבוע יש בקומונה משחקים, פעילויות ודיונים על הזמרים, הזמרות והלהקות האהובות עליכם
בדיוק עכשיו נפתח טקס "OFF TOPIC MUSIC AWARDS 2008", בו אתם בלבד בוחרים את האמנים האהובים עליכם. זה בדיוק כמו הVMA והEMA, רק שכאן זה OTMA וזה פי אלףףף יותר שווה
מקווה לראות אתכם שם
קומונת OFFTOPICmusic

Unaffected

New member
סיכות של Panic At The Disco למכירה ../images/Emo13.gif

כל הסיכות חדשות ולא נעשה בהן שימוש קודם, מחיר כל סיכה 10 ש"ח,הנחה מ3 סיכות ומעלה
הגודל הוא 1.25" ,הוספתי תמונה כדי להראות את היחס לסיכה קטנה רגילה(1") יש גם עוד להקות. אני כרגע מוכרת בדואר ויכולה להפגש ברעננה או בפ"ת,בסוכות אני אהיה גם בת"א. פרטים וכו' במסרים

3has3

New member
יש של דה אקדמי איז?*-*

חברה שלי ביקשה שאני אקנה להD:

YuvalJones

New member
../images/Emo207.gifפיייי

לא נעלמתי. טוב אולי כן,לקצת זמן. בזמן האחרון התרחקתי מכל מה שקשור לפורומים. אבל הנה אני שוב XD קניתי את האלבום הראשון של פאניק אחרי הרבה הצקות של אמאשלי. אבא שלי אימץ אותו כי הוא אוהב כזאת מוזיקה ואמא שלי את האלבום השני. קיצור אין לי XD האעאה חפירות! להת'

3has3

New member
ברוכה השבה../images/Emo13.gif

וזה בסדר לחפור. תחפרו כמה שיותר, הפורום הזה מתתתת*-*

3has3

New member
AWW

השיר החדש מעולה*-* הלכתי לראות את הקליפD:

צא מלך העולמות וקח שני חברים לחו"ל

רוצה לקחת שני חברים לחו"ל
לרגל השקת מערכת העולמות המחודשת, תפוז
אנשים שמחה להעניק פרס חלומי למלך העולמות
:
חופשה לאיה נאפה עם שני חברים
[או טיסה לאחד משני יעדים נבחרים – תורכיה/רומא, מתנת אתר התיירות GETOUT] המלך, או המלכה כמובן, יהיה מי שיצבור בעולם שלו הכי הרבה חברים עד לתאריך סיום המבצע. יש לכם הרבה חברים? צרות של עשירים! תתחילו לחשוב את מי כדאי לקחת. כמובן שמעבר לפרס, תוכלו ליהנות מהעולמות המחודשים בתפוז, אשר ירכזו עבורכם במקום אחד גם את החברים שלכם וגם את עולמות התוכן שמעניינים אתכם. העולם שלכם בנוי רק ממה וממי שמעניין אתכם! אז... למה אתם מחכים? איה נפה לא מחכה לאף אחד! תתחילו לבנות את העולם שלכם!
תקנון התחרות: http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spid=2520

The Rasmus

New member
../images/Emo204.gifחחחחח! D:

http://www.youtube.com/watch?v=3iTFnNU3AYg panic at the disco - it's almost halloween. קליפ גדול שלהם למי שלא ראתה.

אומייגד ../images/Emo6.gif

איזה ממכר XDDDDDגג נקרעתי הם רוקדים כל כך חמוד P: וריאן שר חצי שירXD

למעלה