פשוט חובה לפתוח !!!

• פותח הנושא UXI
  • פורסם בתאריך

UXI

New member
פשוט חובה לפתוח !!!

מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא במהלך אחד משיטוטי ברשת, ובדיוק כמוכם עכשיו, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף, בתוך שבועות קצרים, ועם השקעה בסיסית של 30 ₪ + 6 בולים. המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה, אמרתי לעצמי. ``כן, בטח...`` הייתי ספקטי, אבל כמו רובנו הייתי גם סקרן והמשכתי לקרוא. היה כתוב שם שאם אשלח 5₪ או 1$ לכל אחד מ 6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר, אוכל לעשות אלפי דולרים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם שלך והכתובת שלך כמספר 6 בתחתית הרשימה, ולשלוח לכ-300newesgroups ברשת (יש בערך 500,000 וזה פותח אפשרות לשוק די גדול, לא?) אין מלכודת. זהו זה! בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות, הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף. זה מכתב עבור כל אדם מכל אדם, אני יודע מי אנחנו, ושכל אחד מאתנו רוצה רווחה מאיזו שהיא סיבה שהיא. אני מרוגש מהיופי של הנתינה והקבלה באפשרות הזו. המחשבה שלכולנו יש אפשרות לשפע ורווחה בחיינו בכל התחומים, וזה כולל גם רווחה כלכלית, מרוממת את רוחי. זאת ממש תחושה פנימית שלי, שזו הדרך לפתור חלק גדול של הבעיות הכלכליות בעולם, והעזרה הזאת באה מאתנו, מאדם לאדם. אנו עוזרים לעצמנו, לא מחכים יותר שהעזרה תגיע מגופים אבסטרקטיים בעלי שמות גדולים שלא עושים שום דבר, אלא אנחנו, אדם לאדם, מושיטים יד. אם מכתב זה ימשיך כפי שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, ונבטח, כל אחד מאתנו ירוויח. כמה אבסורדי זה, לחשוב שמרמים אותנו ב1$, כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק? במקום לקחת את אותה האנרגיה ולהשקיע אותה בהזדמנות שנקרית בדרכנו, מי יודע? הנה לפניכם הסיפור והפרטים, עקבו אחריהם: 2 השאלות הראשונות ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק ולהיות מעורב בדבר הזה ששינה את חיי מהקצה לקצה היו: א האם זה חוקי? ב האם זה נכון? ובכן, התשובה לכל אחת מהשאלות היא כן. 1. זה חוקי- אתם בעצם יוצרים עסק המספק שירות. אתה משתמש באינטרנט ומפרסם את העסק שלך. מהוא העסק הזה? בעסק הזה המוצר שלכם אינו ניתן לנגיעה, אלא הוא השירות. אתם בעסק של פיתוח רשימות דיוור של אנשים המתעניינים בעסק ביתי הנעשה ממחשב, ובשיטות של איך לעשות כסף בבית. זכרו! אנשים משלמים לכם סכום קטן על מנת שתוסיפו אותם לרשימות שלכם. זה חוקי. מה תעשה עם הרשימות האלו, זה תלוי בך!! אז בנה את רשימות הדיוור שלך, עשה הנהלת חשבונות טובה, הצהר על הכנסותיך ושלם את מיסיך. כשאתה עושה זאת אתה מצהיר על כוונות העסק שלך. הרבה ארגונים שמחים היום לשלם עבור רשימות דיוור איכותיות. אבל, הכסף שבא מהרשימות הוא משני להכנסות שנעשות מאנשים כמוני וכמוכם שמבקשים להיכלל ברשימה הזאת. 2. זה נכון וזה עובד! האדם שהיה תחתי ברשימה: תוך 7 ימים התחלתי לקבל מזומן בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מדי. אבל המזומן המשיך להגיע בשבוע הראשון עשיתי 25$, בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 1000$ ובסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ10,000$ וזה עדיין גדל. עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של 42,000$ וזה עדיין ממשיך להגיע. זה בהחלט היה שווה 30 שח + 6 בולים. אני מציע לכם להדפיס עכשיו עותק של המאמר הזה ולשמור אותו, כדי שתוכלו לקבל ממנו את כל האינפורמציה שאתם זקוקים לה. אני מבטיח לכם שאם תעקבו בדיוק אחרי ההוראות, תתחילו לעשות יותר כסף מאשר אי פעם דמיינתם שאפשרי על ידי דבר כל כך פשוט! לתשומת לבכם! עבו אחרי ההוראות הפשוטות ותראו איך הכסף מגיע!!! זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 שח +6 בולים. אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו דיבידנד בלתי רגיל. התכנית הזאת נשארת כה מצליחה רק בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנא מכם, המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאתנו לעזור אחד לשני. להלן 4 הצעדים הקלים להצלחה: צעד 1: קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע גניבה דרך הדואר) וכתבו את המשפט שלהלן על כל חתיכת נייר: ``בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך``, כתבו את שמכם וכתובתכם המדויקים. עכשיו קחו 6 שטרות של 1$ או 6 מטבעות של 5 שקלים ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא יראה דרך המעטפה. שימו כל מטבע או שטר עטוף בפתק במעטפה נפרדת. (6 סך הכל) וסגרו אותן. עכשיו צריכות היות לכן 6 מעטפות חתומות, בכל אחת יש פתק שעליו כתוב המשפט הנ``ל, השם והכתובת שלכם, ומטבע של 5 שקלים או 1$. מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימות בדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה. שלח את 6 המעטפות לכתובות הבאים: 1.Y.SHERODA P.O BOX 107 MICHMORET ISRAEL 2. בן לולו רפי ארבר 8/15 תל אביב 68109 Ben lulu Rafi Arber 8/15 Tel aviv 68109 Israel 3. shira rafalovitz Hasar Shapira HOLON 58444 Israel 4. אורלי גור שדמה 8 כרמיאל 21901 Orly Gur Shdema 8 Karmiel 21901 Israel 5. מוטי בלאק נחל דולב 56 רמת בית שמש MOTI BLACK NACHAL DOLEV 56 BET SHEMESH ISRAEL 6. יהודה שטינמץ אריה בן אליעזר 7 פתח תקוה YEUDA SHTINMEZ ARYE BEN ELIEZER 7 PETACH TIKVA ISRAEL צעד 2: הוציאו את השם ה-1 מהרשימה למעלה, הזיזו את השאר למעלה (6 נהייה 5, 5 נהייה 4 וכן הלאה ) והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה. צעד 3: השתמשו ב-netscape או internet explorer וחפשו קבוצות שונות (צ`אט, פורומים, קהילות massages boards, לוחות ועוד בכל העולם, יש לפחות 500,000 ). צעד 4: שנו את מה שאתם צריכם, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל 300 קבוצות newesgroups ברשת ( כל מה שצריך זה 300 אבל זכרו, ככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן! הסבר לשליחת המאמר ברשת: לכו למסמך המאמר ששמרתם בזיכרון המחשב והוסיפו ת שמכם לפי צעד 1( זכרו שמכם אמור להופיע כשם שממוקם במקום ה-6) שמרו את המסמך כtxt.file אם אתם רוצים לעשות את הדיוור שלכם בצורות אחרות תמיד ישמר לכם המסמך כדי שתוכלו לחזור אליו. שילחו את המאמר כהודעה חדשה על ידי סימון הטקסט של המכתב, זהו הדבר שכולם יראו כשהם נכנסים לקבוצה מסויימת. הקליקו על שלח הודעה וסיימתם עם הקבוצה הראשונה. ברכותי – זהו זה!! כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעבור מקבוצה לקבוצה ולשלוח שוב. זכרו! ככל שתשלחו את המסר ליותר קבוצות, תקבלו יותר מזומן. אבל עליכם לשלוח מינימום 300 הודעות. זהו זה בקרוב תתחילו לקבל מזומנים מכל מקום בעולם. בבקשה זיכרו! התכנית הזאת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי הזהירות ותשומת הלב במילוי ההוראות. הסתכלו על זה כך`` אם אתם אנשים של אינטגרציה, התכנית תמשיך, הכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרככם. אז כשכל מכתב מקבל התייחסות והוראותיו מבוצעות בזהירות. 6 אנשים יזכו לתמורה עבור השתתפותם כמפתחי רשימה ע- 1$ או 5 שח כל אחד. השם שלכם יזוז ברשימה למעלה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שמכם יגיע למיקום 1$, אם בר מקבלים אלפי שקלים במזומן!!! הערות: אולי תרצו לשמור על רשימת השמות והכתובות של האנשים ששלחו לכם מכתבים. זה מוכיח שאתם אכן מספקים שירות הצהירו על הכנסותיכם הנוספות ושלמו את מסיכם לרשויות! חשוב!!!- אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה, בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים שברשימה. לא תקבלו כמעט כסף! מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150$ וזה אחרי 7 או 8 שבועות! עכשיו לחלק של הלמה? נניח שמתוך 300 הודעות ששלחתי, אני מקבל רק 7 תשובות (אחוז נמוך מאוד) אז אני עושה 7$ עם השם של כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 האנשים ששלחו לי ישלח עכשיו 300 הודעות, כל אחד מהם אם שמי כמס` 5, ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מה7 המקוריים, זה עוד 49$ עבורי, עכשיו ה49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות, עם שמי כמס` 4 ורק 7 יענו עליהם. אני יקבל 343$ נוספים. עכשיו 343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס` 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובת, אני אעשה 2401$. אוקי עכשיו החלק הכייפי: כל אחד מ2401 האנשים האלו ישלח מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות זה הכניס לי 16,807$ 16,807 האנשים ישלחו את ההודעה ל300 איש אם שמי כמפר 1 ואם עדיין רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות יענו אני אקבל 117,649,00$ עם השקעה מקורית של 6 $ בלבד. וכשהמעטפות עם הכסף מתחילות להתמעט אנחנו פשוט מתחילים מההתחלה- יש בעולם מיליארדים של אנשים והפוטנציאל רק ממשיך לגדול. זכרו- כנות היא השיטה הטובה ביותר, אתם לא צריכים לרמות את הרעיון הבסיסי על מנת לעשות כסף! בהצלחה לכולם ואנא היו פיירים ותקבלו את הרווח הענקי מכך, שהוא ``טונת של כסף`` האם אתם מוכנים לקחת אחריות ולפספס את האפשרות העסקית המופלאה והפשוטה הזאת, בשביל סיכון של 30 שח ו ששה בולים? אני לא! ואני מקווה שתצטרפו אלי כדי שכולנו נוכל לעזור לכולנו. בהצלחה לכולנו!!!!

למעלה