פרק 24- סודות מדינה

YossihNew

Well-known member
|אילם|

אז מה אוקו יעשה לאחר שפגש את סקיי?

האם יוני יחבר את הנקודות?

איך היחסים בין ברוש וליאור יתקדמו?

ומה איריס תעשה כדי להגיע לאמת?

YossihNew

Well-known member
זה לא טוב, סקיי. לא טוב.

אבל למה אנחנו חוזרים לסצנה שראינו כבר?! עורכים מעצבנים.

שלי, שקט.

אבל למה אותו? טוב, בעצם מה אכפת לי, יצאנו מורווחים מזה...

אל תחתמי! זה אומר שאת רכוש של המועצה! אני לא מבין, אי אפשר למחוק לאיריס את הלמדא וזהו? הכור בדימונה? יש לו סודות? כי אני חשבתי שכל המטרה שלו היא לחקור את השער לחללית של צורי... אגב, התמונה של האישה ליד התמונה של השר, מי זאת? זאת נראית לי מישהי מההפקה. כן, תיזהרי, איריס, הוא יהפוך את הילדים שלך למפעל לקריפטון. אה, רונה פה. לא היה לה קלף נגדם? היא לא שלחה מסר לאנשים?

סקיי?

מסכנה שלי. אוי לא, עברנו להקשיב לברך של אריק... בסדר, היא לא נישקה אותך בדמות כוכב, ברוש. אבל רגע, כמה זמן נשאר לסקיי?

לא הייתי דואג ליוני.

לא, אל תגידו לו את האמת, זה יוני. למדבר? לברוח למדבר?! אריק, בוא לכף שטות. לא טוב לנסוע למדבריות. זה לא יעבוד כל כך. אוי, שיט. ליאור. הוא רוקד באולם עם שלי? אה, כוחות מליפיקיים בטח. יופי, אוקו.

וזה ששלי אוכלת את זה, לא מוזר? לא שלא מצחיק אותי לראות את בר רוקדת ומשתטה...

נו באמת, דניאל גד מעתיק את כוחותיו של דניאל ליטמן?!

ואני שונא את שניכם. טוב, את יוני בעיקר.

פתאום יש שם קליטה? בחייאת. חשבתי שאין. רגע, אבא של מילי, אתם יכולים להזכיר לי מאיפה אני מכיר א... בסדר, בסדר, אני סותם. מילי דווקא חכמה. אני שוקל אם לעשות בדיחה שאני לא מכיר את בועז קונפורטי. טוב, נו, רועי ביקש בדיחה אחרת. אני לא יכול שיהיו לי יותר מדי אלמונים.

בר מוזרה. מצחיקה, נהדרת, אבל מפרסמת טמפונים ומוזרה כמו החברות שלה נאיה ונטע. ליאור נחמדה.

אני על השר הזה אף פעם לא סמכתי. איש נטול עכבות.

סופסוף רואים את ליאור. אבל ברוש, ליאור לא אחראית למעשיה, אתה יודע שלא היה לה עמוד שדרה. אבל היא מקסימה בלי קשר.

צודק מקס. אבל ההוא שנפל וקם זה טראמפ וזה סיפור עצוב מאוד.

אוי לא, למה עוד פעם... זה מעצבן אותי שאיריס זאת שעושה את כל העלילות.

בר מיניאלי רוקדת עם כתר על הכתף. מוזר. אני בכלל מופתע שיוני עוד חי. הייתי מעדיף שיהרגו אותו.

מזכיר לך את השמינייה... לא חותמים על כאלה דברים. מסכן חגי.

אוקו עצמו הוא סוד מדינה. יש לי בעיה שפתאום איריס מבינה את החייזרים. ואני מבין שהיא נחשפה למידע, ועדיין הייתי אומר שזה צריך להיות תהליך.

מה זה? אה. רגע...

סקיי עושה לו סצנת קנאה או שהיא לא חושבת על זה?

אוי, לא טוב. בכלל לא. באמת היה לי מוזר שזה מעניין פתאום את אוקו.

כן, גם היה לי מוזר ההבעות המוזרות של סקיי.

חבל.​

Roei152

Well-known member
מנהל
שוב "בכוכבים " מופיע ... , עכשיו צריך קורניקבה
האלמנטים של גיורא גדולים פה בחור מגלה משהו שקשור לעלילה חוטפים אותו כדי שלא ייעשה משהו , מהפנטים אותו , ההתנההגות ההמוזרה מתחילה בנשף , כמה אירועים מהסדרות הקודמות ספרתם כאן?

שיר m

Well-known member
ברור שסקיי מעורבת. למה היא לא עשתה את זה בעצמה? היא לא יודעת למחוק זיכרון?
השאלה אם היא תספר לאריק או לא. נראה שלא.
והפריע לי שהוא אמר לו לשכוח את מילי לתמיד. למה לתמיד? רק לשבוע.

אני בעיקר דואגת לאיריס עכשיו. ורוצה להצדיע לה.
מסכן חגי. אולי יותם ישפוך עליו סודה או משהו.

אגב איך אוקו הלך לו, הגיע למסיבה והספיק לחזור בדיוק בזמן לחתום על סודיות, הא? צולע.

Roei152

Well-known member
מנהל
אם נועה (לא סומך על גיורא) תדע לבנות את החזרה של מילי, ולתת לה דמות יותר בשרנית שהיא חוזרת לארץ..
תכלס יש הרבה עם מה לעבוד שמילי חוזרת לארץ.. צריך להתמודד עם עימותים עם יוני ( להחזיר אותם אחרי מה שעברו לא בגלוי ) , שלי (עימות ביצ'יות), חבורת סקיי ( הייתי רוצה פיתוח דמות בכיוון שמילי תכעס קצת , אבל לאחר אירוע משמועתי תתנדב לעזור לסקיי) בממעין גלאפגוס )

למעלה