פרק 18- קונפטי

YossihNew

Well-known member
|חגיגה|

אז איך אריק וסקיי יתמודדו עם העלייה במערכת היחסים שלהם?

מה אוקו יתן לפינטו?

והאם איריס תגלה את האמת על מותו של אלי?

YossihNew

Well-known member
הבנו, היא חוזרת להיות חיילת. ואוקו נתן משהו לכולם. אוקו סתם נשמע מאוד צרוד. ולמה אנחנו רואים את איריס כל הזמן הולכת?

יופי אריק. ואפילו ליאור התרגשה מאוד. לא עבד, שלי. לא עבד. בומבה? לא ראיתם את יונתן. ליאור חמודה. למרות שלפני שנייה קראת לו חיידק. מצד שני... אולי זאת דעתה האמיתית. תלוי בברך של שלי.

ואני רק חושב שכל הסצנה, עידו טאקו צריך לדבר עם צמר גפן שתקוע לו באף. ברוש, אז מה אם הוא נישק ילדה? אתה נישקת בחור בטח.

סקיי לא נראית כאילו היא נהנתה.

ואולי היא מרגישה משהו. בכל זאת. רגע, אז שתסתכל לך בעיניים ותגיד לך שהיא לא אוהבת אותך. זה הטריק הכי ידוע ואפילו ירון ארזי יודע.

לא כל כך רגיל. אז היא כן נהנתה! ברוש, יא טמבל. למרות שבטח סקיי אוהבת סביח. חייזרים אוהבים אוכל מוזר.

יש לה יומן? לך לגיהינום יוני. וגם בשביל הברך של שלי. הוא שוב צריך לקרוע אותם? מניאקים. כל הכוכב הזה מניאקים.

מעצבנים שאתם. מעצבנים שאתם.

יום לפני הנשף? איך זה קרה? ליאור, די להיות בשני הצדדים! אלא אם זה מה שהברך של שלי דורשת! בצורה חברית, כמובן.

היי, אל תגידו בנוכחות סקיי "תהיה בן אדם". זה פוגעני.

מניאקים! כל היישוב הזה מניאקים! מה לעשות, תביא בחורה אחרת לנשף. אוי, אני לא חושב שזה יעבוד. רגע, זה כן עבד. היי! מה קרה? שוב מתיחות בנוביה?!

אפשר גם סתם להציג את העלילות לסירוגין ולא אחת אחרי השנייה, אתם יודעים.

מישהו עומד למות. אבל למה לא יוני? זה צריך להיות יוני.

איריס, זה לא יעבוד.

פינטו מסנן.

איריס, את לא עומדת ל... היא עמדה לירות בו. חגי סגל. אוקיי. בטח הוגו עזר לו.

אוקו מסוכן.

ואיך לשם אתם מתכוונים לפרוץ? אלא אם אתם מתכוונים להשתמש ב...

אוי, פינטו...

לא נראה טוב בכלל.

פינטו מקלל כרגיל.

חייב להגיד שבאור, לא בחושך, אוקו נראה די... מטופש. עם כל הכבוד למתח.​

שיר m

Well-known member
אוקיי, זה היה... לא צפוי.

וכבר שכחתי מה רציתי להגיד על כל הפרק.

אז סקיי ואיריס ייפגשו בנסיבות אחרות לגמרי... אבל אולי איריס תפגוש את אלי? כל כך הרבה אפשרויות...

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק סבבה
ברוש ומקס מעצבנים אותי .. חברים חברים ... תוקעים סכין בגב לאריק...

למעלה