פרק אחרון לעונה - הפרידה

פרק אחרון לעונה - הפרידה

תקציר (יש כאן
מן הסתם...)
בפרק החותם את העונה השנייה, מתכוננים החייזרים לחזור לכוכב שלהם ונותרו להם 24 שעות להיפרד ממשפחתם ומחבריהם; קייל נזכר שראה את טס מעוותת את מוחו של אלכס, וליז מחברת את האירועים ומגלה מי הרג את אלכס.(מתוך האתר של ערוץ 3) נשמע פרק מהמם. צפייה מהנה לכולם
שיר נ.ב. אתם מוזמנים לשרשר לכאן את הניתוח שלכם לאחר הפרק. אבל בינתיים, עד שיעברו ה-7 שעות (בערך) אתם מוזמנים לספר מה יהיו ההכנות שלכם לאחר הפרק (אוכל, טישו, צפייה בכל שאר הפרקים של העונה {
} וכולי...)

JUstMeAndMe

New member
פרק אחרון חייב להיות מהמם../images/Emo9.gif

ובינתיים
אני אלך לחוג שלי, אעשה סלטות. אקווה לא להתרסק. ואשתדל ללמוד למבחןב כימיה. אחזיק אצבעות לשביתה. שינה זה טוב.
ועוד כמה דברים.

dark angel 17

New member
הפרק

באסה שנגמר...אבל לא משנה יש עוד את עונה 3, מישהו יכול לפרט לי בבקשה מה יהיה בפרק היום, האם ליז ומקס ישלימו? ליז תגלה למקס את האמת עליה ועל קייל וגם על מקס העתידי? תודה לכל מי שיענה

תשובה כולל ספולייר

הם חוזרים ביחד..וכמו שהבנתי היא מספרת לו שהיא לא שכבה עם קייל, וגם על המקס מהעתיד, אבל את הקטע על המקס מהעתיד לא שידרו....אוף!!!!!

tink and pink

New member
וואו! פרק אחרון?!../images/Emo93.gif

אני לא מאמינה!! זה הגיע כל כך מהר.... אז רגע, מתי מגיעה העונה ה-3? אם אני לא טועה הוא אמור להגיע לערוץ 3 רק עוד כמה חודשים
בעאסה...

QueenMaria

New member
../images/Emo93.gif דווקא את הקטע הזה חתכו?!

אני בטוחה שזה הקטע הכי טוב בפרק!

r o s w e l l

New member
קראו פה את הקטעים שנחתכו מהפרק../images/Emo70.gif

הנה 3 קישורים שמצאתי. יכול להיות שבחלק מהם תקראו כבר דברים שקראתם בקישור אחר.

purple3

New member
יפהההההההההההה!!!!!!!!!

יווווו הם סופסוף ביחד!!!! טוב אני מודה בהתחלה חשבתי טוב טס לא התכוונה ובכלל מה לא עושים בשם האהבה לא?! אבל היא בוגדת היא כלבה .... איך מישהו יכול להיות נבזי כל כך ומה יהיה עכשיו היא רוצה למסור את התינוק לקוואר?! ואם אין יותר גרינלית' איך מקס יציל אותו?! יוו כמה שאלות ולא תהיה תשובה כי העונה נגמרה ליותר מדי זמן....טוב לפחות אני אלמד לבגרויות בלי הסחות.... טוב ואם למישהו יש כח אתם יכולים להביא לי את הרשימה של הפסקול מהפרק הזה?....תודה....

PopPy

New member
ופסקול הפרק המצוין להיום:

ד"א, הפרק הזה שודר לראשונה לפני כמעט בדיוק שלוש שנים - ב21/5/01! השירים שהושמעו היום, שכולם כולם מומלצים בחום: Doves - Here It Comes (הושמע בתחילת הפרק) Remy Zero - Perfect Memory (הושמע כשאיזבל ביקרה את הקבר של אלכס) David Gray - My Oh My (הושמע כשמקס נישק את ליז) Doves - Blackbird Coldplay - Trouble U2 - Walk On (הושמע בסוף הפרק) לגבי הפרק, וואו. פשוט וואו.
סיום עונה מצוין! וכמובן כמובן: ברוך שפטרנו מטס! לא אהבתי את מערכת היחסים של מקס עם ליז (למרות שליז השתפרה קצת מאז) ולא את מערכת היחסים שלו עם טס. מענין עכשיו מה יהיה, בכל אופן - במצב הנוכחי מבחינתי מקס צריך להשאר לבד

JUstMeAndMe

New member
../images/Emo153.gifמדהים../images/Emo70.gif משגע../images/Emo70.gifעצוב../images/Emo7.gif../images/Emo153.gif

פרק יפה, עצוב, מרגש. והוא הסתיים באותה שורה כמו עונה שעברה: "מה עכשיו, מקס?" זה עצוב
אבל יפה
לפחות הם נשארו
טוב אין יל זמן לנתח. חייבת ללכת לישון
צריך לקום מוקדם בבוקר. הלכתי לישון
לילה טוב
ביי

פרק ענק!!!

למרות שידעתי את הסוף והכול עם טס, כמה כיף להגיד את זה ובלי לכתוב את הסימון של ספולייר!!!! הללויה!!! ישבתי כל הפרק ולא נשמתי..כמובן בכיתי אבל נגיד... רק שניה!!! מריה ומייקל...זאת הפעם הראשונה שלהם? לפחות ככה זה נראה... ועוד שאל.ה...למרות שאני ידועת מה יקרה בעונה השלישית, אבל לא את הכול... מה הכוונה: לחפש את הבן שלי? אה?

purple3

New member
או קיי...

טס אמרהה שהיא הולכת בעצם להסגיר את הילד שלהם לקוואר...האויב בכוכב... אז מקס עד כמה שהוא כועס על טס יודע שבעתיד יצטרך לזור ולהציל את בנו אם התכוונת בשאלה שלך מה הוא יעשה בנידון אז סורי אין לי מושג...

dark angel 17

New member
../images/Emo99.gifאיזה פרק מושלם

מקס וליז ביחד!!!! אני שונאת את טס הכלבה הזו,היא כל כך רעה,מגיע לה שהיא חזרה לכוכב שלהם. איזה חמודים מריה ומייקל

purple3

New member
לא כל כך

מגיעה לה שהיא חוזרת אבל היא לקחה את התינוק איתה...ולא בגלל שהיא אוהבת אותו...היא הולכת למסור אותו לקוואר לפחות זה מה שמובן מההסבר שלה למקס בסוף בסוף

frikin shin

New member
לא אמרו בערוץ 3 כלום שזה פרק אחרון!

אבל ראיתי את הפרק וזה היה די ברור... ודי! זה היה הפרק הכי מדהים בעונה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כל הפרקים האחרונים שאלכס מת והכל היו מהממים!!!
די איזה שלמות של פרק
אני מזה נבהלתי שפתאום הוא נזכר שאלכס היה בחדר וישר ידעתי אז שטס עשתה את זה! ועכשיו אני מבינה למה כל הפורום שנא אותה!!! כלבה! שתמות!!! אבל אחרי שהילד שלה יוולד
אחלה פרק
אני לא מאמינה שלא הקלטתי!

למעלה