פרויקט חאן - מלחה

מצב
הנושא נעול.

idoba2

New member
יפה מאוד !!!

פרויקט חאן - מלחה
לא להתלהב! ר"י לא החליטה על חידוש מקטע זה (עדיין). בבוקר ה- 22/1 החלטתי לצאת לשטח ולסייר לאורך תואי הקו הנטוש, ע"מ: 1. להבין טוב יותר את משמעות חידוש המקטע. 2. לבדוק מה עומד מאחורי השמועות על פלישות לשטח המסילה. 3. לבדוק התכנות של רעיון שהתחלתי לגלגל לאחרונה להקמת ציר ירוק ובו שביל אופניים לאורך תואי המסילה. 4. סתם ליהנות מטיול בוקר חורף שמשי לאורך מסלול שמסקרן אותי זה מכבר. צרפתי מפה והוספתי ידנית את מיקומה המשוער של תחנת מלחה. להלן צילומים ורשמים...
יפה מאוד !!!
כל הכבוד !

55מוטי

New member
חן חן על ההשקעה.

פרויקט חאן - מלחה
לא להתלהב! ר"י לא החליטה על חידוש מקטע זה (עדיין). בבוקר ה- 22/1 החלטתי לצאת לשטח ולסייר לאורך תואי הקו הנטוש, ע"מ: 1. להבין טוב יותר את משמעות חידוש המקטע. 2. לבדוק מה עומד מאחורי השמועות על פלישות לשטח המסילה. 3. לבדוק התכנות של רעיון שהתחלתי לגלגל לאחרונה להקמת ציר ירוק ובו שביל אופניים לאורך תואי המסילה. 4. סתם ליהנות מטיול בוקר חורף שמשי לאורך מסלול שמסקרן אותי זה מכבר. צרפתי מפה והוספתי ידנית את מיקומה המשוער של תחנת מלחה. להלן צילומים ורשמים...
חן חן על ההשקעה.
לקח לי יומיים לראות את השרשור הזה.

eman70

New member
יופי של פרוייקט! ../images/Emo45.gif

פרויקט חאן - מלחה
יופי של פרוייקט!

והקו הזה, על אדני המתכת משנות השלושים, מתאים מאוד לרכבת קיטור לתיירים - שזה השימוש האידאלי לקו מבית שמש לירושלים (ואז גם הרכבת מירושלים לא תפריע ותעכב את הרכבות מב"ש ואליה). ואז באמת הוא חייב להגיע עד לתחנה ההיסטורית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה