"פרווג'יל " מוכר???

אתי ב10

New member
"פרווג'יל " מוכר???

רציתי לדעת אם משהו מכיר או משתמש בתרופה הזו?
אגב זו תרופה " להתעוררות ".
כידוע אנו חולי הלופוס סובלים מעייפות כרונית וזו תרופה שפשוט מעלימה את העייפות הזו לחלוטין.
ביי ביי פשוט מדהים
אנא אם משהו מכם שמע על כך או משתמש בזה או משהו אחר שעוזר לעייפות הזו אודה לתגובתו...

ל3

New member
יש דבר כזה??????????

יש דבר כזה תרופה שמעלימה עייפות?????????? אם כן איפה איפה איפה קונים אני רוצה סטוקים
. לצערי לא שמעתי על התרופה הזו ואין לי פתרונות קסם לעייפות - גם לי קשה איתה ויש ימים שהיא ממש מכרעת אותי

חחח הנה מה שמצאתי השאלה אם כדי לקחת ראו תופע

תשובה:

Modafinil שייך לקבוצה הפרמקולוגית של הסטימולנטים (מעוררים).
הוא משמש להגברת העירנות בחולים הנוטים לישנוניות בשעות היום, בעיקר בגלל הפרעה בשם נרקולפסיה (הפרעה של מערכת העצבים המרכזית, הגורמת לישנוניות), הפרעות בשינה בגלל עבודה במשמרות וכן כטיפול משלים במקרים של דום נשימה חסימתי בשינה.
שימושים נסיוניים הם במקרים של ADHD וטיפול בעייפות עקב טרשת נפוצה והפרעות נוספות.
תופעות הלוואי השכיחות של התרופה הן כאבי ראש ובחילה.

תופעות לוואי נדירות הן כאבים בחזה, עליה בלחץ הדם, דפיקות לב, בצקות, עצבנות, סחרחורות, דיכאון, חרדה, קשיי שינה, אי שקט, בלבול, שלשולים, ירידה בתיאבון, עצירות, שינויים בחוש הטעם, הפרעה בתפקודי כבד, כאבי גב, נימול, רעד, הפרעות ראיה, כאבים בעיניים, נזלת, אסתמה והזעה.
קיימים תיאורי מקרה של מאניה, פסיכוזה ופגיעה ביכולת הייצור של מוח העצם.

הרשימה נשמעת ארוכה ומפחידה, אבל אני חייבת להזכיר לך שמדובר בתופעות לוואי נדירות, ושלמעשה כמעט לכל תרופה יש רשימת תופעות לוואי באורך דומה.
יש להימנע משימוש באלכוהול בזמן נטילת התרופה, או לצמצם את השימוש למינימום.

ל3

New member
תודה על האינפורמיצה

הכי מצחיק זה שתופעת לוואי מהרשימה יכולה להיות נדודי שינה למה שאמור לטפל בבעיות שינה חחחחח

הנה למדתי משהו חדש

snear

New member
ועד משהו חשוב

אסור לנו לשכוח לבדוק שלא יהיו התנגשויות עם כל ה"ארטילריה" שאנחנו נוטלים במילא ביומיום כדי להחזיק אותנו על הרגליים.

המשך חג שמח
נעמה

אתי ב10

New member
זה דבר מדהים

אני קבלתי את התרופה הזו דרך לקוח שלי פעם אחת ומה אני יאמר
פשוט מדהים לא הרגשתי כך כל כך הרבה זמן איזה כיף אין עייפות אין פיהוקים אין את תחושה שעוד רגע את נ רדמת למשהו בפנים ( ואגב אני עובדת עם אנשים ) יש לך חשק לכל זה פשוט מדהים.
יום א אני הולכת להיפגש עם הראומטולוגית שלי ואני מאוד מקוה שהיא תוכל לאשר לי את הקסם הזה.
כל כך התגעגעתי להרגשת העירנות הזאת מרוב שאני בעייפות הזו כל הזמן ואני לא מדברת על הימים הקשים זה פשוט נראה כמו חלום...

ל3

New member
באמת נשמע מדהים

נתת לי רעיון לדבר עליו עם הראוטולוגית

למעלה