פנים

LOOK222

New member
פנים

בעקבות ירידה במשמעותית במשקל הפנים שלי ממש הצתמקו בעיקר באזור הלחיים יש משהו שניתן לעשות ???

מה תרצי לעשות ?

לא ציינת את גילך , דבר חשוב שיכול לעזור בהבנת המצב , אם הינך מתחת לגיל 20 , חכי ותני לגוף לגדול ולשומנים בגוף להתאזן , אחרי ירידה משמעותית במשקל הגוף עובר שינויים משמעותיים וגם הנפש, כך גם הראיה שלך כלפי עצמך... זה דבר טבעי אם זה משהו לא אסטתי או שממש לא סימטרי לפנים צייני זאת ונבין יותר מה ניתן לעשות... בהצלחה עוז.

LOOK222

New member
22 גיל

זה לא שהפנים לא מסתדרים מבחינה סמטרית זה שיש אנשים שמאבדים את רוב השומן שלהם מהרגליים או את רוב השומן מכמה אזורים .. אני הירידה המשמעותית במשקל נעשתה בעיקר בפנים שלי - לחיים כל מי שראה אותי אמר שאני ניראת כאילו הלחיים שלי נדבקות אחת לשניה! אני רוצה שומן בפנים שאם אני מביאה תמונה של לפני ההרזייה ואחרי שיהיה אפשר שהפנים שלי יראו פחות או יותר מבחינת שומן כמו הלפני אני ידעת שאפשר להזריק שומן מעצמי לאזור הפנים אבל לרוב זה לא נקלט ואני גם מפחדת להיות נפוחה ...

קשה להגיד

מבלי לבדוק פרמטרים נוספים , במקרה ספיצי כזה הכי טוב לקבוע פגישת ייעוץ ולהיות מודעים יותר לאפשרויות...

LOOK222

New member
איזה פרמטרים צריך?

אני יכולה לשלוח לך תמונות במסר אישי זה מספיק? מה אתה בדיוק מאיפה הידע הפלסטקאי? תודה על התגובות המהירות ...

יהיה לא פשוט

לכל אחד מאיתנו להבהיר את הנקודה שלו באמצעות הרשת... השאלה היא מה מפריע לך ואיך את רואה שאפשר לשפר ... אם את רואה בדמיון מה אפשר לעשות - כנראה שזה ממש לא מסובך ואפשרי , אם זה משהו שמפריע ובעתיד יכול לא להפריע , צריך לחשוב על הדברים האלה... נסי לשאול בלי בושה אחרים , מה הם חושבים על זה שרזית בפנים. קבלי מהם ביקורת אמיתית בונה, אם למרות מה שיאמרו תרגישי שמשהו לא כמו שהוא אמור להיות , אני מציע להיפגש עם בעל מקצוע שעובד ביום יום עם פנים של אנשים. הוא בלי בושה יגיד לך אם כן אם לא אם את צודקת אם את מדמיינת... אין לו שום סיבה לנסות לעשות עלייך קוםה. כל ניתוח עולה לא מעט כסף וזה לא מה שמניע אותו לנסות לשכנע נערים/ות צעירים/ות לעשות אצלו. הייתי ממליץ לך על ד"ר שלמה צרפתי , בנאדם מדהים, השאלות שלי נעלמו ברגע שפניתי אליו....... והביטחון מילא את החדר בהצלחה

אוקי אז ככה...

אני דווקא רציתי להרזות בבטן / מותניים בעיקר אך ככל שהתחלתי להרזות שמתי לב שכל הסביבה מעירה לי בעיקר על הפנים שניהיו צמוקות אבל אני הייתי מאושרת מהתוצאות של הבטן ככה שהמשכתי להרזות בלי לשים לב שהעצמות לחיים שלי הופכות להיות בולטות מרגע לרגע התייחסתי למה שהיה באמת חשוב לי הבטן השטוחה !!! לאחר זמן קצר שהורדתי ממשקלי מעט הצטלמתי ביום הולדת של חברה התמונות יצאו מדהימות והייתי מרוצה מאוד!!! ולאחר מספר חודשים ומשהו הצטלמתי ביום הולדת שלי (כאשר עכשיו אני כמה קילוגרם פחות מביום הולדתי) ונחרדתי מעצמי!! כשהמציאות מול הפנים זה אחרת ... ההתלהבות הרבה שלי מהבטן הסבה את צומת ליבי מהכמות הנכבדה של שומן שהורדתי מהפנים!! אני לא מדימיינת לשנות את צורת הפנים שלי להפך אני אוהבת מאוד את הפנים שלי רק שיהיו עם עוד קצת שומן!!! אם אני ישים לך את שני התמונות המדוברת (לפני - מומולדת של חברה ואחרי מומולדת שלי) תבין שבאמת רזיתי בצורה קיצונית בפנים וחבל לי על זה... אני לא רוצה להשמין במשקל בשביל לעלות על הפנים שלי שומן כי אני אוהבת את איך שאני ניראת עכשיו מכל הבחינות אם כבר הייתי מוסיפה גם שומן בתחת שנעלם אבל זה לא ניראה לעיין כמו הפנים!! יש כאלה שאומרים לי תשמיני קצת לא בגלל שאני כזאת רזה רק בגלל הפנים !!! כמו שכבר רשמתי אני לא רוצה לשים את התמונות שלי בפורום כזה נרחב אבל אני יכולה להתייעץ איתך במסר אישי שתראה את ההבדל העצום מבחינת השומן בפנים!!! עניתי על השאלות ששאלת בעצמי: מפריע לי שאין לי שומן בפנים! הדרך הכי טובה לשפר את זה בעזרת שומן של עצמי (מהבטן ירכיים תחת) אבל הפחד שלי הוא שאני יהיה נפוחה כמו שעושים ניתוח לעיבוי השפתיים וזה יוצא כמו בלון אני רואה בדמיון ויכולה לראות גם בתצלום (שלי!! לא של אדם מפורסם וכדומה.) כיצד אני רוצה להיראות.. זה מפריע לי עכשיו ולא משהו שיכול להשתנות בעתיד אלא אם אני יעלה במשקל !! אם אפשר לשאול איזה ניתוח עברת אצל הדוקטור? ומאיפה הידע הנרחב בטיפולים קוסמטיים שאני רואה שאתה מגיב רבות בפורום...

חחחח ../images/Emo140.gif

נעים לקרוא את ההודעה הארוכה שהשארת , עברתי ניתוח אף , אך עם זאת אני אוהב לקרוא ולהתעניין בדברים , לדעת אני מטבעי בנאדם סקרן שכל שאלה מסקרנת אותי בפני עצמה... (יש תקופות ויש תקופות) אני מאז הניתוח מרגיש נפלא... הבדל משמעותי , שמתחיל בהרגשה הפנימית שלי ומה שאני מקרין החוצה באסטתיות של הפנים שלי הסימטריות ששאפתי אלייה בהרבה יותר כיף לי וטוב לי ככה. אז כשעשיתי גם פירסמתי פה את כל התמונות של הניתוח שעברתי ולפני ואחרי והכל, חשוב שתדעי , שאם זה לא קריטי... אולי שווה לחכות עם זה עוד, כי ברגע שעושים כל שינוי קוסמטי, אפשר להגיד שכמעט אין ודרך חזרה למה שהיה קודם... אבל שוב , יכול להיות שבאמת אצלך זה משמעותי וניתן לטיפול פשוט מאוד... צריך ללכת לרופא מומחה שישקול אם זה אפשרי ... כמה כדאיות יש בתהליך, ויציג בפנייך נשים / גברים נוספים שעברו תהליך זהה ותוכלי לראות את התוצאות בעיניים... ידבר איתך על זמן החלמה , על תופעות לוואי על סיכונים , על מחיר יש המון סעיפים... אחרי כל התהליך הזה במידה ותרצי אני ארגיש טוב להגיד לך שיהיה בהצלחה בניתוח ואהיה עם ציפייה גדולה לתוצאות ...

כן ההודעה שלי יצאה קצת מצחיקה...

הפנים.. התחת ה-שומן!!! ככה זה איפה שיש שומן לא רוצים שומן ואיפה שאין שומן רוצים הרבה שומן!!! :) הבעיה שלי בניגוד אליך שניתוח פלסטי באף זה הליך שגרתי אבל אני לא ראיתי לפני \ אחרי של הליך "לניפוח" הפנים בשומן טיבעי תקן אותי אם אני טועה (פעם אחת בחיים אני רוצה להיות טועה) אבל ההליך זה בודאי קיים אבל לא פופלרי כמו ניתוח פלסטי באף וזה שבחרת בד"ר המדובר זה הגיוני כי הוא מומחה לאיבר הנל לפי מה שקראתי ! אני שוקלת את כל האופציות ולא ממהרת ... אני דווקא במידה מסויים שההליך "שלי" הוא הזרקה בניגוד להליכים אחרים בתחום הפלסטיקה שכוללים "לחתוך" אבל אני לא ממעיטה מערך התהליך שאני יצטרך לעבור זה גם כן ניתוח שכולל למעשה שני שלבים של שאיבת שומן והזרקת שומן ... תמיד טוב להיות סקרן לכן אני שאלתי מסקרנות :*) מנהל הפורום ה"דר ככל הניראה הלך לאיבוד :) יום טוב !!

למעלה