פנייה להצעת שירות

צבית ה1

New member
פנייה להצעת שירות

שלום לכולם,
פתחתי עסק שנמצא בתחילתו.
אני שוקלת לפנות לעסק מסוים שבו מעלים וויבנארים שנמצאים גם בארכיב (לאחר השידור החי), והגישה אליהם היא בחינם.
הצעת השירות שלי תהיה בחינם כי עד כמה שידוע לי אין הוצאה מושקעת בוובינארים מצד אותו עסק,
אך בתמורה ארצה לבקש שאותו שירות מוגמר יוצג אצלי באתר כדוגמא בלבד.

האם ישנם דברים שאני צריכה לקחת בחשבון שלא לקחתי?
איך ניתן ליצור קשר עם עסק כדי להציע לו הצעה שכזאת?
איך מפנים הצעה עסקית?

תודה.

Alexsushi

New member
אם הבנתי נכון...

היי, לא כל הבנתי מה השרות שאת מציעה, ומה המודל העסקי אבל...

לפי הבנתי את בעצם רוצה להקים ארכיון וובינרים שאנשים יוכלו להכנס ולצפות בהם.
אני מניחה שהמודל העסקי הוא פרסום כך שבעצם המיזם הינו אתר תוכן שנותן לצפות בתכנים בחינם ובזכות הטראפיק העתידי שיהיה את תצליחי למכור פרסמות.

אם הבני אותך נכון, אז את בעצם מדברת על קטגורית אתרי התוכן, המגוון הוא עצום מאתרים כמו וואלה,יוטיוב,XNET ואפילו תפוז ועוד.
לאתרים מסוג זה יש שלושה אתגרים:
1. יצירת תוכן בזול.
2. להביא טראפיק איכותי לפרסום.
3. מנגנון פרסום יעיל.

בעוד האתגר השלישי הוא טכני לחלוטין שיתכן ויש פתרונות מדף עבורו שני האתגרים הראשונים הם אתגרים שיווקים ועסקיים וכלל לא פשוטים שדורשים לא מעט מחשבה ותכנון.
ראשית עליך להגדיר איזה סוג עולם תוכן מדובר, נושא זה הוא מאוד חשוב מפני שהוא יגדיר לך מי הם יצרני התוכן ( שאת צריכה לפנות אליהם) מי הם הגולשים אליהם את פונה, והכי חשוב, מי הם הלקוחות ( המפרסמים) שמהם יבוא בתחילה הכסף.
כפי שאת מבינה שלושת קהלים אלו חייבים להיות קשורים, ופה כבר מגיע האתגר הגדול.
בעולם הפרסום כל המשחק הוא להצליח לייצר כמות גבוהה של לקוחות פוטנציאלים ברמת איכות גבוהה של לקוחות פוטנציאלים.

לדוגמא, אם ניקח אתר כמו HOMEAID שהוא אתר תוכן והדרכות בעולם העשה זאת בעצמך, ניתן לראות כי קהל היעד הוא אנשים שאוהבים לעשות לבד דברים בבית, משיפוצים ועד אומנות, ולעומת זאת המפרסמים הפוטנציאלים הם אותם בעלי עסקים אשר מוכרים להם ציוד, כלים וחומרים. התוכן הוא כאמור בעולם זה. יחד עם זאת ניתן לראות כי יש באתר עוד תתי קטגוריות רבות כגון נגרות,אומנות, עיצוב ועוד....

בקיצור ועל קצה המזלג, עליך לבחור קודם עולם תוכן, להבין מי הם ספקי התוכן הרלוונטים ( אם יש כמות ויכולת להשיג תוכן) מי הם קהל הגולשים הרלוונטי ( אם את יכולה להגיע אליהם ואם הם קונים פוטנציאלים) ולבסוף אם יש בכלל שוק פרסום בתחום זה.

ושוב, כל זאת אם הבנתי נכון את העסק :)
בכל מקרה שיהיה בצלחה

צבית ה1

New member
היי, האם אני יכולה לשלוח אליך מסר?

אני לא רוצה לחשוף את הרעיון שלי. עד כמה שידוע לי המתחרים בתחומי לא העלו לאתר שלהם ביצוע רעיון כזה.

ואגב, מתנצלת שאני לא מפרטת, ולכן אני לא מובנת..

צבית ה1

New member
לכל הפונים אלי במסרים.. תודה רבה !!

איני מקימה אתר שיהיה סוג של ארכיון לוובינארים. רעיון נהדר, אך זו לא הכוונה.
אני באה מעולם התוכן, כתוביות וכד'.

לכן, אין קשר לאתר ארכיוני.

תודה על ההיענות והעזרה.

למעלה