פניה אישית מהלב שלי אל " לב העולם הפקות "

יוסי360

New member
פניה אישית מהלב שלי אל " לב העולם הפקות "

מה שלומכם ? איך עברו החגים ? אני בטוח שמצויין. ברצוני לשתף אותכם בכמה דברים שקרו מאחורי הקלעים של הפורום בחודשים האחרונים. כמו ששמתם לב חברי הגרעין כבר לא כותבים בפורום תקופה די ארוכה ואני אסביר מדוע. לפני כמה חודשים ממש בתחילת הקיץ רצינו לקיים מפגש מעריצים של חברי הפורום יחד עם מוש מכמה סיבות שאחת מהם היתה לקרב בין מוש למעריצים . הסיבה השניה היותר חשובה היתה לזכות לשיתוף פעולה בין "לב העולם" הפקות לבין מנהל הפורום בכל מה שנוגע לחלוקת כרטיסים לחברים,הגרלות, פרסים וכו'. אחרי יצירת קשר ראשוני עם "לב העולם " הובהר לנו שהם מאוד מעוניינים במפגש הזה ומה שהם מבקשים בעצם זה 25 איש לפחות שיהיו נוכחים במפגש. כידוע 25 איש זאת לא הבעיה והיתה הענות של למעלה מ35 איש למפגש והתחלנו להריץ את הנושא. כאן מתחילה תקופה של כמעט 4 חודשים של אין ספור טלפונים בין אילן לבין ההפקה , ים של מיילים, והבטחות ללא כל כיסוי שאחד זורק את ה "תיק " לשני על מנת לפתור אותם מה " עול " הזה שנפל עליהם ביום בהיר. יש לציין שאנחנו מצידנו עשינו הכל על מנת להוציא את המפגש הזה לפועל בין אם זה במיקום המפגש ובין כמות האנשים, שבעצם ענינו על כל דרישות ההפקה. כשהתברר שאין עם מי לדבר ב "קן הקוקיה " הזאת יצרנו קשר ישיר עם מנהלו האישי של מוש רוני חוס. רוני הסביר לנו שהוא לוקח את זה לטיפולו האישי ושנדבר רק איתו בנושא המפגש וגם הבטיח מאה ואחד הבטחות לשיתוף פעולה של הפקה עם הפורום וכמה שזה חשוב ובלה..בלה..בלה.. בכמה הופעות שיצא לנו להיות גם נפגשנו עם רוני ודיברנו איתו על המפגש והוא מרחאותנו בסיפורים שהוא תוך כמה ימים סוגר את זה ושנקבל תאריך בקרוב, ושהוא היה רוצה שזה יתקיים בין ראש השנה לסוכות. גם עם מוש בכבודו ובעצמו דיברנו והוא כמו תוכי של רוני מבטיח שהוא מאוד רוצה את המפגש הזה. דיבורים לחוד ומעשים לחוד : מלכתחילה ההפקה לא היתה מעוניינת במפגש הזה וממקור ראשון אני יודע שגם מוש לא רצה את המפגש הזה ומה שבעצם הם עשו הם המשיכו לצחוק לנו בפרצוף ולמרוח אותנו בסיפורים עד כמה מוש עסוק ואין לו זמן ( אבל לחתונה של אלי פיניש היה לו זמן ללכת ?) בתקווה שאולי נתיאש ונרד מזה . איפה היתה הבעיה להודיע לנו מלכתחילה שהם לא בעיניין ובזה לסגור סיפור ? אני מזמין את הפקתו של מוש להכנס לפורום של מאיר בנאי וללמוד איך מתנהל שיתוף בין ההפקה ובין מנהל הפורום בכל מה שנוגע לחלוקת כרטיסים , ובכלל לאכפתיות ובעיקר לשמר את קהל המעריצים. שתבינו..אפילו לוח הופעות חודשי קשה להם לשלוח אחת לחודש למנהל הפורום שזה הדבר הכי בסיסי שקיים בכל פורום. בושה. כמו שאתם בטח יודעים אני אילן ורונן מלווים את מוש כבר הרבה שנים ומה שתמיד עמד לנגד עינינו זה לשמור על הפורום שלו כפורום פעיל ועינייני כמו שמגיע למוש וכל הזמן למצוא דרכים איך אפשר לייעל ולשפר וכן...בשביל זה צריך קצת שיתוף פעולה מלב העולם ואת זה לא קיבלנו מעולם מסקנות : א- הפורום הזה לא מעניין את ההפקה ובטח שלא את מוש מצידם שהפורום גם יסגר זה ממש לא יזיז להם. ב- מוש בניגוד לעבר לא מחובר לקהל שלו בלירה . ג- לקהל של מוש יש אנטלגנציה גבוהה בניגוד לחשיבתם של מוש והפקתו. ד -מוש הפך להיות עוד אחד מכמה אומנים שבדרך לפסגה שכחו כמה דברים ... ובכן חברים יקרים אנני מוצא סיבה להיות חבר בפורום של אומן והפקה שמזלזלים בנו ובאנטלגנציה שלנו. ומה שהכי גרוע שכמעט חודש וחצי לא שמעתי דיסק של מוש בן ארי וזה הכי גרוע מבחינתי. תהיו ברוכים באשר אתם יוסי

להתראות...

אכן גם אני מסיימת את תצפיותי בפורום הזה אם אנחנו לא מעניינים אז זו בעייה שלו...וזו תהיה בעייה שלו. אני אומרת שלום למרות שלא הייתי פעילה. היו שלום.

אני עם יוסי../images/Emo10.gif

טוב אז קודם צריך לומר לכם תודה ל כל הזמן והמאמצים שהשקעתם על מנת שמפגש זה יצא אל הפועל תודה על כל העבודה הטובה אבל, אם זה היחס של כל ההפקה וכל האנשים מסביבו כלפי אנשי הפורום והמעריצים בכלל הם באמת צריכים להתבייש בעצמם כנראה שכמו שאמרת יוסי יש אנשים שכשהם עולים למלעלה הם כבר לא מסתכלים על אף אחד וזה חבל ועצוב מאוד..כי סכ"ה אנחנו האנשים "הפשוטים" הם אלה שליוו ומלווים אותו בדרכו..לא נותר לי לאחל לו רק טוב והמון בהצלחה... שיהיה לכם שבת שלום ורק טוב אוהבת המון שרון

nawa

New member
סליחה שאני אומר את זה

נראה לי שפשוט הציפיות שלכם היו גבוהות מדי... כשניהלתי את הפורום היו הגרלות וחולקו כרטיסים להופעות ואפילו היה מפגש משותף עם מוש עצמו. אף פעם לא לחצתי יותר מדי לקיים מפגש עם מוש או לקיים איזשהו שיתוף פעולה, במידה והיה רצון ושיתוף פעולה אחלה במידה ולא אז לא. הפורום הזה קיים לא בשביל שיהיה שיתוף פעולה מצד מוש או ההפקה למרות שזה רק יכול להוסיף. הפורום הזה קיים בשביל כל האנשים שאוהבים את מוש או את השירים שלו ושל להקת שבע ורוצים לשתף באהבה שלהם. לא צריך "גרעין קשה" או ווטאבר בשביל שהפורום הזה יתקיים. אני חושב שנסחפתם עם זה יותר מדי. נאור, מנהל הפורום לשעבר. נ.ב: פתחתי עכשיו פורום מעריצים לאברהם טל, הפורום נפתח לאחר בקשתי ואפילו פניתי לאברהם לשיתוף פעולה וקיבלתי אוקיי גם מצד חברת התקליטים והפורום בתפוז הוא הפורום הרשמי אבל גם אם לא הייתי מקבל את האוקיי הייתי פותח את הפורום.

איתן231

New member
אני מסכים עם נאור../images/Emo45.gifיוסי לקחת את זה אישי מדי

ואפילו באופן טיפה ילדותי. אז אם מוש לא רוצה לפגוש אותי?אז מה, שלא יפגוש.. אז אני אפסיק להעריץ אותו?אפסיק להקשיב למוסיקה שלו? מה זה כאן?ברוגז? אז נכון שלהעריץ זה שילוב של לכבד את האדם ואת המוסיקה שלו כאחד. אבל כשהאדם לא בסדר אז מה?פתאום גם המוסיקה חרא? לא רוצה להפגש?סבבה איך אומר נאור?בלי לחץץץץץץץץץ. אני אמשיך לבוא לכאן ובטח שאמשיך לשמוע את הזמר הגדול הזה. איתן

sherry 31

New member
סבלנות איש יקר.. היא מילת המפתח..

היי שמי שרי ואני צופה שקטה.. מעריצה של מוש שנים עוד מיימי שבע.. אני יודעת לפי התרשמותי שמוש ורוני בכלל לא כאלו .. אני חושבת שאתה באמת צריך לתת לו את הזמן שלו.. הוא מאוד עסוק..זה נכון שזה מאכזב והציפייה לשיתוף פעולה ויחס שונה .. אבל עדיין זה לא אומר שצריך להיות נחרץ.. קצת סבלנות אל תשכח שחוץ ממך יש עוד הרבה גופים , אנשים וכיוצא בזה שפונים כל היום וכל יום אליהם ברעיונות ובקשות ובין כל זה הוא צריך לנהל חיים אינטנסיבים ומלאים .. בלי לחץ.. אני לא חושבת לרגע שמוש או רוני עושים בכוונה או שלא מעניין אותם מהמעריצים, ממש לא .. ההיפך הוא הנכון.. אז בלי כעס והרבה אהבה .. תהיה קצת יותר סבלני אליהם.. ואל תצפה יותר מדי תבין.. ואז תראה שדברים יראו אחרת.. שא ברכות שרי

היי חברים....

טוב נראה לי שלא הצלחנו להסביר את הנקודה העיקרית והחשובה בעיניין לכן אנסה להסביר : כשפניתי ללב העולם לקיים מפגש פורום היתה היענות גדולה מקרב החברים פה לקיימה ואפילו שאלו מספר פעמים אותי מה קורה בעיניין המפגש ובכל הפעמים עניתי שאותותו זה קורה זה רק עיניין של תאריך ולא נראה מסובך...(מה שהסתבר שזה מסובך) סבלנות היתה לנו המון זמן ולא היתה לנו בעיה אם היו אומרים לנו שזה מסובך ושבעתיד הם יבחנו את האפשרות ויודיעו לנו אבל כשאומרים לי הרבה פעמים כן אותתותו שבוע הבא נחזור אליך עם תאריך,עוד יומיים נסגור תאריך,לדעתי זה זילזול מוחלט בי ובנו יחד ואני מבין את יוסי, נאור,לידיעתך נכון שלא צריך גרעין קשה בשביל לקיים פורום אבל מה לעשות שללא הגרעין הקשה הפורום הזה מזמן היה נסגר עוד בימי ניהולך אז בוא תפרגן לגרעין הקשה שעושה עבודה מצויינת ועוזרים לי,למשל את לוח ההופעות המעודכן ללא עזרתו של יוסי לא היינו מתעדכנים. למרות שבהפקה הבטיחו לי כל חודש עידכון למייל לגבי ההופעות זה לא נעשה כלל.וחוץ מזה לא לחצנו לא הלחצנו ולא נלחצנו,ההתמרמרות היא לא על הפגישה עם מוש, אין לנו ולא היתה לנו בעיה לא להפגש איתו אבל להבטיח,ולשאול כמה אנשים יהיו וסגרנו על מקום המפגש וכו...וכל זה לקח זמן מאיתנו אבל בכיף..ונראה לי מזלזל ביותר להתיייחס אלינו בצורה כזאת ועל זה הטיעונים של יוסי ללב העולם.וחלק מהפעילות של הפורום זה גם הידוק הקשר האישי עם האומן וההפקה שלו ועובדה שבכל פורום נורמלי יש שיתוף פעולה של ההפקה עם הפורום(מי כמוך יודע)... ואיתן כנראה שאתה ממש ממש לא הבנת את הדברים של יוסי אז אולי תקרא אותם לעומק ובסבלנות לפני שאתה כותב תגובה ש/לופה מהמותן זה לא קטע ילדותי "אז אם מוש לא רוצה לפגוש אותי?אז מה, שלא יפגוש.." לדעתי זה הרבה הרבה יותר ילדותי לענות בצורה כזו מזלזלת.ויוסי לא אמר שהוא יפסיק להעריץ אותו(אני מקווה ששנינו קראנו את אותה התגובה של יוסי) זה שהוא אמר שהוא לא שמע כבר חודש וחצי שיר של מוש זה לא הפסקת הערצה זה לקחת פסק זמן וזה נראה לי בסדר גמור. עכשיו בבקשה ממך תסביר לי את המשפט ההזוי הזה שלך ציטוט:"אז נכון שלהעריץ זה שילוב של לכבד את האדם ואת המוסיקה שלו כאחד.אבל כשהאדם לא בסדר אז מה?פתאום גם המוסיקה חרא?" תסביר לנו מה מה הקשר למה שיוסי כתב? איתן הנכבד אנחנו מכבדים אותך לכן תלמד לכבד וממש לא מכעס אלה מהיותינו חברים באותו פורום ואני שמח שאתה נשאר איתנו ושנדע ימים יפים יותר מיוסי אני מבקש לבחון שוב את האפשרות להשאר איתנו אבל אכבד כל החלטה שלך..... שבוע טוב ומהנה לכולם באשר אתם.....

אני מסכימה עם יוסי

אני חושבת שההפקה חייבת לגלות קצת עניין בפורום, אם כל הכבוד זה הפורום הרישמי של מוש ואי אפשר להתעלם כך ממעריצים שבסופו של דבר הם אלה שבאים להופעות ומפרנסים אותם . גם אני למען האמת לא הבנתי את התגובה של איתן, כי יוסי לא אמר שהוא ברוגז והמוזיקה חרא וזאת בהחלט היתה שליפה מהמותן. אני מודה שאני הייתי סמויה תקופה ארוכה , אך בזכות חבריי הגרעין שתמיד גרמו לי להתעדכן לגבי מוש נשארתי תמיד בשטח וזה יאמר לזכותם. מה שנשאר לי זה להגיד זה כל הכבוד ליוסי וחבריו על עבודת קודש שהם עושים בפורום הזה, ועל המאמצים שלהם לקיים את המפגש וליצור עניין בפורום שכל כך חסר פה. יום טוב לכולם

nawa

New member
תשובה

יכול להיות שהפורום היה נסגר גם בתקופת ניהולי, למרות שעשיתי ואני בטוח שגם אתה עשית ועדיין עושה את כל המאמצים להשאיר את הפורום הזה חי ופעיל. לגבי לוח הופעות - למה אתה צריך שישלחו לך מההפקה לוח הופעות, כל כך קשה להתעדכן מאתרים אחרים, למשל באתר הבמה יש לוח הופעות מעודכן ואני מתעדכן משם והייתי מעדכן את הלוח בפורום משם ואני מניח שאפילו באתר הרשמי של מוש יש לוח הופעות ואפשר לקחת משם. תשמע אני לא יודע מה איתך, אני הייתי מבין מהר מאוד מתי מסבנים אותי וסתם סוחבים אותי אז למה לקחת ללב, לא רוצים לא צריך בדיוק כמו שאיתן אמר. ועוד דבר איתן לא התכוון לפגוע באף אחד הוא פשוט אמר את הדברים שלו כמו שהם בלי יותר מדי פוזות ועניינים, מה אתם לוקחים אותו קשה, חבר'ה תזרמו. ועוד דבר לא פחות חשוב - הפורום הנ"ל בתפוז לא מוגדר כפורום רשמי כך ש... (פורום רשמי צריך לקבל אישור של ההפקה והוא מסומן ב*) תודה וסליחה אם פגעתי במישהו.

איתן231

New member
גודו אני קורא לדברים בשמם ולא מחפש ליפות

אותם ועומד מאחורי כל מילה ומילה.

cherry32

New member
לא הייתי פה שנים מה קרה פה?!../images/Emo59.gif

אני בשוק....לב עולם חייבים לשתף איתנו פעולה אנחנו מעריצים רשמיים על אמת מעניין אם מוש יודע על כל זה? אני עדיין בהלם...

למעלה