פנטזיה

onceand4all

New member
פנטזיה

פנטזיות, יש אומרים, הן בדיוק זה – פנטזיות - וכך גם עליהן להישאר. המימוש נוטל מן הפנטזיה את כוחה המכשף, את עולמה נטול הכבידה, וכופה עלינו התמודדות עם ההשלכות המציאותיות שעצם העדרן הוא סוד הקסם. מאידך מעולם לא הגבלתי עצמי לחוכמתם של אחרים, או לחוכמה בכלל, ובחלומותיי שלי אני אוהב לגעת. ואני, שלא בשונה משאר בני מיני, רציתי פעם אחת לפני שאמות לראות שתי נשים אוהבות האחת לשנייה. אלא מה? שתיים הן אחת יותר ממה שיש לי ואפילו אם היו דרושה הייתה הסכמתן. וכך, בערב זוגי קרוב ונעים, ללא כל התגרות מצידה, יצאתי לחפש לי צרות חדשות לרדוף אחריהן. - מתוקה, אני שואל ברוך אגבי, יש איזה חלום מיני שלא הגשמת איתי עדיין? משהו שהיית רוצה? – לא חמוד, אתה יודע שאני מאושרת. היא אומרת לתוך החזה שלי ואני מתמוגג. – ובכל זאת? אני מקשה, הכל עשית וזהו? היא מרימה ראש ונועצת בי מבט ארוך ובוחן, שוקלת מה עובר עלי ולאן אני חותר. היא מכירה אותי היטב ואין לנו סודות, ובכל זאת נראה כאילו היא בוחרת לשחק איתי עוד קצת לפני שתבחר לחשוף את המהלך שלי. לאות תודה אני מסיר את הבעת התמימות מהפרצוף שלי ונותר עם מראה השדון הזימתי שמאפיין אותי בדרך כלל. – משהו כמו מה? היא שואלת, תן דוגמא משלך. בבקשה, שני מהלכים והיא הוציאה אותי אל האור. - הייתי רוצה לראות אותך מתנשקת עם אישה, אני אומר. - באמת? היא שואלת, ספר לי יותר. ואני מתחיל בקטנה, לוחש באוזנה על הריגוש בראשי מעצם המחשבה על מפגש השפתיים והלשונות, על הליטופים הרכים והריח הטוב, וככל שאני מדבר נודד לו הריגוש מהראש לחלציים והנה אני, מתוחכם רק בעיני עצמי, כבר מפליג בדמיוני לציצים החמודים, לנשיקות בבטן, לישבנים העסיסיים ולערוות המהבילות מחום ורטיבות, למיניות המשתחררת בשתיהן... בין לבין אני שואל את עצמי אם הצלחתי לשווק את זה לעוד מישהי חוץ ממני וההוא שם למטה שנראה מאמין לגמרי שאפשר לגעת במילים. היא מלטפת אותו בידה, משתיקה אותי קצת בנשיקה אוהבת, מרוגשת מעצם הריגוש שלי. שקט דרוך יורד עלינו, והנה אנחנו שוב במציאות, חבוקים באהבה על הספה, לא חסרים דבר באמת. זמן מה חולף והשקט מסתורי בעיני. – נו, אני שואל, מה את אומרת? – מה שאתה אומר, היא לוחשת באוזני, בדיוק מה שאתה אומר. – כלומר כן? אני שואל, רוצה? – רוצה כמוך, לא פחות לא יותר.- למה אתן לא יכולות לדבר ברור, דברי שאבין. – לפני רגע התרגשת משתי נשים ופתאום אחת זה כבר יותר מדי לך? היא מתחכמת, ואתה ברור יותר? כל זה רק בשביל להגשים לי חלום, כן? או אולי לך?. היא כמובן צודקת ואני מתנצל, כן זה בשבילי, אבל גם בשבילה אם היא רוצה בכך, אין צורך להפריד כאן, אנחנו יחד, זוג. – ממ, הבנתי, אם כך אז כן, אני מוכנה. אם נמצא מישהי שאוכל לחשוק בה וגם תסכים שתצפה, אז כן, אבל בתנאי. גול! אני צועק בלב, הצלחתי! נרגש כל כך ולא ממש מקשיב. – אז קבענו? היא שואלת. – וודאי קבענו, אני אומר. – איזה יופי, לא ידעתי אם תסכים וזה ממש חלום שלי. רגע, רגע, מה זאת אומרת, חלום שלה? זה החלום שלי, ולמה שלא אסכים? – לא אסכים למה? אני שואל. לעשות בשבילי את אותו הדבר. – כלומר? אני שואל בחשדנות. - הוא שאמרתי, היא לוחשת על אוזני, אני רוצה בכך בדיוק כמוך, לא פחות לא יותר. וגם אני מתגרה רק מלחשוב עליך מתנשק עם גבר, על מפגש הלשונות והשפתיים, המגעים העדינים יותר והעדינים פחות, על העירום שלכם, הישבנים והזקפות, המיניות המשתחררת... אהה! אני קולט סוף-סוף, לא סתם גול, גול עצמי! והנה אני כאן עם אהובה שתגשים לי את החלום שלי, אבל לא בחינם ולא בלי סימטריה. שוויון האישה. שח ומט. - אז מה עכשיו? – עכשיו נשאר רק לקבוע מי ראשון. מתנדב, או שנטיל מטבע? היא שואלת ומחייכת. - מתנדב למה? אני מיתמם פתאום. תסבירי לי בדיוק מה מרגש אותך כל כך. – אז ככה, היא לוחשת לי באוזן, רוצה לראות אותך מתנשק עם גבר, לא סתם על הלחי אלא עמוק עם הלשון, שתלטף אותו בכל הגוף, ובכל הגוף זה בכל הגוף, תיקח אותו ביד ובפה תמצוץ ותמלא אותו כפי שאני אותך, עד שתוכל לקחת את זקפתו אל בין רגליך, תשב עליו, כמוני עליך, ותיתן לדברים לקרות. משם אני בטוחה שתסתדרו בלי הנחיות אך כמובן שאשמח אם תגמור כשהוא נע בבטנך ואולי שיגמור הוא עליך. אבל רק אם זה מין בטוח כי אתה ואני זה לתמיד ופנטזיות לפעם אחת. עוד היא מדברת ואני מגורה בטירוף, מרוגש מעצם הריגוש שלה, מהחשש, מהאסור. וכן, אני חושב, למה לא? ובפרט שתהיה שם איתי, מתבוננת בי כפי שאתבונן בה, מודה לי כפי שאודה לה... המטבע עולה לאוויר ונוחת עם הפנים למטה. - פנים למטה זה אני עכשיו, אנחנו צוחקים ביחד... מועמדות ומועמדים, נקיים, בטוחים, יפים וחושניים מוזמנים לשלוח תמונה. האישה והגבר שנסכים עליהם (וירצו גם בנו) ייקחו אותנו מעבר לדיבורים למה שיהיה, כך אנו מקווים חוויה חד-פעמית ובלתי נשכחת. [email protected]

למעלה