פלייליסט להופעה

גיל110

New member
פלייליסט להופעה

בהנחה וניקלבאק היו באים לארץ, איזה פלייליסט הייתם רוצים שהם יסיימו? עד 24 שירים נגיד. + איזה להקת חימום הייתם רוצים שתעלה, אם בכלל
יאללה, לענות! שאלתי את זה פעם ורק פילה ענתה לי, אז אני שואל שוב

שלי: |פסטרמה|

rockstar how you remind me if everyone cared far away someday too bad beacause of you savin me וזהו בערך... ולגבי הלהקת חימום, היא חייבת להיות מהארץ? אם כן- אז מוניקה סקס ומשינה. אם לא- האחים ג'ונאס, סימפל פלאן, קולדפליי וגרין דיי. כולם ביחד
אבירן, ששששש.. אף אחד לא שאל אותך לגבי הטעם שלי.

גיל110

New member
../images/Emo24.gif חח קרועה את

והלהקת חימום בארץ מהארץ ילדונת, ולא נראה לי שסימפל פלאן יחממו הופעה של להקה כמו ניקלבאק...

המצאתי תאוריה על הכינוי שלך |פסטרמה|

גיל זה בגלל גילך המופלג, שד"א ממש קרוב ל-110

אני

1.Hollywood 2.Hero 3.How You Remind Me 4.Woke Up This Morning 5.Money Bought 6.Should've Listened 7.Do This Anymore 8.Another Hole in the Head 9.See You at the Show 10.Because Of You 11.Flat on the Floor 12.If Everyone Cared 13.Photograph 14.Animals 15.Rockstar 16.Savin' Me 17.We Will Rock You 18.One Last Run 19.Leader of Men 20.Old Enough השירים לא מסודרים לפי הסדר,אמן חימום - סינרגיהXDXDXD
סתם סתם, תרגעו, אין לי רעיון אמן חימום כרגע.

גיל110

New member
יפה FarAway וSomeday?

ושמת את one last run שהוא משעמם
בקשר לHero, לא יודע אם זה אפשרי כי לא הם שרו אותו, אלא צ'אד וג'וזי.

גיל110

New member
עונה

(לא בהכרח באותו סדר) Far Away If Everyone Cared Because of You Feelin' Way too Damn Good Saturday night alirght Savin Me Photograph Rockstar Animals Too Bad Fly Learn The Hard Way Yanking Out My Heart Leader Of Man Cowboy hat Slow Motion Believe it or Not Should've Listened Someday ובתור הדרן, הלהיט האולטימטיבי שלהם - How You Remind Me.

למעלה