פיתוח תמונות

פיתוח תמונות

אני זוכרת שלפני כמה זמן היה פה(יותר נכון בקומונה) דיבור על מחיר פיתוח תמונות, ובגלל שאני רוצה עכשיו לפתח הרבה תמונות אז סתם ראיתי שלתפוז יש פיתוח תמונות ונראה לי שזה דווקא דיי זול http://www.tapuz.co.il/albums/prices.asp

אני לא יודעת אם זו רשת. כאן בראשל"צ יש

את הסופר 'חצי-חינם' אבל הענקי, פתחו שם ליד עוד כמה חנויות. את התמונות שם ניתן לפתח אם יש מעל 40 תמונות בחצי שקל לתמונה.

ניצנץ1

New member
אם כבר מגיעים לסופר- שווה.. אבל אם פיתחתי

100 תמונות ב 70 אגורות זה אומר שהבדל בין מפתח שכונתי שלי - במרחק של 2 דקות נסיעה ולבין סופר בראשון לדוגמה הוא 20 ש"ח- הדלק לסופר יעלה לי יותר, בעצם ברור שיעלה לי יותר.. תעשו גם את החישובים האלה.. לפעמים אנחנו מתעלמות מעלות נוספת- דלק או משלוח מחו"ל לדוגמה.. תחשיבו גם אותה וגם אולי את עלות הזמן שצריך להשקיע בנסיעה זו - ואז אולי משלוח בדואר ופיתוח און ליין עדיפים.. בזמן זה אפשר אולי להרוויח כסף ממשהו אחר- כמו למשל שעה נוספת בעבודה למי שיכולה לעשות שעות נוספות או עבודה נוספת א אפילו בייבי סיטר שצעירות יכולות לעשות במקום לטייל בשלושה אוטובוסים לכל כיוון לחנות שהרווח ממנה יהיה 20 ש"ח על מאה תמונות. ולא, אין לי קשר למפתחי תמונות- לא של סופר, לא של השכונה ולא של הרשת..

newKiticat

New member
אני קניתי בזמנו

כרטיסיה בצמצם כך שיצא לי מחיר לתמונה 0.49 שקל. דיל שווה במיוחד כי הייתי עושה איסוף עצמי בעזיראלי- ומכיוון שהייתי מתניידת כל יום מהקרייה לאשקלון- זה בהחלט יצא טוב. נכון לעכשיו, יש לי כרטייסיה בפוטושופ בקניון. כשכל תמונה עלתה לי 55 אג' ובנוסף קיבלתי פיתוח מוגדל ל20*30 ל-5 תמונות. אני מאוד מרוצה מזה. (ותמיד אפשר להתמקח ולנסות).

למעלה