פינת סגידה לאוסנת

PePener

New member
איזה תשובה, חחחחח

"שתוק", ככה בת דודה שלי בכיתה א' מגיבה. אמממממ אולי נשיר לכן את השיר: "שלום כיתה א', שלום שלום..."

dimshik

New member
go osnat go

אני סתם נידחף לפה בלי קשר, משעמם :) יאלה איפה ארקאדי????

PePener

New member
תגיד לי משעמם לך דימה?

מה אתה משתף פעולה עם אנשים קשיי חיים?

Black Hawk

New member
שתקבלי שיתוק בלבלב...

גם כן פרגמטית זאת... בטח את מכוערת ודורשת קצת צומי, אה?. אז כפרה עליך, חבל שלא נתחיל יפה- וסתמי את הפה שלך ותתחילי להתנהג יפה.

asi man

New member
חחחחחחחחחח

נראה לי נפלנו פה על מקרה קשה של "לכי ציפור,לכי" "מי אמר לך שאת מוזרה.."

F a i r y Girl

New member
יודעים מה הכי...

מצחיק פה ? שאני יודעת מי זו אוסנת... ואני לא רואה שום, אבל שום סיבה למה צריך לסגוד לה - אלוהים היא בטח שלא! (אוסנת אל תעלבי... אבל זו האמת..)

s h o o f

New member
הלו, מי את בכלל..

בואינה יה סרוטה, מה את משחקת אותה, לכי לחפש חברים... מי נתן לך את הסכות לדבר איתנו בכלל, יה דפוקה, תגידי לי מי נתן לך את הזכות... לכי חפשי פוררם אחר, כי כאן כבר לא מצפה לך משהו טוב. כי אנשים שרוטים ודפוקים מקומם לא בפורום רחבוות, כי פה יש רק אנשים חכמים... אז לכי קיבינימאט ביחד עם כל החברות שלך שלא מוצא חן בעינהן מה שקורה בפורום..

F a i r y Girl

New member
אחת מהשכבה שלי...

אל תתלהב, אין ממה.. אוסנת- מצטערת מישהו צריך להוריד לך טיפה את האגו, אני חולה על אנשים שתופסים תחת מאחורי המחשב אבל במציאות אף אחד לא מכיר או סופר אותם.

שירן.

את מצחיקולה נורא. ברצינות. את לוקחת אותנו קצת יותר מדי ברצינות. זה קצת מצחיק. (((:) יומטוב

F a i r y Girl

New member
אוסנת נשמה..

לא לקוחת ברצינות אבל יש צחוק, ויש צחוק... ונראה לי שהעלת פה לבנים את האמ'אמא של הסעיף.... וכמו שאת מכירה אותי גם לי יש פיוז קצר

למעלה