פינת הקיטורים...

ritosh

New member
../images/Emo24.gifאוי כמה שזה כואב../images/Emo10.gif שיעבור מהר.

נראה שמשהו קורה עכשיו אצל כולם

כן, גם אצלי יש פתאום צניחה משמעותית: הכאבים העייפות הרגישות לרעשים הסבלנות והסובלנות אפילו העור מגרד יותר. כולנו מגיבים לשינויים קיצוניים בטמפרטורה, עם זאת, לפעמים כמו עכשיו, לא נראה שיש שינויים משמעותיים, ואלו שישנם דווקא הולכים לכיוון החיובי (הבנתי שיש התקררות עכשיו) אלא מה? למדתי פעם מאחת המטופלות שלי משהו חשוב שמאוד עוזר לי היום להבין. היא סבלה ממיגרנות. כששאלתי אם זה קשור למשהו (תזונה, מחזור חודשי וכדומה) אמרה לי: זה קשור לשינויים בלחץ אטמוספרי. תשובה כזאת מעולם לא שמעתי. זה היה הרבה לפני עידן תחזיות מזג האוויר המשוכללות - לא היה ברור לי מאיפה היא יודעת שחל שינוי בלחץ שכזה. אני מטאורולוגית - היא ענתה. אז.... יש ככל הנראה שינויים בלחץ האטמוספרי שמשפיעים על הכאבים, והעייפות, ומצב הרוח. הייתרון של לחצים כאלו - הם משתנים (=עוברים הלאה) אז גם אני מקטרת. קשההההההההההההההה לי!!!! וזה יעבור
ומחר מתחיל שבוע של הרבה הרבה משימות גם בדיקות רפואיות וגם קידום מכירות אינטנסיבי של סדנאות וחוגים לתחילת השנה (בתי ספר ומתנ"סים) וגם צריך להכין את יהונתן לכניסה לביה"ס (ציוד, בגדים, ובכלל - זה מעבר חד מהחינוך הביתי) אז שנעבור את הזמן הזה בשלום!!
לכולם

לא צריך להיסחף!! אני רק מאפשרת לו ללכת

הוא יתחיל "מן המניין" - כל השעורים, עד סוף החגים. אח"כ יבחר את המקצועות שמעניינים אותו ויתחייב בהם. הוא מתחייב להקשיב, לעשות עבודה בכיתה, להכין שעורי בית. מותר לו להיבחן אם הוא רוצה, וגם לקבל תעודה - אם הוא רוצה. מבחינתי, אין צורך במבחנים ובתעודות. יש בביה"ס מגמות והוא ככל הנראה ישתלב במגמה לבריאות וקדם רפואה. האופציה האחרת היא: מולטימדיה, ולצערנו לא ניתן להשתלב בשתיהן (המגמות נלמדות באותה יחידת זמן) זהו!! הוא ככל הנראה ישתלב גם בספורט - אולי שעורים נוספים ובטוח לפחות באחד מהענפים הייחודיים שהם מפעילים. זה כמובן בתוספת לקרטה ולכדורסל שהוא ממשיך מהשנה שעברה. המנהלת דיברה על תפקיד אחראי, למשל: נאמן מחשבים. בלי קשר לביה"ס, הוא ממשיך עם פרוייקט הגינון שלו (לומד עם אדריכלית נוף איך לתכנן גינה) והוא יתנדב יום בשבוע כחונך בחדר המחשבים של ביה"ס היסודי בו למד חלקית מאוד בשנה שעברה. בשנה שעברה הוא חנך קבוצה שעתיים בשבוע - בהצלחה מסחררת!! זהו! התכנית היא שלפחות יום בשבוע הוא יישאר בבוקר בבית זה יאפשר לו לנוח, להיות עם עצמו ולהשלים את מה שצריך. נראה.... אני החוששת העיקרית מההרפתקה
ולכן לא מוותרת על "אישור לחינוך ביתי" ביד

hopeFor

New member
אני מחכה לכאבים מסויימים בברך

כאבים שמחים כן.... כואב... אבל אלה כאבים שאני יודעת שיומיים אחרי תחילתם מתחיל הגשם. כך זה היה מאז שאני זוכרת את עצמי. ו-6 שעות בערך לפני בוא הגשם דאגל
נכנס לג'נאנה... ואז אני יודעת שתם השרב הגדול..... |גשם|

hopeFor

New member
בשבילך טלי מותק

גשם בוא ביצוע: להקת הנח"ל מילים: תרצה אתר לחן: אלונה טוראל נרהיבה עוז לקרוא לגשם כי ישוב אל האביב, האביב. עלי שלכת ינשאו בזרם שוב כמו מאז. נקרא לגשם כי ישובה עם הסער מסביב תהיה הרוח שוב לוחשת ודולקת באור פז. גשם גשם בוא גשם גשם שובה כבר אביב והגבעות כולן ירוק בוער. גשם גשם בוא גשם גשם שובה גשם שוב מין היערות הרחוקים מהר. קראנו בוא נא בוא נא גשם גשם טוב מין המרום המרום. שדות של כסף יתפתלו בסערה, הנה ושוב. קראנו בואה וחזור נא מין היער למקום שבו הדרך כבר פורחת ושולחת אור זהוב. גשם גשם בוא... על אם הדרך שוב נפגוש בעלמות ושערן הרטוב ינוע חרש על כתפנו מתולתל ונהדר. הו גשם, גשם בוא נא בוא נא פה הרוח תחלוף תשוט אוהבת ונושקת ולוטפת כפרפר. גשם גשם בוא...

hopeFor

New member
וגשם גם בשבילך|גשם|

זה מה שאני יכולה לעשות עד שבאמת יגיע... גשם ראשון ביצוע: בני אמדורסקי מילים: מירה מאיר לחן: אברהם זיגמן גשם ראשון הוא מרטיב את נמנום יום הקיץ גשם ראשון הוא מרביץ את אבק הדרכים גשם ראשון המרפסת תמיד רחוצה היא גשם ראשון וריחות זכרונות של חמסין כאילו לא שיחקנו עוד אתמול ברוח כאילו לא ידענו שפעם הוא יבוא כאילו שלא רצת צוחק כה ופרוע ושמש בעיניך ובשערך האור באלף מנגינות אז שר לנו הקיץ ואלף שיבולים הגיש לי השדה ניחוח תפוחים שיכר כמו היין וקוץ מזהיב אחד דקר את הגדר איך זה ששכחנו שבעולם יש גשם איך זה שזכרנו רק פרי ורק קטיף איך בלילות חמים פרקדן על פני הדשא פרקנו את מטען היום שכה התיש ואיך הוא בא פתאום צפוי כל כך לפתע ואיף שטף אותנו מראש ועד בהונות ובין טיפות הדלף הן גם אתה הודית הקיץ כבר עבר, טובו וחרונו גשם ראשון... ולהקליק על

עסיס1

New member
גם אצלי יש נפילה חבל"ז../images/Emo7.gif

מיום שלישי מצבי מחמיר כל הלילה בין שלישי לרביעי המעי הרגיז התחיל לעבוד ולא נח לרגע קמתי בבוקר (האמת שלא ישנתי) מהמיטה מעולפת לא יכולה אפילו לדבר הכאבים שברו אותי לא יכולתי להזיז את עצמי ואז יום חמישי היה שיפור וביום שישי שוב נפילה ועד היום בבוקר לא זזתי מהמיטה כולי כואבת חלשה שבורה נשרפת אגלה לכן משהו התחלתי לשנוא את הלילות ואת הימים בשבילי שמגיע הלילה זה עונש ובא הבוקר זה עונש לא פחות אני ממש ממש שונאת ללכת לישון ולקום כי בעצם זה לא מה שקורה אצלי אין לי כוחות לחיות יותר במצב הנוכחי זה מתיש אני יותר לא מסוגלת האצבעות נפוחות הרופאה טוענת שכן הם נפוחות אבל אין מה לעשות אין מי שימציא את תרופת הקסם שתחזיר אותי לחיים נורמליים וחייכנים זהו אני מרגישה רע איבדתי את הריכוז ואת הסבלנות מול המחשב אז זהו קיטרתי לימור

dorgad

New member
מזדהה איתך, נאווש, גם אצלי כל מיני

הצקות גוברות בתקופה הזו. מעניין אם יש משהו בעניין הלחץ האטמוספרי, שהרי עלינו כל לחצונצ'יק משפיע...
דור
הוותיקה

בזמנים קשים אני חוזר וקורא:

העולם מתעלה תמיד, העליות והירידות הן תדירויות, במצב האדם היחיד ובמצב העולם בכללו, ומכל מקום התנועה בכללה היא תנועת עליה וסיום. וחילופי המצב אפילו בעת ירידה גדולה אין להם כי אם ערך של מילוי הירח ומיעוטו, או זוטו של ים ונסיגתו, או הנשימה הפנימית המשיבה את הרוח אל תוכיותו של החי, והחיצונית הדוחפת אותו מתוכו, או הערות והשינה שאף על פי שהם נראים כהפכים, מכל מקום שניהם יחד הם מחוללי החיים השלמים. [הרב קוק]

sשיר

New member
מישהו רוצה שתי כלבות זקנות במתנה? ../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif

8 בבוקר!!! והן מעירות אותי כי הן רוצות תשומת לב זה רק כי התלוננתי שאני ישנה יותר מידי נכון?? 8 בבוקר אלוהים ישמור..
צריך להמציא בייביסיטר לכלבים

אוףףףףףףףףף החופש נגמר...

אין לי כח למתח של לפני תחילת שנת הלימודים ,למרות שאני מאוד מאוד אוהבת את עיסוקי כגננת. אבל כל שנה דרישות הפיקוח גורמות לעלית מתח ו...זה ממש מתסכל. אני ממש קפואה מרוב לחץ והכאבים הפיברוטים חוזרים בגדול-בענק ...מה עושים? רחל

זמפנו

New member
גם אני בנפילה רצינית ../images/Emo5.gif

גל שני בתוך שבועיים. מה קורה לכולנו? מסיבת פיג'מות?!

למעלה