פיגוע באוטובוס ליד הבית שלי !!!!!!!

מצב
הנושא נעול.
אני לא חושב שכאן המקום..אבל..

שרון הזמין, והילדים שילמו
שרון ידע בוודעות שעל ה"סיכול הממוקד" שהיה לפני שבוע בחברון תגיעה "תגובה הולמת". הוא ידע - כמוני, כמוכם - (הרי הוא לא טיפש במיוחד) שעל הסיכול ההוא ישלמו בחייהם 10-20 ישראלים, ומן הסתם, כרגיל אלה נוסעי אוטובוסים. אבל כנראה שלדעתו "המחיר מוצדק". הרי אין הסבר אחר למדיניות הזאת, שכשבכל פעם שמשתרר כאן קצת שקט, יש "סיכול ממוקד" של צה"ל באיזה מבוקש הכי בכיר. אני מצטערת לומר את המילים הבוטות הללו, ואינני כותבת זאת כדי להרגיז או להתסיס. אבל לדעתי הנבחרים שלנו פועלים בציניות אכזרית על חשבוננו והכל על מנת שלא להתמודד עם החזרת שטחים והיאחזויות למיניהן. צר על החיים הצעירים ותמימים שנקטעו באיבם, צר על ילדים ואנשים שיוותרו אולי נכים לכל חייהם, צר על הסבל שהוא מנת חלקם של מאות ואלפי בני משפחותיהם. אבל שרון וממשלתו כבר מתכנסים כדי לתכנן "תגובה קשה". אין סוף למעגל הדמים הזה...
דעות פוליטיות מקומן בפורומים המתאימים. מה שכן מרגיז אותי הוא שלא ניתנת תשומת לב מספיקה להגנה על האוטובוסים וזה משום שכל ממשלה לא שמה קצוץ על אלה שנוסעים בהם. היו המון הצעות לשנות את המבנה של האוטובוס כך שהפגיעה תהיה פחות חמורה. רק ממשלה כהת לב שיודעת היטב שנוסעי האוטובוסים לא חשובים לה פוליטית, מסוגלת להתעלם מההצעות האלה.

יהוושע

New member
אתה צודק ב100% , זה מצטרף

דעות פוליטיות מקומן בפורומים המתאימים. מה שכן מרגיז אותי הוא שלא ניתנת תשומת לב מספיקה להגנה על האוטובוסים וזה משום שכל ממשלה לא שמה קצוץ על אלה שנוסעים בהם. היו המון הצעות לשנות את המבנה של האוטובוס כך שהפגיעה תהיה פחות חמורה. רק ממשלה כהת לב שיודעת היטב שנוסעי האוטובוסים לא חשובים לה פוליטית, מסוגלת להתעלם מההצעות האלה.
אתה צודק ב100% , זה מצטרף
לשערוריית הגדר הבלתי בנויה , שגובלת ממש בפשע של הפקרת חיי אזרחים בגלל ויכוחים פוליטיים עקרים . גדר עוטפת י-ם הייתה פותרת את בעיית י-ם כמעט לחלוטין , כמו שגדר הפרדה בשאר חלקי הארץ תמנע כמעט לחלוטין פיגועים בשאר ערי הארץ .

נוסע99

New member
האם זה הפיגוע הראשון במפרקית?

מאז 1948, זה הפיגוע הקשה ביותרב
ירושלים ! הבנתי כרגע שיש כנראה 21 הרוגים ?! חזרתי וצילמתי תמונות. עכשיו אסע שוב למוסך תלפיות. האוטובוס נהרס לגמרי וההלם עצום. אין מילים לתאר את גודל הזוועה.

טוארג

New member
לא, היה פיגוע במפרקית גם בקו 26

בירושלים, בציר אשכול מול בית הספר רנה-קסין לפני מספר שנים, למיטב זכרוני זה היה יום לאחר ל"ג בעומר, ואחת מהפצועות באורך אנוש החלימה לחלוטין!

והיה גם לא מזמן פיגוע בקו 6 במפרקית

בירושלים, בציר אשכול מול בית הספר רנה-קסין לפני מספר שנים, למיטב זכרוני זה היה יום לאחר ל"ג בעומר, ואחת מהפצועות באורך אנוש החלימה לחלוטין!
אם אני לא טועה במס' הקו. זה היה לפני חודשיים (בגבעה הצרפתית?). זה מזעזע אותי שאני כבר לא זוכר איפה היו פיגועים באוטובוסים. כ"כ התרגלנו אליהם...

יצחקA

New member
כבר מדווחים על 20 הרוגים...

אם אני לא טועה במס' הקו. זה היה לפני חודשיים (בגבעה הצרפתית?). זה מזעזע אותי שאני כבר לא זוכר איפה היו פיגועים באוטובוסים. כ"כ התרגלנו אליהם...
כבר מדווחים על 20 הרוגים...
פשוט נורא! אני מקווה שזהו הפיגוע האחרון. נמאס כבר לשמוע חדשות מהסוג הזה...

83-447-01 קו 26, יום: 21.08.1995,

שעה: 07:53 בדיוק. כמו כן נפגע: 0405 שמספרו: 83-101-01 בקו 9 ששוקם. 447 לא שוקם והושבת. אתמול האוטו היה 83-198-01 כפי שפרסמתי עוד אתמול בשרשור של הפיגוע ומספרו הפנימי 82057. האוטו שנשרף B12B שאת תמונותיו ראיתם בפורום הוא 88-025-01 והוא הספיק לנסוע רק 4,017 ק"מ עד הקצר החשמלי.

אייל xxx

New member
ה B12B תוקן?

שעה: 07:53 בדיוק. כמו כן נפגע: 0405 שמספרו: 83-101-01 בקו 9 ששוקם. 447 לא שוקם והושבת. אתמול האוטו היה 83-198-01 כפי שפרסמתי עוד אתמול בשרשור של הפיגוע ומספרו הפנימי 82057. האוטו שנשרף B12B שאת תמונותיו ראיתם בפורום הוא 88-025-01 והוא הספיק לנסוע רק 4,017 ק"מ עד הקצר החשמלי.
ה B12B תוקן?

A-T

New member
סליחה על ההתפרצות..

מאז 1948, זה הפיגוע הקשה ביותרב
ירושלים ! הבנתי כרגע שיש כנראה 21 הרוגים ?! חזרתי וצילמתי תמונות. עכשיו אסע שוב למוסך תלפיות. האוטובוס נהרס לגמרי וההלם עצום. אין מילים לתאר את גודל הזוועה.
סליחה על ההתפרצות..
אני לא כותב כמעט כלום בפורום (אבל קורא אותו בשקיקה) בכל אופן, אני זוכר שבפיגוע בקו 18 בשנת 1996 נהרגו 27 נוסעים

ארזS

New member
מ ז ע ז ע ../images/Emo7.gif

וזו אחת נוספת
מ ז ע ז ע

מצב
הנושא נעול.
למעלה