פחד מהריון חוץ רחמי

mali891

New member
פחד מהריון חוץ רחמי

לפני שנה עברתי הריון חוץ רחמי שבסופו כרתו לי חצוצרה.
זה היה הריון ראשון ( ספונטני) שלנו והחוויה הייתה מאוד קשה בשבילי. היו ימים שבאמת רציתי לא לחיות,לא האמנתי שדבר כזה קרה לי ובכל כך אגרסיביות. לא משנה היכן הייתי נמצאת, הרגשות האלה היו תופסים אותי בפתאומיות והייתי נכנסת לעצבות גדולה ולבכי בלתי נשלט.
במשך השנה ניסינו להכנס להריון טבעי ללא הצלחה, לא האמנתי בחצוצרה שנשארה וגם לא רציתי להאמין, פחדתי שהיא גם תאכזב אותי. לאחר שכנועים בלתי פוסקים הצלחתי לרתום את בעלי למומחה פוריות שהציע לעבור ישר להפריות על מנת לזרז את הכניסה להריון ולהקטין את הסיכוי להריון אקטופי נוסף.
הייתי מוכנה נפשית וגם הייתה לי הקלה שעכשיו שהפחד להריון כזה לא יחזור.
אני מחכה למחזור על מנת להתחיל את הטיפול והמחזור לא מגיע.....היום גיליתי שאני בהריון.
שוק גדול,בכיתי מאושר וגם מעצבות.
אני מפחדת פחד מוות שגם ההריון הזה יהיה מחוץ לרחם, לא אוכל להתמודד עם זה שוב.
אני מנסה לעודד את עצמי שהסיכויים לטובתי אך אני פשוט בחרדות נוראיות.אני במחשבות שכל דקה החצוצרה שלי הולכת להתפוצץ למרות שאני בשבוע מוקדם מאוד (4).
איך אני לא שמחה שאני בהריון?
סליחה על החפירה.
מלי

שירהד1

Member
מנהל
מלי יקרה, נשמע שעברת טלטלה קשה מאוד

תיארת בצורה מאוד כנה את תחושותייך- אז והיום.
בעקבות קריאת הדברים, אני ממליצה לך לפנות לקבלת תמיכה רגשית. ייתכן שבנוסף לשיחות או לטיפול מסוג כלשהו שמדבר אלייך, תזדקקי גם לטיפול תרופתי נוגד חרדה. ממליצה להתייעץ גם בעניין זה.

"איך אני לא שמחה שאני בהריון"? קשה להיות שמחים כאשר נמצאים בכזו רמת חרדה גבוהה. אני מכירה זאת מאוד מקרוב מההריון עם ביתי השלישית (שהגיעה אלינו אחרי 6 הפלות ברצף ו-7 במניין הכללי).

לא חפרת. הכל בסדר. אנחנו פה בשביל לקרוא הכל. אבל פעמים רבות קשה מאוד לסייע כמו שצריך דרך המקלדת, ויש צורך בפנייה לטיפול רגשי.
במידה ואת גרה באיזור השרון- מרכז- את מוזמנת לפנות אליי גם בפרטי.

מקווה עבורך להריון שיסתיים בידיים מלאות

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

למעלה