פותחת את שרשור הבוקר טוב

../images/Emo41.gif לפני הרבה שנים בטירה חשוכה ../images/Emo41.gif

כידוע לכם אני פעיל גם בפורום טוראט, אתמול היה לנו מפגש פורום לחברים הפעילים (בערך 15 איש) מאחר ולמפגש שהיה לנו השקעתי בכתיבת שיר בחריזה הרגשתי צורך לחבר משהו גם לפורום טוראט ... כל הדמיות שמוזכרות בשיר הם חברים פעילים בפורום (טוראט) אתם מוזמנים לקרא, ממש ממש כאן ..

נעמיא

New member
../images/Emo2.gif יו.........אני.....ה-מ-ו-מ-ה!!!

איזה יופי שירלי!
ענק!!!!!! אז את תוכלי לספר שישנת באוהל כשהיית.....
המון המון
וכוחות. ותרגישי טוב. ואולי הפעם.....
???

פשוט מקסים../images/Emo140.gif

וכל הכבוד על ההומור שאתה מצליח להכניס במצב המאוד לא קל הזה. ישר כח.

שרון123

New member
גיל אתה ה../images/Emo47.gif

כתבת מקסים
ומאד מרגש. איזה כיף לנוער הזה שיש להם אותך

בוקר טוב../images/Emo96.gif../images/Emo96.gif../images/Emo96.gif../images/Emo42.gif

אתמול הבית היה כמו טיילת אורחים באו והלכו ואנחנו נשארנו - היה נורא כיף גם נחנו וגם ארחנו (האורחים התחשבו והגיעו ברווחים אחד מהשני). עוד חודש בדיוק אני
לחו"ל רק עם יואבי ל-10 ימים - הספירה לאחור החלה. שבוע מקסים לכולם וחג שמח

רומי^^

New member
בוקר עייףףףףףףףףףףףףףףףף

נרדמתי בסביבות 4:00 בעיקר בגלל יתושים, וגם בגלל שתי קרציות יפות ומתוקות שמשום מה המוצץ שלהן כל הזמן בורח...

קרן פ

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

לונג טיים נו ספיק... העבודה החדשה שלי מאד מאתגרת ומהנה, אבל אין לי דקה לנשום. שיהיה שבוע נהדר לכולם, קרן

בוקר טוב../images/Emo42.gif

היה לנו סופ"ש מקסים עם הילדים ובילויים איתם בחגיגות מסיבת ברית של חברים וחגיגות 75 של מושב בית חנן . היה פשוט כיף. שיהיה רק טוב.

נירית1

New member

לנו היה סופ"ש נעים ונחמד אתמול נסענו לים- היה קצת סוער והילדים נשארו לשחק בחול, אחרה"צ היה לנו ביקור קצר ונחמד של דורית+3 והילי המקסימה שלה, פעם הבא אנחנו רוצים לראות גם את עלמה ועומרי שיהיה שבוע נעים

*שיר

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב

בוקר טוב אחרי סופשבוע עמוס פעילויות והרבה התרגשויות אתמול פתחנו את עונת הרחצה ובילינו את הבוקר בבריכה של המושב. הבריכה מדהימה והילדים היו בטירוף
אני כבר יודעת איפה נבלה כל יום בקיץ....

שרון123

New member

אני עדיין עם סחרחורות נוראיות
נישארת היום בבית

שרון123

New member
../images/Emo6.gif אין סיכוי

אם וכאשר יהיו לי ילדים נוספים. הן יהיו מאומצות. אני עם הריונות ולידות ג-מ-ר-ת-י!!!

gilal

New member
טוב, נעמיא "גנבה" את מילות הפתיחה

שלי, שרון. תנוחי ותרגישי טוב.

למעלה