פורום יקר......

MAGIC39

New member
פורום יקר......

חברים יקרים, למיטב הבנתי מי שנמצא בפורום הזה הוא פה כי הוא רוצה לנסות לבדוק האם וכיצד זה עובד, הוא פה כי הוא מחפש.... מה בדיוק? כל אחד את הדבר שהכי חסר לו, משקט נפשי ועד כסף ובכלל, כל אחד והחלל שלו, דומני שמי שחשוב לו להתקדם בחיים ולעשות עבודה שיעשה אותה בין אם מוצא אותה פה או בכל מקום אחר, אני למדתי שני דברים חשובים להתנגדויות : (ואני מתכוונת למה שקורה פה ), א. התנגדויות זה דבר מבורך וצריך לתת להם מקום (כמבון שבגבול מסויים, לא כשזה עובר את גבול הטעם הטוב) ב. במקום שבו אני יכולה לברור את האינפורמציה אני עושה זאת, אם אני רואה שאינפורמציה מסוג מסויים לא נכונה לתפיסת העולם שלי, ולפי הבנתי היא לא השפה שלי ולא מביאה תועלת עבורי אז אני עוברת למקום אחר בו אני רואה שישנה גישה חיובית, כי למה לנו לעשות רע לעצמנו? מה אנחנו סתגפנים? ואיני אומרת שלא צריך להקשיב ולשמוע דעת אחרים, ו נ ה פ ו כ ו צריך גם צריך, אך אם זה מכניס אותנו למעגל ללא מוצא ולא תואם את אורח החיים שלנו אפשר וכדאי לעבור הלאה ולחפש את אשר נכון לנו מבחינת אורח חיים, והדבר הזה נכון לגבי כל דבר בחיים, לא רק לגבי הסוד....... ושולחת ברכה לכל אחד ואחד פה ויום מבורך... מלא באהבה ושמחה...... עדיף לחשוב חיובי, כי מזה אולי יצמח משהו טוב, אך אם נחשוב שלילי, מזה בטוח לא יצא משהו טוב, אז למה לא לחשוב חיובי??

liza26

New member
../images/Emo151.gifלמה לא לחשוב חיובי.....

כי כולנו פולניות
כן, גם הבנים שביננו כולם פה בז'ז'ינות
וזה המקום להגיד תודה גדולה לבעלי שמלמד אותי כל יום מחדש כמה הומור עוזר לנו בחיים

liza26

New member
ועכשו ברצינות

לכל דבר יש התנגדות- זו טיבה של הזרימה אלו טיבם של החיים התנגדויות גם יוצרות פעילות וקצת אקשן וויכוחים ובסה"כ זה כיף כי יש על מה לדבר צריך באמת לקחת את הדברים בפרופורציה- יש באמונו יחיה

MAGIC39

New member
דרור, ביננו.......אף אחד לא שומע...

חייבת להודות, ואתה כבר חבר טוב, עשה לי קצת רע כל הבירבור הזה מסביב, חנוק לי בגרון.....

למעלה