פורום יקר שלי... :)

LindZiv Cohan

New member
פורום יקר שלי... :)

אני מצטערת להודיע לכם שהפורום צריך להסגר...
כבר כמה חודשים שהפורום לא זז, וכמעט שלא היו הודעות, ולא נותרה ברירה אלא לסגור את הפורום. רציתי להגיד תודה לאלו מכם שכן עדכנו, וכן כתבו פה בפורום למרות הכל. נכון שזה עצוב לראות את הפורום נסגר, אבל אנחנו נוכל להשאר בקשר בכל זאת במסנג'ר [למי שעדיין אין אותי- [email protected]], נוכל גם לפתוח קומונה כאן בתפוז ולעדכן אחד את השני בכל מה שקשור ללינדזי, ובכלל על החיים הפרטיים שלנו. שמחתי מאוד להכיר את כולכם, שיהיה לכם בהצלחה בהמשך! אתם באמת אחלה של אנשים :) אוהבת המון, זיו

NoOop

New member
הווו.. :(

לא... זה ממש מבאס. אולי ניתן עוד צ'אנס?

שיקה221

New member
ממש עצוב...

אני גם רוצה להודות לכל מי שהיה פה בפורום. אני לא יודעת אם אתם יודעים אבל הפורום באמת שינה את החיים שלי ובזכותו ובעיקר בזכות האנשים פה שבסך הכל המכנה הבסיסי שלי איתם היה האהבה ללינדזי, הצלחתי להגשים את אחד החלומות שלי. באמת חבל שהפורום נסגר וכל מי שרוצה יכול לשמור איתי על קשר [email protected]. אני יותר מאשמח. מאחלת לכולנו וללינדזי שלנו המו הצלחה. ובאמת כדאי שנפתח קומונה :) אחח עצוב..

Shiri from the block

Active member
חח תאמיני לי שלי עוד יותר אין זמן אני גם לומדת וגם עובדת, כמעט כל יום אני חוזרת לבית רק סביבות 10, ולרוב 11 וחצי בערב

סגירת הפורום ../images/Emo20.gif

כפי שזיו המדהימה כתבה, עקב חוסר פעילות מספקת בפורום, אנו מודיעים בצער על סגירתו. נשמח מאד אם תפתח קומונה רלוונטית, ובמידה והקומונה תצליח - נשמח לשקול את פתיחתו המחודשת של הפורום הזה. בנוסף ברצונינו להודות לזיו על התנדבותה ותרומתה הרבה ומופלאה לפורום הזה. מאחלים לה בהצלחה בהמשך

למעלה